Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jautrus vyro laiškas žmonai skyrybų dieną: „Niekada nesiliausiu tavęs mylėti“

Vestuviniai žiedai
„Shutterstock“ nuotr. / Vestuviniai žiedai
Šaltinis: 15min
0
A A

Skyrybos ir nutrūkusi santuoka, ypač jei ji truko 20 metų, tampa išties didžiuliu išbandymu abiem sutuoktiniams. Tuomet ateina laikas permąstyti visą savo gyvenimą ir ieškoti naujo kelio, naujų būdų gyventi be žmogaus, kuris per tiek metų jau iš tiesų spėjo tapti antrąja puse. Tačiau visų pirma reikia atsisveikinti, nuoširdžiai ir atvirai. Pateikiame jums jautrų ir atvirą vyro atsisveikinimą su buvusia ir mylima žmona.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

20 metų trukusi mūsų santuoka šiandien teismo salėje pasiekė finišą. Pasakysiu tau atvirai – visa tai man šiandien atrodė be galo siurrealu.

Kai prieš keletą mėnesių nusprendėme skirtis, jutau, kad man tai tarsi pasaulio pabaiga. Tuomet aš tiesiog bijojau susitaikyti su realybe, kad nuo šiol teks išmokti gyventi be tavęs, tačiau šiandien stovėdamas teismo salėje supratau, jog tas pasaulis ne toks jau ir baisus. Prisiminiau vieną vokiečių posakį: „Baimė bet kurį vilką paverčia kur kas didesniu ir baisesniu nei jis yra iš tiesų.“

Iš pradžių tikrai bijojau likti be tavęs, juk iki šiol mano gyvenime tik tu ir buvai vienintelis pastovus žmogus. Tu buvai balsas mano galvoje ir už visus kartu praleistus 20 metų esu tau nepaprastai skolingas, todėl manau, kad šią mūsų naujų santykių dieną turiu tau pasakyti keletą svarbių dalykų.

Žinau, galbūt šis laiškas tau pasirodys pernelyg skubotas, tačiau gyvenimas lekia nepaprastu tempu ir, manau, nederėtų palikti neišsakytų žodžių, taigi leisk man pasidalyti savo šiandienos jausmais...

Tu nusipelnai apdovanojimo už tai, kad visus 20 metų taiksteisi su tokiu žmogumi, kaip aš. Mes abu žinome – tikrai nesu tas žmogus, kurį lengva mylėti. Aš nepaprastas svajoklis, mažai miegu ir laidau pokštus beveik visose situacijose, o tu praktiškai visada iš manęs galėjai tikėtis, kad pasielgsiu blogai. Per visus šiuos kartu praleistus metus aš tikrai pernelyg dažnai rizikavau mūsų santykiais, tokia jau kaina, kurią turi sumokėti, kai išteki už žmogaus, gyvenančio savo svajonių pasaulyje... Nuolat įtraukdavau tave į nuotykius, kurių tu nenorėjai, ir tikrai per vėlai supratau, kad šios situacijos tau kartais virsdavo tikru košmaru. Daugeliu atvejų mano gyvenimas atrodė lyg kambarys, pilnas dinamito, o tame kambaryje aš pernelyg dažnai žaisdavau su degtukais. Bet tu visada buvai šalia, visuomet buvai pasiruošusi nukreipti mane teisinga linkme. Ačiū tau už tai.

Tu esi nuostabi mama. Tavo meilė ir rūpestis mūsų vaikais tikriausiai yra pačios nuostabiausios tavo savybės. Tu net nežinai, kiek kartų aš stebėjausi tavo motiniškumu, kol auginome mūsų vaikus. Atrodo, lyg tu tiesiog alsuotum meile jiems...

Norėčiau, kad tu būtum laiminga. Tu to tikrai nusipelnei. Kartais santuoka gali virsti košmaru, todėl džiaugiuosi, kad tau jau nebereikės su ja taikstytis. Tu nusipelnei ramaus gyvenimo, ir aš tikrai džiaugiuosi, kad pagaliau tokį ir turėsi.

Nė kiek nesigailiu, kad susituokėm, jei galėčiau grįžti į praeitį, vestuvių tikrai neatšaukčiau, net ir žinodamas, jog santuoka šitaip baigsis. Juk kartu užauginome tris nuostabius vaikus, bet santuokos neatšaukčiau ne tik dėl jų, šiandien aš esu kitoks, daug geresnis žmogus ir dėl to turėčiau būti dėkingas tau. Net negaliu įsivaizduoti, kaip būčiau gyvenęs, jei tavęs būčiau nepažinojęs.

Niekada nesiliausiu tavęs mylėti. Tai juk tiesiog neįmanoma. Bandžiau įtikinti save, kad privalau tavęs nekęsti, tačiau kaip aš galėčiau jausti tau neapykantą? Tu tiesiog esi pernelyg geras žmogus. Mane išties nustebino tai, kaip lengvai mes vėl tapome tik draugais. Juk nuo draugystės viskas ir prasidėjo, džiaugiuosi, kad draugyste viskas ir baigiasi.

Aš visada būsiu pasiruošęs tau padėti. Džiaugiuosi, kad pradėjai ieškoti naujų galimybių gyvenime, todėl noriu, kad žinotum – jei tau tik prireiks, visada gali manimi pasikliauti. Jei tik prireiks pagalbos – žinok, kad aš visuomet būsiu šalia, nes aš esu tavo gerbėjas ir visada juo būsiu.

Suprantu, kad ilgai viena nebūsi. Tave tiesiog lengva mylėti ir noriu, kad žinotum, jog neteisiu ir nepriekaištausiu tau dėl nė vieno tavo pasirinkimo.

Atrodo, tiek ir tenorėjau. Vis artėjant mūsų skyrybų dienai aš nepaprastai daug galvojau ir norėjau vieno, kad viskas baigtųsi gerai. Man buvo garbė visus tuos 20 metų būti tavo vyru ir aš tikrai džiaugsiuosi galėdamas būti artimu tavo draugu visą likusį mūsų gyvenimą.

Iš visos širdies,

Tavo buvęs vyras


Šaltinis – huffingtonpost.com

Išgyvenote (ne)laimingą meilę, atsidūrėte painiame meilės trikampyje, su visomis smulkmenomis prisimenate kūdikio gimimą, o galbūt norite išpasakoti savo patirtą gyvenimo tragediją? Gyvenimiškas istorijas ir pasakojimus siųskite mums elektroniniu paštu ji24.lt@zlg.lt, portale publikuotų istorijų autoriai bus apdovanoti puikiais prizais.

Temos Santykiai, Meilė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką