Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

G.Davainienė: Vis pasirenkam netinkamus partnerius? Priežastys – vaikystės traumos ir mąstymas

Beveik kiekvieno kelyje yra pasitaikę situacijų, kai nepavyksta sukurti harmoningų santykių iš pirmo karto. Bet paskui žiūri, kad partneriai keičiasi, tačiau situacijos ir savijauta kartojasi. Kodėl vis lipame ant to paties grėblio? „Noriu vieno – gaunu visai kitką, ir tai kartojasi.
Pora
Gintarė Davainienė / 123RF.com nuotr.

Tie „likimo grėbliai“ ir yra ženklas, kad kažką darote negerai. Dėl savo nesėkmių santykiuose mes paprastai linkę kaltinti partnerį, neva vėl ne toks... Ne žmonės kalti, kad turite nesėkmingus santykius, o jūs pats. Jūs juos pritraukėte, nes nesuvokiate ir neišsigydote savo vaikystės žaizdų bei nesusitvarkote su savo negatyviu mąstymu. Kuo tikite, tą ir gaunate“, – aiškina saviugdos specialistė, rašytoja, regresologė ir lektorė Gintarė Davainienė.

– Studijuojate psichologiją, esate lektorė, konsultuojate žmones individualiai. Tiek studijuodama, tiek dirbdama su klientais – ką galite pasakyti: kodėl vieniems gyvenimas klostosi, regis, be kliūčių, o kiti vis klumpa, sukasi rate ir niekaip nesukuria harmoningų ir sėkmingų santykių? Jūs vartojate posakį „likimo grėbliai“ – žmonės nepasimoko ir lipa ant to paties grėblio.

– Mūsų gyvenime nieko nėra atsitiktinio, viskas turi reikšmės – gimimo vieta, data. Net ir tėvai yra neatsitiktiniai – juos siela pasirenka dėl tam tikrų patirčių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius