Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 10d. 18:30

Jis nesiperša! Ką daryti?

„Ar tekėsi už manęs?“
Fotolia nuotr. / „Ar tekėsi už manęs?“

Vyras gali jus mylėti, bet tuo pačiu vis dar trokšti išsaugoti nerūpestingo viengungio statusą. Gal jis laiko save per jaunu, o gal nepamiršta praeities nusivylimų?.. Bet jums nuo to juk ne geriau, ar ne? Tad kaip elgtis, kad svajos virstų realybe?

Knygos „Taisyklės. Kaip ištekėti už savo svajonių vyro ir amžinai išsaugoti meilę?“ autorės Ellen Fein ir Sherrie Schneider tikina, kad jei norinti ištekėti moteris elgiasi tinkamai – vyras neturi jokios išeities: jis būtinai pasipirš. Na, dažniausiai to tenka palaukti nuo pusantro mėnesio iki pusantrų metų…

 

Svarbu ne tai, kad jis jau nori jus vesti – norėti galima pusę gyvenimo. Svarbu, kad kalba suktųsi apie konkrečią datą. Dažniausiai jis tikina, kad tikrai jus ves. Kada nors. O iš pradžių pasiūlo apsigyventi drauge, kad geriau jus pažintų. Štai čia, pasak knygos autorių, moterų ir tyko spąstai. Vėliau į jūsų užuominas apie santuokos priesaiką jis atsakys, kad jums abiem ir taip gerai, kam viską gadinti kažkokiomis vedybomis? Taigi, teisingiausia į jo pasiūlymą jau šįvakar krautis daiktus ir važiuoti pas jį atsakyti, kad esate senų pažiūrų mergina ir nė nemanote su kažkuo, kas nenori net susižadėti, staiga apsigyventi. (Nors pati gal lėktumėte pas jį su lagaminais jau po valandos).

 

Taigi, svarbu šiek tiek atsitraukti: savaitgaliui, kurį pažadėjote jam, išlėkti kur nors su drauge, kitą pasimatymą atšaukti dėl to, kad esate labai užsiėmusi ir, aišku, kuo mažiau sėdėti namie bei laukti jo skambučio. Ir sulaukti to skambučio geriau triukšmingame bare… Tokie viražai paprastai priverčia vyrus sunerimti, kad grobis slysta iš rankų. Kai suteikiate vyrui laisvės apsispręsti, jis dažniausiai ir apsisprendžia.

 

Jei susitikinėjate su vyru daugiau kaip metus, o jis vis išsisuka nuo pokalbio apie bendrą ateitį, galite tiesiai paklausti, ką jis apie tai mano. Jei jis atsakys, kad vedybų nėra jo planuose, susitikinėti su juo nėra prasmės. O jei pareiškia, kad tikrai tikisi jus vesti…kada nors, ramiai paklauskite, kada? Jei atsakymas bus, kad po metų kitų, verčiau meskite tokį vyrą. Jei jau metus laukėte, kad jis apsispręstų, kam dar prarasti metus ar kelerius?

 

Jei jau gyvenate drauge, bet vyriškis vis tikina, kad „gerai ir taip“, vieną dieną pasiryžkite ir pradėkite krautis lagaminus. Paaiškinkite, kad staiga užsimanėte daugiau laisvės, o draugė kaip tik išsikrausto iš nuostabaus nuomojamo butuko. Jei jis nebandys sulaikyti jūsų, daugiau nešvaistykite su juo laiko. Jei mėgins išsiaiškinti, kodėl jį paliekate, ramiai atsakykite: „Nežinau, ar verta tęsti mūsų romaną“. Jei jis mandagiai išleis jus  pro duris ir pamojuos, toks vyriškis jums nereikalingas. Dairykitės kito.

 

Ko nereikia daryti, jei norite ištekėti:

 

♦ Skųstis, kaip jums sunku, o jis, beširdis, verčia jus kentėti, nes vis neapsisprendžia.

 

♦ Netempkite jo pas psichologą ir nebandykite įtikinti, kad taip jis atsikratys vedybų baimės. Vyras pats turi prisiimti įsipareigojimus ir apsispręsti.

 

♦ Nesileiskite vyro įtikinėjama, kad santuoka jau atgyveno, o antspaudas pase nieko nekeičia. Jei jis nenori vesti jūsų, vadinasi, nėra tikras dėl savo jausmų. Jis trokšta palaukti: o gal per tą laiką suras ką nors geriau...

 

♦ Nesusitaikykite su jo įtikinėjimais, kad kartą jis jau buvo vedęs, santuoka iširo, todėl dabar nebenori vesti. Tai jis nebenori – ne jūs.

 

♦ Nepasiduokite jo virkavimams, kad negali dabar vesti, nes prasta situacija darbe, be to, dar reikia išspręsti kelias finansines problemas ir apskritai – gal geriau palaukti geresnių laikų. Problemų bus visada. Jei vyras nori jus vesti, jam niekas nesukliudys. Jis tiesiog priklaups ant vieno kelio ir išrėš: „Aš, aišku, ne milijonierius, bet tave labai myliu ir dėl tavęs padarysiu viską, kas įmanoma.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

07:46
01:30
01:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką