Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 6d. 22:30

Iššifruokite savo stovėseną!

Iššifruokite savo stovėseną!
Fotolia nuotr. / Iššifruokite savo stovėseną!

Psichologų teigimu, iš to, kaip žmogus stovi, galima nemažai sužinoti apie jo temperamentą, psichologinę būklę ir pan. Pamėginkite save pasekti, kokia poza dažniausiai stoviniuojate.

Kojos maždaug lygiagrečiai su pečiais (viena gali būti šiek tiek išsikišusi į priekį). Tai ryžtingos, dalykiškos ir savo jėgomis pasitikinčios asmenybės stovėsena. Ji tarsi byloja, kad tvirtai stovite ant žemės ir nebus lengva jus išmušti iš vėžių.

Paprastai stovite pasitempęs, o kojas statote lyg kareivis suglaustais kulnais ir į šonus truputį atsikišusiomis nosimis. Reikėtų pastebėti, kad jūs – „kietas riešutėlis“. Esate ne iš tų, kurie krečia kvailystes ar paisto niekus. Mokate pakovoti už savo įsitikinimus ir visada gerai apgalvojate savo veiksmus ir žodžius. Taip pat galima įtarti, kad esate linkęs į valdingumą ir nemėgstate, kai jums prieštaraujama.

Dažnai nejučia sukryžiuojate kojas. Pasak psichologų, tai – aiškus nepasitikėjimo savimi, drovumo arba savisaugos ženklas. Sukryžiuotos kojos tarsi praneša: „Nelįskite prie manęs“ arba „Norėčiau nuo jūsų atsiriboti“. Dažnai žmonės tokia stovėsena nejučia įsitaiso nepažįstamoje, naujoje aplinkoje. Ypač moterys. Tai normali reakcija. Bet jei tokia poza stovite nuolat, susimąstykite, kodėl nenorite artyn prisileisti žmonių.

Visu svoriu remiatės viena koja. Ji paprastai būna atkišta į priekį. Tai provokatoriaus poza. Ja tarsi sakote: „Aš pasirengęs susipažinti, padaryti aplinkiniams įspūdį“ ir pan. Taip pat ši poza reiškia, kad toje aplinkoje jaučiatės laisvai ir nevaržomai ir puikiai žinote savo vertę.

Kojas mėgstate statyti lyg meška, t. y. batų noselės liečiasi viena su kita, o kulnai nukreipti į šalis. Tai „nuskriausto vaiko“ poza, liudijanti, kad dėl kažkokių aplinkybių toje aplinkoje, kurioje tuo metu esate, jums nesaugu ir neramu. Galbūt esate „ant kilimėlio“ pas viršininką ar tenka bendrauti su asmeniu, kurį laikote viršesniu už save, galbūt tas asmuo rodo agresiją ir pan. Bet kuriuo atveju, iš tos vietos, kur norisi taip stovėti, verčiau dingti kuo greičiau. Na, o jei tokia poza stovite labai dažnai, tai gali būti ženklas, kad esate itin jautri, pasitikėjimo savimi stokojanti asmenybė, linkusi priklausyti nuo kitų.        
 

Žurnalas „JI“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:30
02:50
01:29

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką