Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip moterį veikia santuoka?

Vestuvių akimirka.
Vestuvių akimirka.
Šaltinis: 15min
1
Skaitysiu vėliau
A A

Moterys tvirtina, kad pasaulis pasikeičia gimus kūdikiui, tačiau mes jau pasikeičiame ištekėjusios, nors dažnai to net nepastebime. Bet juk būna taip, kad susitikusios senas netekėjusias drauges, vargiai randame pokalbių temų, tiesa?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Keičiasi mūsų prioritetai

Juk anksčiau artėjant savaitgaliui tik ir galvodavome, kur pašėlti su draugėmis, o dabar mūsų galvose sukasi mintys apie tai, kad šiandien reikia susimokėti mokesčius, nupirkti naują patalynės komplektą ir  paruošti skanią vakarienę.

Mokomės kompromisų

Dabar nuo mūsų nuotaikos ir elgesio priklauso dar ir vyro nuotaika bei visa namų atmosfera. Todėl dažnai tenka sutramdyti savo karštą būdą ir prisiminti, ko mama mokė: „Kai nori pasakyti ką nors bjauraus, pirma tris kartus giliai įkvėpk ir iškvėpk, o paskui lėtai suskaičiuok iki dešimties.“

Ima patikti vaikai

Jei anksčiau negalėdavome pakęsti lėktuvuose gerkles laidančių kūdikių ir draugų vaikų, lipniomis rankytėmis plekšnojančių naują mūsų sofą, tai dabar kažkodėl išskystame, pamačiusios lauke žaidžiančius svetimus pyplius.

Pagaliau jaučiamės gražios

Baigėsi kankinančių antrosios pusės paieškų lakotarpis, kai jautėmės pažeidžiamos, per storos, netobulos, nepakankamai įdomios. Nes juk tas vyriškis, su kuriuo stovėjome prie altoriaus, vis dar žavisi mumis ir geidžia mūsų! Ir sako, kad net nori su mumis pasenti. O juk tai priežastis jaustis savimi patenkintomis. Visada.

Nebegalime skirti tiek dėmesio aplinkiniams

Tai normalu ir neverta dėl to gailėtis, kai klausomės bičiulių priekaištų, jog kažkur dingome. Na, taip, dingome, o ką? Tikri draugai tai puikiausiai supras ir nedemonstruos nusivylimo. Draugystėje įvyksta pokyčių: imame draugauti šeimomis ir diplomatiškai nutylime, kad su geriausio vyro draugo žmona nelabai turime apie ką šnekėtis.

Seksas tampa kitoks

Yra du variantai ir abu geri: arba seksas tampa dar aistringenis nuo minties, kad dabar priklausote vienas kitam kūnu ir siela, arba švelnesnis ir romantiškesnis. Ir – labiau pakylėtas.

Pinigai, pinigai...

Dabar tai jau mūsų išlaidos ir mūsų šeimos pajamos, nors ir nesumetame pinigų į vieną krūvelę. Turime KARTU planuoti didesnius pirkinius. Kartais pačios save nustebiname: užuot nusipirkusios dar vieną porą batelių (kaip anksčiau), perkame žaislą vaikui ir keptuvę...

Labiau branginame laisvalaikį

Galėtume priskirti prie pakitusių prioritetų. Minutės laisvo laiko prilygsta geroms atostogoms. O jeigu kas ir pasiūlytų vykti atostogų, manytume, kad su šeima ir taip nedaug būname, kad vaikai irgi nusipelnė kokybiško laiko su tėvais. Ir vėl pasirinktume poilsį su šeima, o ne su drauge. Jeigu būtų kitaip, tai atrodytų tušti mūsų pareiškimai, kad labai branginame šeimą, kad ji yra svarbiausia gyvenime.

Laviruoti ir visur spėti

Tampame kaip Elastinė mergaitė iš animacinio filmo „Nerealieji“: visur suspėjame, vaikus apšokinėjame, pasaulį gelbėjame, vyrą mylime ir pamylime. Tampame tikromis supermoterimis, kurioms nėra nieko neįmanomo...

jei moteriai išties reikalinga santuoka, ji nori jaustis laiminga ir saugi, vyrui turėtų būti ne tas pats. tai ne tik jos lūkesčiai. tai poreikis pasakyti pasauliui, kad nieko nebeieškai ir nori būti tik su tuo žmogumi.

Komentarai: 1
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką