Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 rugsėjo 11d. 14:00

Kaip išvaikyti pavydo šmėklas santykiuose

Pavydas
„Fotolia“ nuotr. / Pavydas
Pasitikėjimas ir pagarba vienas kitam yra bene svarbiausi laimingų santykių aspektai, tačiau pavydas gali sugriauti juos abu. Tad jei vis dažniau tenka su juo susidurti, pats metas išmokti jį įveikti.

Portalas becomegorgeous.com pataria, kokių veiksmų imtis ir kokius žingsnius žengti, kad išmoktumėte kontroliuoti ir santykiuose įveikti juos galintį sužlugdyti pavydo jausmą.

Paleiskite praeitį

Gyvenime galite būti tikri tik dėl dviejų dalykų: vienas jų yra mirtis, o kitas – mokesčiai.

Į kiekvienus naujus santykius svarbu žengti visiškai šviežiomis mintimis, pabėgus nuo praėjusiuose santykiuose buvusių problemų. Jei tai padaryti darosi sunku ar visai nepavyksta, tuomet vertėtų kiek labiau pasigilinti į savo psichologiją. Juk jei vos pradėję naujus santykius, iškart galvosite, kad mylimasis ar mylimoji jus kada nors išduos – tai tiesiog bus receptas katastrofai.

Tinkamai bendraukite

Jei jūsų vaikinas ar mergina mėgsta paflirtuoti su nepažįstamaisiais, tai dar tikrai nereiškia, kad ji ar jis jus kada nors būtinai išduos. Vis tik jei jums tai nepatinka, privalote su savo antrąja puse pasikalbėti ir išsakyti visus nuogąstavimus. Kai partneris žinos, kaip jaučiatės, jis galės jus nuraminti ir paaiškinti tikrąsias nekalto flirto priežastis.

Priimkite netikrumo jausmą

Gyvenime galite būti tikri tik dėl dviejų dalykų: vienas jų yra mirtis, o kitas – mokesčiai. Jų abiejų tikrai neišvengsite, o dėl viso kito – gali būti visko. Privalote tai priimti ir su tuo susitaikyti.

Taip pat skaitykite: Emocijų žemėlapis: kaip jos atsispindi mūsų kūne?

Jūs tikrai negalėsite išmokti valdyti savo antrosios pusės jausmų, tačiau savo kaltinimais ir skambiomis frazėmis tikrai galite jį ar ją atstumti nuo savęs. Netikrumo jausmas yra santykių dalis, ir būtent čia ir iškyla pasitikėjimo problema. Išmokite pasitikėti savo antrąja puse, nes tik taip galėsite būti laimingi.

Ugdykitės pasitikėjimą savimi

Neretai pavydas yra itin glaudžiai susijęs su žema saviverte, tad norint jį įveikti, visų pirma tenka kelti pasitikėjimą savimi. Jei nuolat gyvensite bijodami, kad mylimasis ar mylimoji bet kurią akimirką gali rasti geresnį ar geresnę už jus, be reikalo save graušite ir teks patirti nuolatinį stresą. Išmokite vertinti savo geriausias savybes ir supraskite, kad būtent už jas ir esate mylimas ar mylima.

Pasitikėkite savo antrąja puse labiau nei savo vaizduote

Jei pasiduosite savo vaizduotei ir santykiuose ji visuomet ims viršų, pavydo tikrai neišvengsite. Vietoje to verčiau atkreipkite dėmesį į savo mylimojo ar mylimosios veiksmus ir pasistenkite jų iškreiptai neinterpretuoti. Išmokykite save visiškai juo ar ja pasitikėti, o savo vaizduotę nuolat kontroliuokite.

Fotolia nuotr./Laiminga pora.
Fotolia nuotr./Laiminga pora.

Nekelkite pavydo

Blogiausias dalykas, kurį galite padaryti – tai bandymas mylimajai ar mylimajam sukelti pavydą, kad ji ar jis suprastų, kaip jaučiatės jūs. Net jei po to ir geriau jausitės, kai pasieksite savo tikslą, vėliau bus tik blogiau. Tokie žaidimai dažniausiai baigiasi skyrybomis arba visiškai sugadintu pasitikėjimu.

Taip pat skaitykite: Neišgalvotos istorijos: pavydas pražudė mano meilę


Išmokite gerbti vienas kitą

Nesistenkite kontroliuoti ar už trumpo pavadėlio laikyti savo antrosios pusės. Tokia taktika santykių tikrai neišgelbės, veikiau priešingai – mylimąją ar mylimąjį tai vers tik atsitraukti. Verčiau ugdykitės pagarbą vienas kitam ir supratimą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką