Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geidžiamiausi meilužiai – graikai

Savimi patenkintas vyras.
Shutterstock nuotr. / Savimi patenkintas vyras.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Italai, slėpkitės! Na, ir nesiseka jums – ir ne tik futbole. Po blogų mergaičių, pamėgusių atostogas leisti ten, kur šilta, apklausos, paaiškėjo – supermeilužių titulas atitenka graikams! Iš šaltesnių Europos šalių sulėkusių į Graikijos salas jaunų turisčių galvose tik viena – saulėtas romanas su vietiniu.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Na, o karštieji graikai visada pasiryžę jas pamaloninti. Darbininkai, studentai, tarnautojai vasarą leidžia sau kūniškų malonumų įvairovę su gausybe sušilti jų glėbyje trokštančių damų. Savo paslaugų jie nenuvertina – tai tarsi neatlyginama duoklė gražiajai žmonijos daliai. Reta atsilaiko prieš lengvą flirtą, pereinantį į karštas glamones aksominėmis  naktimis kur nors prie Viduržemio jūros krantų.

Ir kuo gi tie graikai tokie išskirtiniai? Na, pirmiausia jie labai jausmingi. (Palyginti su vėsiais kaip marmuras šiauriečiais, kuriems reikia ypatingų sąlygų, kad jie pagaliau atgytų: dažniausiai tik linksminamieji gėrimai suveikia.) Be to, jie su motinos pienu įsiurbė graikų mitus, kur kūno geidulių tenkinimas nėra viena baisesnių nuodėmių.

Tiek vyriškose, tiek mišriose kompanijose graikai nesibodi išsamiai aptarinėti savaitgalio nuotykių: kur, su kuo, kaip, kokiais būdais – ir taip atvirai, kad mums ausys užlinktų. Vedę graikai tikrai nepraleis progos suvilioti jiems patikusią paukštytę – tiesiog norėdami palepinti savo ego ir įnešti į kasdienį gyvenimą aštresnių prieskonių. Jie juk nemėgsta nieko prėsko – nei maiste, nei meilėje.

Na, o graikų žmonos ramiai sau sėdi sostuose – jų niekas nemeta dėl savaitės (ar dviejų) romaniuko. Ir kai jos sužino, kad vyras vėl nusidėjo su kokia miela turiste mergina, tik atlaidžiai atsidūsta: „Vargšelis... Jis juk niekam negali atsakyti, kai prašo – labai geros širdies. Ką jau su tais vyrais darysi – tokia jų prigimtis!“. Ir pagalvoja, kad ir jai būtų metas nebesispyrioti štai ano gražuoliuko kaimyno vilionėms...

Graikijoje daug mažiau populiarios sekso reikmenų parduotuvės, poros retai kada pasinaudoja tokiais žaisliukais, nes geriems meilužiams nebūtinos pašalinės priemonės. Na, o aistrai sužadinti maloniau pasigardžiuoti austrėmis ir patiekalais su tyru alyvuogių aliejumi.

Graikams seksas – tai dievų dovana žmonėms, ir jie mėgaujais tomis dovanomis su kaupu. Jiems nesuprantama sąvoka „gyventi nuodėmėje“ – tai yra nesusituokus, nes ten tekėdamos moterys pasilieka savo pavardę, o vaikai gali pasirinkti arba tėvo, arba motinos, tad nustatyti, kas gyvena santuokoje, kas ne, – beprasmiška.

Taigi, jūra, saulė, atostogos ir meilės malonumai jiems taip natūralu, kaip kvėpuoti. Nieko gėdingo, nieko uždrausto, nieko nepasiekiamo...

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką