Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 18d. 16:00

„Kaip siekti patinkančios merginos?“ Santykių ekspertų komentaras

Širdis
„Shuterstock“ nuotr. / Širdis

Kaip į savo pusę palenkti patinkančią grupės draugę? Į šį klausimą portalo skaitytojui atsako ir patarimus žeria santykių ekspertai.

Sveiki,

man yra 20 metų, dar niekada neturėjau merginos, nes tikiu tikra ir vienintele meile. Net nebandau pradėti santykių, jeigu nematau, kad mergina galėtų būti mano žmona. Šiuo metu yra viena mergina, kuri man labai patinka, iš pradžių maniau, kad ir aš jai patinku. Ji yra mano grupės draugė, visada šiltai bendraudavome studijų metu, bet ji turėjo vaikiną, su kuriuo prieš porą mėnesių išsiskyrė.

Po mokslo metų ji pirma pradėjo man rašyti, duodavo tokių užuominų, iš kurių suprasdavau, kad patinku jai, tačiau prieš kelias dienas sužinojau, kad ji vis dar myli savo buvusį... Nors nežinau, bet, manau, yra šansų, kad jie gali susitaikyti. Pabendravom mes atvirai, tačiau viena blogybė, visas mūsų bendravimas vyksta per SMS, nes atsumas gana nemažas...

Pasakiau jai, kad man ji patinka nuo pat pradžių, kai susitikom. Na, o ji man tuo pačiu neatsakė, tiesiog sakė, kad esame geri grupės draugai. Dar pasakė (nors iki šiol bendrauti turėdavome apie ką ir gyvai), kad susitikus viskas gali būt kitaip ir galbūt mums nebūtų, apie ką kalbėtis, nes iki šiol gyvai bendravome tik apie reikalus. 

Susitikti su manimi ji jau kelis kartus atsisakė, na, galbūt ir dėl visai pateisinamų priežasčių. Praėjus vasarai situacija kiek pasikeitė, bet vis tiek liko neaiški. Toji mergina pasakė, kad nenori santykių su gupės draugu. Dar pasakė, kad mato mane kaip draugą ir negali įsivaizduoti, kaip dabar būtų galima kurti kažkokius santykius...

Vis dėlto aš matau, kad nustoti bendrauti ji irgi nenori, o iš kai kurių veiksmų neatrodo, kad mato ji mane tik kaip draugą. Tikriausiai reikėtų paminėti, kad bendrauti turim apie ką ir gyvai, tačiau ji to bendravimo vengia, sako nenorinti apkalbų...


Atsako santykių ekspertai Silvija ir Šarūnas Mažuoliai.

Sveiki,

kažką padaryti tokio, kad mergina staiga panorėtų draugystės, deja, nepavyks. Ką visgi galite padaryti, jei norite duoti šansą, tai šitai:

  • Bendraukite su ja toliau – draugiškai, be spaudimo ar tolimesnių kalbų apie rimtą draugystę. Ji savo dabartinę situaciją pasakė, tegul viskas lieka kaip yra.
  • Leiskite jai vengti bendravimo gyvai, tačiau pats jo nevenkite. Nebūkite įkyrus, tačiau parodykite dėmesį – prieikite pasisveikinti socialinėje aplinkoje, šio to paklauskite ir pasitraukite. Jei ji nenori viešumo, persistengdamas būti su ja viešumoje tik atbaidysite, tačiau trumpai ir draugiškai parodyti dėmesį galite.
  • Nepadauginkite bendravimo SMS žinutėmis ir panašiais susirašinėjimais. Puiku, kad pats jaučiate, jog susirašinėjimai nėra tikras bendravimas. Jei nieko nepavyksta bendraujant realiai, tačiau ji mielai susirašinėja su Jumis – stabdykite per didelius susirašinėjimus ir vis pakalbinkite susitikti. Neįsivelkite į santykius per susirašinėjimus, pagrindas turėtų būti gyvas bendravimas. Susirašyti galite tam, kad palaikytumėte kontaktą, tačiau tai neturi tapti bendravimo ir santykių gyvai pakaitalu.
  • Nerodykite jai, jog be jos negalite, tik apie ją galvojate, kaip labai norite draugystės ir t. t. Tai bus Jūsų charakterio silpnumo parodymas, kas moteriai nėra patrauklu. Iš vyro pusės gali suveikti nuolatinis, bet neįkyrus dėmesys pasirodant jos akiratyje, tačiau gerbiant jos norus (tokius, kaip nebendrauti daug viešumoje ir tt).
  • Kartais pabandykite, kaip ji reaguoja šiek tiek peržengus jos nustatytą ribą.  Nedarykite to per dažnai, čia teks tiesiog bandyti ir mokytis. Pakvieskite ją kur nors susitikti, pavyzdžiui, jei kas nors įdomaus vyksta mieste – pakalbinkite ją nueiti kartu. Jei atsisakys, ką padarysi. Kitas variantas, jei bus bendras grupės ar kurso vakarėlis – pakvieskite šokti ir t. t. Galite paprašyti jos pagelbėti Jums studijose. Jei studijuosite kartu (taip pat ir kitose situacijose) – retkarčiais paišdykaukite su ja, pažaiskite, pakibinkite, pajuokaukite, pajudinkite situaciją, kad ji nebūtų per daug rimta. Geras, smagus laikas kartu suartina.
  • Vienas iš būdų pereiti iš „draugų zonos“ į vaikino rolę yra fizinis kontaktas. Turėkite šitai galvoje ir žiūrėkite, ar galite pasibandyti, nes jei ji labai atsargi dėl draugystės, galite per daug peržengti ribas. Fizinis kontaktas reiškia „netyčinius“ prisilietimus, apkabinimus susitikus, jei einate kartu per gatvę, ypač jei eismas sudėtingesnis, reikia prabėgti ir tt. – galite paimti ją už rankos ir pervesti (pervedęs iš karto paleiskite, nebent ji pati neskubės to daryti ir jausite, kad galite paėjėti susikibus). Taip galite bandytis kiek labai ji Jus prisileidžia, kaip mielai leidžia laikyti savo ranką, kaip šiltai apsikabina.
  • Turėkite galvoje, kad žaidimo taisykles diktuoja ji. Jūs galite gerbti jas, tačiau kartas nuo karto, kaip rašėme prieš tai, paspausti ribas ir pažiūrėti, ar taisyklės nepasikeitė. Nebereikia daugiau kalbų apie santykius, jau pakankamai išsiaiškinote, kalbos nepadės ir gali tik pabloginti situaciją.
  • Taip pat turėkite galvoje, kad moteris vyrą įvertina per pirmas 10–15 sekundžių nuo susitikimo ir jei ji įvertino Jus kaip netinkamą kandidatą į vaikinus, daug ko nebepakeisite. Vienintelė tikimybė, kad kas nors gali pasikeisti – jei ji visgi mato Jus kaip kandidatą į vaikinus, bet nesijaučia pasiruošusi santykiams, nenori jų kurti su grupės draugu ir pan.

Suprantama, kad situacija Jums skaudi, tačiau teks išmokti pralaimėti ir neprisirišti stipriai prie vieno žmogaus. Santykiai yra dviejų žmonių darinys ir jei vienas jų nenori, deja, yra kaip yra. Turėkite kantrybės su ja, bet ir nusistatykite sau, kiek laiko bandysitės. Neužsilaikykite per daug prie jos, jei matysite, kad niekas nejuda artimos draugystės link.

Taip pat skaitykite: „Kodėl nuolat įsimyliu užimtus vyrus?“ Santykių ekspertų komentaras

Atkaklumas gali išjudinti situaciją, bet nuspręskite, kiek norite duoti tam laiko ir sekite, ar nesikankinate dėl jos ir esamos situacijos daugiau nei reikia. Jei jaučiatės pakankamai gerai ir norite duoti ilgiau trunkantį šansą – bandykite, būkite jos akiratyje, draugiškai bendraukite, gerbkite jos norus bei ribas ir tuo pačiu atkakliai bandykitės vėl ir vėl pereiti į artimesnį bendravimą.

Mergina turi jaustis saugi su Jumis, ir to saugumo jai suteiks jos norų ir ribų gerbimas iš Jūsų pusės. Ji taip pat turi jausti, kad esate pakankamai tvirto ir vyriško charakterio, o tai leis jai pajusti Jūsų bandymai šiek tiek palaužyti ribas. Toks žaidimas. Teoriškai jis skamba paprasčiau nei praktikoje, o praktikoje belieka taikyti teoriją ir mokytis iš patirties.

Sėkmės Jums!


DĖMESIO! Jums su partneriu kyla sunkumų, kurie kartina jūsų santykius? O gal neduoda ramybės kokie komplikuoti širdies reikalai (tarkime, nesiseka rasti antrosios pusės, užmegzti santykių ir pan.)? Drąsiai siųskite klausimą mums el. paštu ji24.lt@zlg.lt. Santykių ekspertai Šarūnas ir Silvija Mažuoliai mielai atsakys.

P. S. LABAI PRAŠOME KLAUSIMUS RAŠYTI TIK LIETUVIŠKOMIS RAIDĖMIS!

Temos: 2 Santykiai Meilė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

5 eurus pervedusi ir pajuokavusi banko klientė turėjo pasiaiškinti dėl žodžių

Aktualu

Orai.lt: šiandien – gausiai snigs, rytoj – atšals

Aktualu

Loreta Vaicekauskienė: Ei, švietimo tvarkytojai! Jūs skolingi vaikams išsilavinimą

Vardai

Su liga kovojęs Andrius Kulikauskas džiaugiasi ataugusiomis garbanomis: „Kitaip ir negalėjo būti“

„Atsarginiai“: nesuvokiamas J.Hardeno rezultatyvumas, L.Dončičiaus semestras ir žvaigždės NBA2k turnyre

Gazas

Dakaro išbandymus įveikę lietuviai triukšmingai pasitikti Vilniaus oro uoste

Maistas

Sotūs spagečių patiekalai: priedai – vištiena, žuvis ar kukuliukai

Aktualu

Keliu Anykščiai-Panevėžys lėkęs BMW rėžėsi į medį, 19-metis keleivis reanimacijoje

Pasaulis kišenėje

Besikeičianti Grenlandijos gyventojų kasdienybė – fotografo akimis

Pasaulio savaitės įvykiai – įspūdingiausiuose kadruose (2019 sausio 13 – 19d.)

Gazas

Sekmadienį eismo sąlygas sunkins plikledis

15min iš Paryžiaus Aktualu

Lietuvis „geltonųjų liemenių“ proteste vaišinosi ašarinėmis dujomis ir vos išvengė skriejančio butelio

Verslas

Lietuvoje gyvenantis iranietis kaltina „MoQ“ kūrėjus idėjos pasisavinimu, bet šie tai neigia

Gyvenimas

10 priežasčių namuose auginti daugiau augalų

24sek

„Pacers“ ir D.Sabonis išjungė L.Dončičių – slovėnas pašalintas iš aikštės

Pasaulis kišenėje

Lietuviai Egipte pamatė išskirtinį renginį – beduinų kupranugarių lenktynes

Sportas

Danas Rapšys greitas ir laimintis – du aukso medaliai per vieną dieną Belgijoje

24sek

Per gimtadienį raginimą trauktis išgirdęs D.Adomaitis: „Nemalonu“

Vardai

Antroji „Eurovizijos“ atranka: lyderiai – scenos veteranas E.Lubys ir naujokė E.Gogolytė

24sek

Atsigavęs „Lietkabelis“ Vilniuje sudaužė sirgalių nušvilptą „Rytą“

Vardai

Iš sielvarto mirė mieliausiu pasaulyje šunimi tituluojamas Boo

Vardai

Dueto „Lilas ir Innomine“ narys Konstantinas Kiveris susituokė su mylimąja Juste Mikelkevičiūte

24sek

J.Hardeno vedama „Rockets“ laimėjo panaikinusi 21 taško deficitą 

Sportas

Po pralaimėto derbio „Chelsea“ saugas sulaukė negailestingos kritikos

Aktualu

Nesuvaldytas automobilis „Hyundai“ trenkėsi į stulpą: vairuotojas ir keleivis – apsvaigę

Naujienos

Verslas

5 eurus pervedusi ir pajuokavusi banko klientė turėjo pasiaiškinti dėl žodžių

Aktualu

Orai.lt: šiandien – gausiai snigs, rytoj – atšals

Aktualu

Loreta Vaicekauskienė: Ei, švietimo tvarkytojai! Jūs skolingi vaikams išsilavinimą

Vardai

Su liga kovojęs Andrius Kulikauskas džiaugiasi ataugusiomis garbanomis: „Kitaip ir negalėjo būti“

„Atsarginiai“: nesuvokiamas J.Hardeno rezultatyvumas, L.Dončičiaus semestras ir žvaigždės NBA2k turnyre

Gazas

Dakaro išbandymus įveikę lietuviai triukšmingai pasitikti Vilniaus oro uoste

Sportas

Europos Tailando bokso čempionė G.Morkūnaitė: „Sportas negali būti skirstomas į vyrišką ar moterišką“

Maistas

Sotūs spagečių patiekalai: priedai – vištiena, žuvis ar kukuliukai

Aktualu

Keliu Anykščiai-Panevėžys lėkęs BMW rėžėsi į medį, 19-metis keleivis reanimacijoje

Pasaulio savaitės įvykiai – įspūdingiausiuose kadruose (2019 sausio 13 – 19d.)

Pasaulis kišenėje

Besikeičianti Grenlandijos gyventojų kasdienybė – fotografo akimis

Gyvenimas

Ženklai, kurie išduoda partnerio neištikimybę

Verslas

Per tris aukštus išsidėstęs butas – praktiškas ir natūralus: įvertinkite

Gazas

Sekmadienį eismo sąlygas sunkins plikledis

15min iš Paryžiaus Aktualu

Lietuvis „geltonųjų liemenių“ proteste vaišinosi ašarinėmis dujomis ir vos išvengė skriejančio butelio

Gyvenimas

10 priežasčių namuose auginti daugiau augalų

24sek

„Pacers“ ir D.Sabonis išjungė L.Dončičių – slovėnas pašalintas iš aikštės

Sportas

Danas Rapšys greitas ir laimintis – du aukso medaliai per vieną dieną Belgijoje

24sek

Per gimtadienį raginimą trauktis išgirdęs D.Adomaitis: „Nemalonu“

Vardai

Antroji „Eurovizijos“ atranka: lyderiai – scenos veteranas E.Lubys ir naujokė E.Gogolytė

24sek

Atsigavęs „Lietkabelis“ Vilniuje sudaužė sirgalių nušvilptą „Rytą“

Vardai

Dueto „Lilas ir Innomine“ narys Konstantinas Kiveris susituokė su mylimąja Juste Mikelkevičiūte

Pasaulis kišenėje

Lietuviai Egipte pamatė išskirtinį renginį – beduinų kupranugarių lenktynes

Verslas

Lietuvoje gyvenantis iranietis kaltina „MoQ“ kūrėjus idėjos pasisavinimu, bet šie tai neigia

Aktualu

Paryžiaus policija sulaikė mažiausiai 12 „geltonųjų liemenių“

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

03:15
00:21
20:23

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką