Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip elgiasi laimingos poros socialiniuose tinkluose?

Santykiai
Fotolia nuotr. / Santykiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sutikite, visi savo „Facebook“ drauguose turite „tą“ porą (kartais net ne vieną) ir naujienų sraute matote įvairias jų meilės išraiškas. „Mano saulytė“, „mano pupuliukas“, „kaip aš tave myliu“ – tai tik menka dalelė to, kuo viešai džiaugiasi vienas kitą mylintys partneriai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kai tam tikrai kritiškai visuomenės daliai kyla klausimais „kam to reikia“, tai kita tuo tarpu spaudžia „patinka“ arba dėlioja širdeles. Bet kuriuo atveju, toks viešas meilės demonstravimas tampa norma, nes, kaip rašoma „Business Insider“, kaipgi kitaip įrodysi, kad santykiai iš tikrųjų egzistuoja, – juk jeigu tavęs nėra „Facebook“, tavęs nėra visai.

Ką su mumis padarė socialinės medijos? Tapo priedu, jeigu ne projekcija to, ką vadiname savo identitetu, saviverte. Be to, mes matome, kaip mūsų paveikslą ir įvaizdį myli ir vertina kiti, o tai padeda suvokti, kur esame socialinėje plotmėje.

Galų gale neturėtų stebinti, kad tampame priklausomi ir susižavėję tuo, ką mums suteikia „klikai“. Socialinė medija reprezentuoja asmenybę, ryšius, neatskiriamą vertę – tai kova, kuri stipriai ir giliai įsišaknijusi žmoguje.

Jeigu norite sužinoti, kaip kas nors trokšta, kad jį matytų pasaulis, pažvelkite į žmogaus socialinio tinklo paskyrą. Daugiausiai ten tiesos įžvelgsite, kai kalba pasisuks apie intymiausius santykius. Visiškai normalu ir sveika didžiuotis viešai tuo žmogumi, su kuriuo susitikinėjate, tačiau tuo pačiu yra aiškus ryšys tarp to, kaip nuoširdžiai vertinate savo santykius, ir to, kaip dažnai apie tai rašote socialiniuose tinkluose.

Kuo skiriasi laimingos poros nuo tų, kurios tokiomis tik dedasi?

Jūs galite pasijusti geriau dėl savo gyvenimo srities tiesiog galvodami, kad kiti žmonės tai mato kitaip

Jie neišnaudoja vienas kito tam, kad pasirodytų juos supančiam pasauliui, kad yra laimingi, mylimi, verti dėmesio ir patrauklūs.

Kitais žodžiais tariant, jeigu mes negauname malonumo ir įvertinimo iš tam tikrų savo gyvenimo sričių, kurios turėtų garantuoti emocinį pasitenkinimą, ieškome to jausmo kažkur kitur. Daugiausiai tai susiję su tuo, kaip mes manome, kiti žmonės įvertina ir suvokia situaciją. Jeigu mes galime įtikinti save, kad kiti žmonės mūsų santykius laiko laimingais, mes dėl to jaučiamės taip pat laimingi, nes pakeičiame savo požiūrį į situaciją.

Kai esate laimingi dėl savo gyvenimo ar santykių, jūs natūraliai džiaugiatės dabartimi

Tai susiję su tuo, kad jūs rečiau maigote telefoną, tikrinate socialinius tinklus ar fotografuojatės. Nėra taip, kad viso to nebūtų jūsų gyvenime, tačiau nuo laimės jausmo nesinori atitrūkti darant nesvarbius dalykus.

Intymius ginčus palikite už „Facebook“ sienos ribų

Nuo to visiems bus tik geriau. Tiek pernelyg dažnas dalijimasis, tiek dalykų, dėl kurių nesidžiaugiate, publikavimas neišeina į gera. Galiausiai problemos ir nešvarūs skalbiniai socialiniuose tinkluose tik dar labiau paaštrina situaciją, o ne ją išsprendžia. Būkite atsakingi ir pagalvokite, ar tikrai norite, kad viską matytų jūsų draugai ir šeimos nariai?

Jie vertina santykius ir neieško būdų jų įvertinti viešai

Kitais žodžiais tariant, laimingos poros džiaugiasi būdamos kartu, todėl svarbiausia buvimas vienas su kitu, o ne santykių atnaujinimai, skelbiami viešai socialiniuose tinkluose.

TAIP PAT SKAITYKITE: 7 didžiausios vyrų ir moterų sekso klaidos bei nesusipratimai

Jiems nereikia nieko įrodinėti

Jie neišnaudoja vienas kito tam, kad pasirodytų juos supančiam pasauliui, kad yra laimingi, mylimi, verti dėmesio ir patrauklūs. Žmonės yra kartu todėl, kad jie nori būti vienas su kitu, ir tame slypi teisingas požiūris į santykius.

Tyrimai atskleidžia, kad žmonės, kurie mažiau naudojasi socialiniais tinklais, yra apskritai laimingesni

Žmonės, kurie savaitę praleido be „Facebook“, buvo kur kas laimingesni. Pasirodo, depresiją gali sukelti ir perteklinis naudojimasis socialiniais tinklais dėl socialinės vienas kito palyginimo teorijos. Taip pat nuolatinis lindėjimas virtualiame pasaulyje neigiamai veikia ir psichinę sveikatą. Taigi, išvada ta, jog socialiniai tinklai, veikdami mus neigiamai socialine ir psichine prasme, tuo pačiu įsiterpia ir į mūsų asmeninius santykius. O čia jau atsakymo, kaip spręsti kilusias problemas, reikia ieškoti individualiai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką