Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 12 29, 22:32

Kaip bendrauti su buvusiuoju?

Skausmas atlėgo, ašaros nudžiūvo – kai skyrybos jau praeityje, iškyla klausimas: kaip dabar bendrauti su buvusiu mylimuoju?
Išsiskyrimas
Išsiskyrimas / „Fotolia“ nuotr.

Vaizduoti kietą? Apsimesti įsižeidusia? Viskas priklauso nuo to, KAIP išsiskyrėte.

  1. Išsiskyrėte gražiuoju. Tai pats geriausias variantas toliau puoselėti draugiškus santykius. Susitikinėjote, buvote artimi ir vienas apie kitą žinote beveik viską. Tik štai po kurio laiko supratote, kad neverta svajoti apie bendrą ateitį. Bet juk draugauti niekas neuždraudė. Dažniausiai žmonės ir draugauja – net tada, kai jau turi kitas antrąsias puses. Jei jos patologiškai nepavydžios, aišku.
  2. Jis jums buvo neištikimas. Tokį fokusą sunku atleisti. Bet jei jau ryžotės nebelaikyti pykčio ir nuoskaudos, galima normaliai bendrauti. Tačiau jei vos jį prisiminus tampa koktu, išbraukite tokį žmogų iš savo gyvenimo. Niekas neverčia jūsų kentėti.
  3. Jūs buvote neištikima. O štai čia jau viskas priklauso nuo jūsų buvusio partnerio. Jei jis gali su jumis normaliai bendrauti – bendraukite. Bet išlaikykite atstumą. Nereikia jam vėl žadinti nepagrįstų vilčių ir žaisti jo jausmais.
  4. Jūs išsiskyrėte dėl niekų. Būkite atsargi. Ir gerai pasverkite – bendrauti ar ne, nes jausmai gali vėl plykstelti – juk rimtos skyrybų priežasties nebuvo. Pagalvokite, ar dar norite būti kartu.
  5. Jūs arba jis išvažiavo gyventi kitur. Meskite jį iš galvos. Bendravimas per atstumą kartais būna ilgas, sekinantis ir nereikalingas. Galima apsiriboti SMS per šventes.
  6. Jūs turite bendrą vaiką. Situacija kur kas rimtesnė už buvusias. Kaip bebūtų, pirmiausia kreipkite dėmesį į vaiko interesus. Net jei reikėtų paaukoti savo ambicijas.
  7. Jūs išsiskyrėte bjauriai, bet turite daug bendrų draugų. Reikia apsispręsti – ar kentėti buvusiojo draugiją, ar stengtis jį eliminuoti iš kompanijos, ar išeiti iš jos pačiai.

Taip pat skaitykite: Efektyvūs patarimai, kaip ištverti sunkų išsiskyrimą

Gyvenimiška išmintis teigia, kad labai retai kam pavyksta išsaugoti puikius santykius su buvusiaisiais. Juk jei nesate Natalija Bunkė, tikriausiai bus sunku susidoroti su savo jausmais...

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką