Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2014 spalio 6d. 22:26

Kaip į vedybinį guolį susigrąžinti aistrą

Pora miegamajame.
Fotolia nuotr. / Pora miegamajame.

Jūs jau ne vieneri metai susituokę, ramūs, saugūs ir sotūs, seksualiniai įpročiai jau seniausiai virtę rutina. Viskas aišku ir nuobodu. O jūsų neseniai išsiskyrusi kaimynė, užuot keikusi savo eksą ir visus pasaulio vyrus, žiū, vaikšto visa nušvitusi.

Na, ne visada, kad augalas (moteris) toliau žydėtų, būtina nuskabyti nuvytusius lapus (vyrą). Užtenka kartais papurenti žemę, užpilti trąšų ar perkelti augalą į palankesnę vietą.

Nors ir kiek būtų kalbama apie poros santykius, vieno recepto, kaip puoselėti meilę, vis kurstyti aistrą, būti poroje vienas kitam įdomiems, nėra. Vienos poros viską daro drauge, ir partneriai vienas kitam nenusibosta, o kitos suteikia partneriui erdvės, toleruoja leidžia pasiilgti, sudarydami „artimo žmogaus trūkumą“, tačiau vis tiek pešasi, riejasi ir gyvena nesantaikoje, be meilės.

Ką vertėtų prisiminti, kai aistrą keičia prisirišimas, saugumas, ramybė ir tiesiog žinojimas, kad nori būti su tuo žmogumi?

Pasilikite X faktorių

Jeigu manote, jog santykiai poroje nusistovėjo, nebereikia gludinti jokių kampų, esate tikri, jog savo žmogų pažįstate kaip nuluptą, darote pavojingą klaidą. Toks įsitikinimas atima jums galimybę nustebti, sulaukti staigmenų. Juk net augančiu vaiku stebitės – išmoko tą, padarė aną, didžiuojatės, giriate. O štai suaugusįjį laikote absoliučiai susiformavusia asmenybe, kurią matote kiaurai. Pažinti charakterio niuansus ir savo žmogų įvairiose aplinkybėse yra viena, tačiau kita – leisti jam keistis, skatinti jį tobulėti ir vis nesiliauti pačiam juo stebėtis. Kai sakote: „Ai, mano Vladas tai taip dėl manęs nepasielgtų, o štai Nerijos vyras... Et.“ Nenurašykite savo žmogaus, tikėkite juo, kad jis dar turi paslapčių, tų malonių X, kurie jūsų tik laukia. Pasitikėjimas ir didžiavimasis partneriu svarbu, jei norite, kad lovos reikalai jus abu tenkintų. Jei partnerio nevertinate, laikote nevykėliu, tai ir intymus gyvenimas nedžiugins.

Išguikite iš miegamojo rutiną

Po daugybės metų sekso tik su vienu (kad ir labai mylimu) vyru tomis pačiomis pozomis, tam tikru paros laiku ir tam tikromis savaitės dienomis norisi rėkti: „Gelbėkit! Padėkit!“. Juokai juokais, tačiau turite susitaikyti, kad amžius keičia ne tik žmogaus kūną, bet ir pojūčius, jausmus, jų suvokimą. Aistra, polėkis irgi transformuojasi. Viskas išjaučiama giliau, toks tikresnis jausmas, be jokios vaidybos ir noro pritrenkti įmantriomis pozomis ar pikantiškais pasiūlymais. Jūs abu kaifuojate nuo mielų ir paprastų dalykų, tačiau yra pavojus, kad taip užsiliūliuosite, ir atsiras kažkokių stipresnių išgyvenimų ilgesys.

Todėl kad ir kaip gerai esate išmylavę vienas kito kūną ir pažįstate visas erogenines zonas, nepatingėkite drauge ieškoti dėl bendro malonumo. Čia tas pats, kas važiuoti į darbą 20 metų tuo pačiu keliu, tačiau užtenka bent vieną dieną tą kelio atkarpą (ar dalį) nueiti pėsčiomis, ir atsiveria nauji vaizdai. Taip ir į mylimąjį galite pažiūrėti kitaip. Surengti sekso šou nesiūlome, bet yra būdų nustebinti. Nebūkite ta, kuri tik laukia, kada vyras ją paims - vyrui taip pat norisi pasijusti geidžiamam, jam svarbu žinoti, kad jis vis dar jus traukia. Net jei vyras ir sako, kad jam patinka tik juodi apatiniai, kodėl bent kartelį jums nepasipuošti baltais nėriniais? Jei vyras vis atsigula pirmas, o jūs atsliūkinate į lovą paskui, kokį kartą pasielkite atvirkščiai, laukite jo kaip nimfa. Kartais vyrai sutrinka, gali būti nepasiruošę tokiam akibrokštui. Nenusiminkite net ir tuo atveju, jeigu jūsų tą vakarą ir neužsigeis – jam bus palikęs įspūdis, kad dėl jo stengiatės. Juk kartais nebūtina pirkti norimos suknelės vitrinoje, kad suvoktumėte, kad ji geidžiama ir graži, ar ne? Svarbu ne tikslas, o procesas – mėgautis ir daryti malonių dalykų vienas kitam.

Susigrąžinkite savivertę

Vedybinis gyvenimas dažnai „užmuša“ moters savivertę. Ir net ne todėl, kad vyras, pavyzdžiui, ja nesižavi ir nesako komplimentų. Sako. Bet visada tą patį. O kartais norisi išgirsti visai ne: „O, nauji batai? Gražūs.“ Patikėkite, vyrai, laiku ir vietoje sušnabždėtas komplimentas nusidirbusią dviejų vaikų motiną mikliai paverčia laukine sekso deive. Neteisinga vien tik moteriai kurstyti šeimos židinį, aistrą miegamajame ir vis įkvėpti vyrą žygiams. Vyras turi suteikti moteriai saugumą ir tvirtumą, kad ji galėtų tai daryti. Ko jai reikia? Moterų „trąšos“ yra vyro pastabumas, laiku ir vietoje pasakytas komplimentas, didžiavimasis žmona ne tik namuose, bet ir viešumoje, pasitikėjimas jos sprendimais, žavėjimasis jos profesine veikla, padrąsinimas ir, be abejo, supratingas išklausymas. Moteriai patarimų iš vyro reikia tik tada, kai ji paprašo. Daug svarbiau moteriai būti išklausytai, ji atgauna pusiausvyrą, kai išsišneka. Tad domėkitės žmona, būkite atidus partneris – tokia moteris bus šilta, jauki ir atsidavusi meilužė bei mylimoji.

Jokių pareigų ir įsipareigojimų

Prisiminkite tą svaigų metą, kai tik susitikinėjote su būsimu vyru: juk neprivalėjote vos praaušus šokti iš lovos ir ruošti jam pusryčių? Nebent labai to norėjosi. Vartydamasi pataluose negalvodavote apie tai, ką reikia nupirkti ir kur nuvežti vaikus. Tad leiskite sau bent retkarčiais suvaidinti jaunos, nerūpestingos, netekėjusios moters vaidmenį. Patikėkite – jis nemirs badu ir to neleis jūsų vaikams. Moteriai labai reikalingos tos pasilepinimo minutės. Bent kartą per savaitę tokie vyro „išvaduojamieji“ rytai prisideda prie aukščiau minėto punkto – moters savivertės. Ji jaučiasi mylima, gerbiama ir vertinama. Lygiai taip pat veikia ir trumpos kelionės, romantiški savaitgaliai.

Mažiau klausimų!

Kartais moterys skundžiasi, kad, norėdamos išbandyti kažką naujo, nežino, kaip apie tai pasakyti vyrui. Kad jis nepamanytų, kad ji tokios patirties pasisėmė iš svetimo guolio ir neuždusintų klausimais... Tad neįsipareigojusios ir vis dar ieškančios partnerio moterys turi pranašumų – naujasis mylimasis dažniausiai nesigilina į moters seksualinę patirtį. Tad reikia gudriai suktis iš padėties: užsiminti, kad apie kokią nors naujovę perskaitėte knygoje, pavyzdžiui. Tik štai tiems pilkiems atspalviams kai kurie vyrai alergiški – mano, kad moteriai blogai, kad jis jos nepatenkina ir ieško aštresnių pojūčių. Todėl su erotinio pobūdžio pasiūlymais reiktų elgtis labai apgalvotai. Nelabai vyrui patiktų, jei visai netikėtai užsipultumėte jį su antrankiais ir botagėliu...

Galimybė pasijusti „žalia“

Prisiminkite pirmuosius savo kartus... Ir tą beprotišką aistrą, kuri išlydo paskutinius proto likučius. Ji gali vėl apsukti galvą – nenusiminkite. Kartais tai atsitinka po ilgo išsiskyrimo su partneriu ar po skyrybų įsimylėjus kitą žmogų. Nuostabus tai jausmas – kai tik numanai, bet nesi tikra, kas bus po to fantastiško bučinio... Yra porų, kurios retkarčiais viena kitai skiria pasimatymus mieste, vis kitoje vietoje, į kurią abu atvažiuoja atskirai. Perukai, tam tikra kalba, manieros... Argi ne įdomus jausmas pamatyti prie baro stoviniuojantį savo vyrą ir jį „kabinančią“ jauną blondinę, kai jis švelniai ją atstumia ir puola pasitikti jūsų? Tiesa, žaidimui turi būti nusiteikę abu. Čia kaip niekad svarbu partnerių pažiūros ir temperamentas.

Fiziologija, fiziologija...

Aistra mums asocijuojasi su ištverme, energija, nežabotu aktyvumu, pajėgumu. Turime nebūti akli kačiukai ir labai gerai suvokti, kad bėgant metams, viskas vyksta ramiau, gal net lėčiau, ne taip ilgai, bet ne mažiau maloniai. Svarbu kalbėtis ir žinoti, kad jei vyras nebegali tokių energingų maratonų atlaikyti, kaip jaunystėje, gali juk moterį pamaloninti kitaip arba su ilgesnėmis pertraukėlėmis poilsiui. Užtat atsiranda santykiuose trintis. Ne juokas ta vadinamoji vyrų amžiaus vidurio krizė. Jie užsigeidžia žalesnės žolės ir jaunesnės partnerės, kuri, regis, turėtų viską surikiuoti į vietas.

Gamtos neapgausi. Kurį laiką galima, tačiau dar antra tiek, kiek su žmona nugyventa, spinduliuoti stabilią aistrą – mažai tikėtina. Tačiau mes ne apie jaunas mylimąsias, o apie tai, kaip gyventi, kad santuoka būtų laiminga.

Gal kas turi sėkmingo vedybinio gyvenimo receptų ir mielai pasidalytų komentaruose? O jei jūsų meilės istorija įdomi ir turite ką papasakoti po 20 ar 30 santuokos metų, rašykite mums adresu ji24.lt@zlg.lt – mielai Jūsų porą pakalbinsime ir apie Jus parašysime!

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Nepatenkinti Naujamiesčio gyventojai: Senamiestį apstatysime Perkūnkiemio monstrais

Mokesčių reforma Aktualu

Ernestas Naprys: 5 didžiausi mokesčių reformos absurdai

24sek

Arnoldą Kulboką NBA naujokų biržoje pakvietė Šarlotės klubas

Aktualu

Kaune ruošiamasi naujo „Lemon Gym“ atidarymui: kaimynai suabejojo remontų teisėtumu

Aktualu

Orai.lt: savaitgalį lietaus neišvengsime

Maistas

Didysis Joninių valgiaraštis: 50 receptų ir kursiantiems grilį, ir švęsiantiems kukliai

Aktualu

A.Kubilius: A.Skardžiaus už žemės nuomą gaunami pinigai primena dividendus

Aktualu

Ryto avarija Vilniuje – po smūgio „Volvo“ įvažiavo į griovį

Nesenstančios knygos: perleistų kūrinių TOP 10

Interviu Vardai

P.Gražulio vaiką pagimdžiusi Birutė: „Tikslas pasiektas – jis daugiau nežemins mano dukters“

Vardai

Sulaikytas 20-mečio reperio XXXTentacion žudikas: jis – žvaigždės sekėjas instagrame

Gazas

Autokroso varžybų dalyviai Latvijos žemę paliko pasipuošę kovos randais

Aktualu

Škvalas prasiautė Vakarų Lietuvoje: turtą niokojo vėjas ir didžiuliai krušos gabalai, elektros neturi apie 300 žmonių

Konkursas Gyvenimas

Konkurso „Mano kiemas“ dalyvė G.Petkevičienė: „Tai mano geriausios atostogos“

Pasaulis kišenėje

Svetingoji Kolumbija: pasakiško grožio kavos plantacijos ir svaiginantys miestai

Vardai

Melania Trump susitikti su migrantų vaikais vyko vilkėdama striukę su užrašu „Man tikrai nerūpi“

Mokslas.IT

10 įdomių faktų apie traukinius: kaip Maskvoje keliauja benamiai šunys ir kas iš tikrųjų yra vaiduoklių traukiniai?

Sportas

Naujas brazilų dievukas: nuo gatvių dažytojo Gabrielis Jesusas nukeliavo iki žvaigždžių

Verslas

Euro zona skelbia – Graikijos krizė baigėsi

Vardai

Erika Vitulskienė kviestinei publikai pristatė savo mados namus ir plius dydžio kolekciją

Naujienos

Verslas

Nepatenkinti Naujamiesčio gyventojai: Senamiestį apstatysime Perkūnkiemio monstrais

Mokesčių reforma Aktualu

Ernestas Naprys: 5 didžiausi mokesčių reformos absurdai

24sek

Arnoldą Kulboką NBA naujokų biržoje pakvietė Šarlotės klubas

Aktualu

Kaune ruošiamasi naujo „Lemon Gym“ atidarymui: kaimynai suabejojo remontų teisėtumu

Aktualu

Orai.lt: savaitgalį lietaus neišvengsime

Maistas

Didysis Joninių valgiaraštis: 50 receptų ir kursiantiems grilį, ir švęsiantiems kukliai

Aktualu

A.Kubilius: A.Skardžiaus už žemės nuomą gaunami pinigai primena dividendus

Aktualu

Ryto avarija Vilniuje – po smūgio „Volvo“ įvažiavo į griovį

Nesenstančios knygos: perleistų kūrinių TOP 10

Interviu Vardai

P.Gražulio vaiką pagimdžiusi Birutė: „Tikslas pasiektas – jis daugiau nežemins mano dukters“

Vardai

Sulaikytas 20-mečio reperio XXXTentacion žudikas: jis – žvaigždės sekėjas instagrame

Gazas

Autokroso varžybų dalyviai Latvijos žemę paliko pasipuošę kovos randais

Aktualu

Škvalas prasiautė Vakarų Lietuvoje: turtą niokojo vėjas ir didžiuliai krušos gabalai, elektros neturi apie 300 žmonių

Konkursas Gyvenimas

Konkurso „Mano kiemas“ dalyvė G.Petkevičienė: „Tai mano geriausios atostogos“

Pasaulis kišenėje

Svetingoji Kolumbija: pasakiško grožio kavos plantacijos ir svaiginantys miestai

Vardai

Melania Trump susitikti su migrantų vaikais vyko vilkėdama striukę su užrašu „Man tikrai nerūpi“

Mokslas.IT

10 įdomių faktų apie traukinius: kaip Maskvoje keliauja benamiai šunys ir kas iš tikrųjų yra vaiduoklių traukiniai?

Sportas

Naujas brazilų dievukas: nuo gatvių dažytojo Gabrielis Jesusas nukeliavo iki žvaigždžių

Verslas

Euro zona skelbia – Graikijos krizė baigėsi

Vardai

Erika Vitulskienė kviestinei publikai pristatė savo mados namus ir plius dydžio kolekciją

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Video

Maudymosi kostiumėlių tendencijos

Pinigai mano ateičiai

30 geriausių restoranų

Remontas be nervų

Sveikata

Svajonių virtuvė

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką