2021 09 18, 19:01

G.Davainienė: Vis pasirenkam netinkamus partnerius? Priežastys – vaikystės traumos ir mąstymas

Beveik kiekvieno kelyje yra pasitaikę situacijų, kai nepavyksta sukurti harmoningų santykių iš pirmo karto. Bet paskui žiūri, kad partneriai keičiasi, tačiau situacijos ir savijauta kartojasi. Kodėl vis lipame ant to paties grėblio? „Noriu vieno – gaunu visai kitką, ir tai kartojasi.
Pora Tik prenumeratoriams Interviu
Gintarė Davainienė / 123RF.com nuotr.

Tie „likimo grėbliai“ ir yra ženklas, kad kažką darote negerai. Dėl savo nesėkmių santykiuose mes paprastai linkę kaltinti partnerį, neva vėl ne toks... Ne žmonės kalti, kad turite nesėkmingus santykius, o jūs pats. Jūs juos pritraukėte, nes nesuvokiate ir neišsigydote savo vaikystės žaizdų bei nesusitvarkote su savo negatyviu mąstymu. Kuo tikite, tą ir gaunate“, – aiškina saviugdos specialistė, rašytoja, regresologė ir lektorė Gintarė Davainienė.

– Studijuojate psichologiją, esate lektorė, konsultuojate žmones individualiai. Tiek studijuodama, tiek dirbdama su klientais – ką galite pasakyti: kodėl vieniems gyvenimas klostosi, regis, be kliūčių, o kiti vis klumpa, sukasi rate ir niekaip nesukuria harmoningų ir sėkmingų santykių? Jūs vartojate posakį „likimo grėbliai“ – žmonės nepasimoko ir lipa ant to paties grėblio.

– Mūsų gyvenime nieko nėra atsitiktinio, viskas turi reikšmės – gimimo vieta, data. Net ir tėvai yra neatsitiktiniai – juos siela pasirenka dėl tam tikrų patirčių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką