Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 12 18, 11:56

Kodėl vyrai slepia jausmus?

Iš pradžių nesame tikros, ar jiems patinkame, paskui – ar myli, o po vedybų – ar DAR myli.
Širdis vyro rankose
Širdis vyro rankose / „Shuterstock“ nuotr.

Tai mes galime valandų valandas čiauškėti asmeninėmis temomis, o vyrai to vengia. Kodėl?

  1. Šiuolaikinis vyras turi būti kietas supermenas. Todėl visa vyrija šventai įsitikinusi, kad jausmingumas ir emocionalumas – moterų reikalas. Bet tai nereiškia, kad vyrai yra abejingi ir bejausmiai – ne, jų jausmai kunkuliuoja kaip garai po dangčiu verdančiame puode, o kad būtų patikimiau – ant dangčio dar ir akmuo užritinamas. Kad tik tos emocijos nesusprogtų...
  2. Vyrams nesinori išsiduoti, kokią galią jiems turi moterys, kai jie įsimyli. Vyriškai auditorijai žodelis „įsimylėjęs“ šliejasi dar prie dviejų – „kvailys“ ir „asilas“. Be to, jie apskritai vengia to žodžio, kuris esą reiškia silpną sutvėrimą, virpančiais keliais ir perdžiūvusiu iš jaudulio gomuriu. Be to, jie visiškai įsitikinę, kad vos tik atskleis savo jausmus, moteriai taps nuobodūs, ši galės juos taršyti kaip šiltą vilną.
  3. Slėpdami savo išgyvenimus ir neišliedami emocijų, vyrai tarsi slepiasi už širmos. Jų teorija tokia: moteris jais domėsis tol, kol nebus tikra dėl vyro jausmų – ji svajos, planuos, tikėsis, kol pati aistringai įsimylės, nes moterys juk – smalsios būtybės. Joms būtinai reikia viską žinoti: myli-nemyli, ves-neves. Na, vyrai iš dalies teisūs...
  4. Vyrai labai bijo pasirodyti pažeidžiami – vien dėl to jie gali slėpti jausmus ir užsidėti šaltakraujiško suvedžiotojo kaukę. Iš esmės visiems ir visoms sunku atsiverti mylimam žmogui. Tai visada nutinka palaipsniui, iš lėto, po gero laiko gabalo, praleisto dviese, kai imama pasitikėti partneriu. Ne tik moterys bijo, kad į jų jausmus nebus atsakyta arba net pasijuokta – vyrai to bijo dar labiau.
  5. Jie ilgai net nuo artimų draugų slepia, kad įsimylėjo ir tapo priklausomi nuo vienos moters – jiems patogiau vaidinti niekaip vienos iš būrio gražuolių neišsirenkantį išrankuolį arba suvedžiotoją profesionalą, kuris meta merginas, vos tik jos pabando jį prie savęs pririšti. Vyrai raitosi kaip žalčiai, sugalvodami pačių įvairiausių versijų, kodėl sekmadienį neloš su draugais futbolo, mykia esą baisiausiai užsiėmę, nors visą dieną vartysis lovoje su širdies drauge, mylėdamiesi, valgydami ir žiūrėdami filmus. Bet ar jie galėtų tiesiai taip pasakyti – ne, net kankinami.
  6. Vyrai labiau nei moterys priklausomi nuo intymių santykių. Dažnai moterys net neįtaria, kad tokį seksualiai susirūpinusį vyruką gali kaip lėlininkas tampyti už virvučių – jis darys viską, ko ji norės. Vyrams sunku tai pripažinti, taigi tokią savo priklausomybę jie slepia, nes esą nenori skuosti paskui kokią damutę, vos jai pamojus pirštu.
  7. Vyrai visose situacijose stengiasi išlaikyti sveiką protą. Na, neaišku tik, ar pavyksta, bet pastangas jie rodo. Santykiuose tempdami gumą ir nesakydami nei „taip“, nei „ne“, jie jaučiasi kaip krepšininkai per minutės pertraukėlę – gali šiek tiek atsipūsti, susirikiuoti mintis ir apmąstyti taktiką.

Taip pat skaitykite: Šių laikų herojai: 4 populiarūs vyrų įvaizdžiai

Taigi, iš esmės viskas aišku, ar ne? Vyrai nori žaisti slėpynes – tebūnie. Tokiu jiems suprantamu būdu  jie nori užkariauti moteris. O mes gi juos dažnai perkandame, ar ne? Bet irgi neišsiduodame – tegul mano, kad situaciją valdo jie...

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką