Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jis nenori vesti? Pakeiskite jo nuomonę!

Vestuvinė suknelė
„Fotolia“ nuotr. / Vestuvinė suknelė
Šaltinis: 15min
0
A A

Jūs jau senokai kartu, tačiau JIS vis nesiūlo rankos ir širdies? Nustokite tikėtis, pykti, jaustis apgauta ir nelaiminga (nes štai vasarą jau trys draugės išteka...) – geriau perimkite iniciatyvą! Taktiškai, moteriškai, nepastebimai...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Norėdamos paskatinti išrinktąjį apsispręsti, pirmiau nustatykite jo psichologinį tipą, o paskui tiesiog užprogramuokite jį santuokai. Skamba šiurpokai, bet suveikia.

Keista, kad vieni vyrai vos susipažinę su jiems tinkama moterimi, beveik iškart nusprendžia, kad nori ją vesti, susilaukti vaikų ir nugyventi visą gyvenimą, o kiti, atsivilioję mylimąją į viengungišką butą, nieko jai nežada, nes juk „viskas ir taip gerai“. Psichologų nuomone, viskas priklauso nuo asmeninės jūsų išrinktojo metaprogramos, kurioje glūdi jo gyvenimo tikslai ir nuostatos.

Pasistenkite išsiaiškinti, koks žmogus šalia jūsų: egoistas ar altruistas, konformistas ar priešgyna. O gal autoritetų vergas, planuotojas ar tiksliukas? Taip lengvai galėsite jį perprogramuoti.

Konformistas

Vienoms pasiseka daugiau, kitoms – mažiau. Tarkime, jums pasitaikė konformistas - žmogus, plaukiantis pasroviui, pasyvus prisitaikėlis. Valio! Jis visada sutiks su jūsų argumentais, kodėl vestuvės yra puikus sprendimas, o paskui pritars visiems planuojamos šventės niuansams ir povestuvinei kelionei, kurią išrinksite. Pasieksite savo tikslo, tačiau gyventi kažin ar bus įdomu.

Priešgyna

„Fotolia“ nuotr./Vestuvinė suknelė
„Fotolia“ nuotr./Vestuvinė suknelė

Toks vyriškis niekada nesutiks su idėja „oficialiai susirašyti“, jei matys, kad jūs vestuvėmis itin suinteresuota, ypač, jei dar kas antrą dieną pasakosite, kokią vestuvių suknelę pasirinko kokia nors įžymybė, kur jas švęs jūsų draugė ar kur galima nebrangiai užsisakyti žiedus vestuvėms.

Atsiminkite, kad priešgynoms tiesiog norisi prieštarauti. Jei norite, kad jis užsimanytų tuoktis, jokiu būdu jo nespauskite. Elkitės priešingai. Labai veiksmingos tokios frazės: „Man atrodo, kad tu dar nepasiruošęs įsipareigoti“, „Nemanau, kad artimiausioje ateityje norėtum mane pamatyti su balta suknele“, „Vargu ar tu sutvertas šeimyniniam gyvenimui“. Priešgyna padarys viską, kad jums įrodytų, jog yra priešingai! Nes jam juk svarbu manyti, kad teisus tik jis, kad tik jis yra savo gyvenimo šeimininkas ir niekas niekada neprimes jam savo nuomonės. Jei pasiūlysite priešgynai tiesiog pagyventi kartu, pridūrusi, kad vargu ar ir iš to kas išeis, jis tučtuojau jums pasipirš!

Autoritetų vergas

Yra vyrų, kurie mėgsta apeliuoti  į autoritetus. Žmogus įvertina save ir savo vietą pasaulyje, atsižvelgdamas į autoritetų - tėvų, draugų, svarbių jam žmonių, taip pat ir viršininko  nuomonę. Jei vyras itin jautrus nuomonei iš šalies (ką apie jį pagalvos, kaip įvertins ir kokių tai turės pasekmių), jį nuvesti prie altoriaus labai lengva.

Tereikia nežymiai užsiminti, kad, pavyzdžiui, istorija nenutyli, jog šalia kiekvieno daug pasiekusio vyro visada būdavo jam padėjusi žmona, kad jo mamytė jums pašnabždėjo, jog labiausiai nori matyti jus susituokusius, kad net darbe rimti bosai labiau vertina vedusius vyrus, o ir jo geriausi draugai jau seniai sukūrę šeimas. Tokie argumentai jį paveiks kaip raudona skraistė bulių...

Pats sau autoritetas

Egzistuoja ir tokie vyrai, kurie jokių autoritetų nepripažįsta – jie patys sau autoritetai. Ir niekas jiems nenurodinės, ką daryti. Jei jį bent kiek paspausite, užsimindama apie teisėtą ryšį, gali vaikiškai įsižeisti ir papustyti padus. Bet ir tokį užsispyrėlį galima sutramdyti. Kai kalbate su juo, sakinį pradėkite taip: „Kaip tu pats puikiai supranti...“, „Ne man tau pasakoti...“, „Tu geriau žinai, bet...“ O paskui ramiai išdėstykite savo argumentus.

Tiksliukas

Tokie fizikai-matematikai-informatikai neretai lieka abejingi jūsų romantiškam čiauškėjimui apie vedybų privalumus. Jiems reikia papunkčiui išdėstyti visą programą: kur paduosite pareiškimus, kur pirksite drabužius, kur švęsite, kur paskui gyvensite. Tegul jis galvoje sudėlioja pliusus ir minusus, suplanuoja biudžetą, o tam, kad viskas vyktų sparčiau, apibrėžkite terminus: po pusmečio susituoksime, po metų planuosime kūdikį, po penkerių – pasistatysime namą. Jei jis turės tikslą – sieks jo, ir jokios kliūtys jo nesulaikys.

Egoistas

Visas jo dėmesys sutelktas į save, jis nuoširdžiai tiki, kad aplinkui nėra įdomesnio žmogaus už jį, tad norėdama jį sudominti vestuvių idėja, savo tiradą baikite fraze: „Tau taip bus geriau“. Ir jis šventai tuo patikės. 

Altruistas

Priešingai nei egoistas, jis susirūpinęs savo artimaisiais. Jam reikia įrodyti, kad jūsų vestuvėmis visi jam svarbiausi žmonės bus tik patenkinti, o jo tėvai jau senų seniausiai svajoja apie anūkėlius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką