Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota 2016 08 03, 19:00

Jausminga 70-mečių akimirka: kūnas sensta, bet meilė – amžina

Ši nuostabi senyvo amžiaus poros nuotrauka, kurioje užfiksuota ir nepaprastai stipri jų meilė vienas kitam, tapo tikra pažiba internete – meilės testamentu vadinama fotografija per porą savaičių buvo pasidalyta ir peržiūrėta tūkstančius kartų.
75-erių Gerry'is ir 70-ies Darwin
75-erių Gerry'is ir 70-ies Darwin / Kadras iš vaizdo įrašo

Nuotraukos modeliai – 75-erių Gerry'is ir 70-ies Darwin – vienas kitą myli jau daugiau kaip 20 metų ir, kaip matote, net ir po tiek laiko jų meilė yra stipri kaip niekad.

Savo nuotraukų serija socialiniuose tinkluose nusprendusi pasidalyti Arizonos valstijoje (JAV) gyvenanti fotografė Jade Beall tokios internautų reakcijos nesitikėjo – keliomis poros fotografijomis buvo pasidalyta tūkstančius kartų. Ir nors nuotraukoje fotografei puikiai pavyko užfiksuoti senyvo amžiaus poros meilę, tai ne vienintelė fotografijoje slypinti mintis.

Savo „Facebook“ puslapyje patalpinusi šią nuotrauką Jade Beall rašė: „Aš atsisakau priimti plačiai paplitusį (daugiausia Vakaruose) žmonių įsitikinimą dėl to, koks turi būti grožis. Kodėl mes priimame mąstymą, kad vienas dalykas turi būti gražesnis už kitą? Kodėl tiesiog negalime vertinti milijonų ir milijardų kitokių grožių?“.

Poros nuotraukai itin išpopuliarėjus internete, modeliu tapęs vyras atskiru laišku nusprendė padėkoti fotografei ir išreikšti savo poziciją: „Mes norėjome parodyti, kad raukšlės, senatvė ar nukarusios kūno dalys nėra barjerai, kurie turėtų trukdyti mylėti visa širdimi. Nebent patys leisite jiems trukdyti.

Taip pat kaip geras vynas ar gerai išlaikytas sūris, mes galime būti dar kupinesni meilės, būdami 70-ies, nei buvome, kai mums buvo 30 ar 40 metų“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką