Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 16d. 22:21

Kitokia fotografija: lietuvė fiksuoja nesumeluotą motinystę – fotografuojasi ir tualete, apsupta vaikų

Nesumeluota motinystė
Giedrės Gomes nuotr. / Nesumeluota motinystė

Profesionali lietuvių kilmės šeimos fotografė, dviejų vaikų mama Giedrė Gomes fotoaparatu fiksuoja tikrąją, nesumeluotą motinystę ir jos kasdienybę. Tikrosios motinystės fotografijų ciklą ji dedikavo Motinos dienai.

Kaip skelbia portalas thesun.co.uk, buvimo mama visą laiką ir vaikų priežiūros vaizdai gali būti net labai neglamūriniai.

Bet viena lietuvių kilmės amerikietė fotografė fotografuoja būtent tai, kaip realiai atrodo graži ir pakvaišusi tėvystės realybė.

Giedrė Gomes turi du vaikus ir gyvena Indianoje, JAV.

Dirbdama kaip profesionali fotografė ir darydama „gražias, svajingas“ nuotraukas, kuriose įsiamžinusios mamos gėlių laukuose, bučiuojančios kūdikius, pati mama panorėjo parodyti tikrąjį gyvenimą ir rutiną, kuri pažįstama ir kitoms motinoms.

Daugybėje sąžiningų nuotraukų, kurios buvo padarytos Motinos dienai, Giedrė pagavo kasdienius momentus, kuriuos turbūt atpažins kiekviena mama.

Nuotraukose – ir prie mamos tualete kimbantys vaikai, ir snargliuotos servetėlės, besimėtančios kartu su sušnypštais marškinėliais, ir žindymas netikėčiausiose vietose.

Tarp nuotraukų yra ir mama žindanti sūnų ir drauge ruošianti maistą, kai tuo metu kitas vaikas padeda mamai susitvarkyti su namų ruošos darbais, o mažiausias lenda prie skalbimo mašinos.

Giedrė teigė norėjusi tiksliai atspindėti tėvų iššūkius, tuo pačiu parodyti, kad mamos, likusios namuose, visą dieną toli gražu nemiega.

Giedrė sako įamžinanti motinystę, kuri nėra „vien vaivorykštės ir drugeliai“, o realybė bei buvimas motina nėra apie išsimiegojimą visą naktį, o apie tai kaip viena ranka atlikti namų ruošos darbus, o kita – laikyti vaiką.

Žindymas pačiose netikėčiausiose vietose, mamos „palydėjimas“ iki tualeto ir jokios laisvos minutės sau, žadinimas anksti ryte savaitgaliais, kvietimas pažaisti tada, kai jėgų nebelikę niekam – šias motinystės akimirkas žino greičiausiai kiekviena vaikus auginanti mama. Arba bent jau daugelis.

Giedrės Gomes darbus rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

11:42
10:55
10:05

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką