Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kodėl vyrams patraukliausios 30-metės?

Pora
Shutterstock nuotr. / Pora virtuvėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Na, turbūt todėl, kad jos jau suaugo. Nors pačios moterys kažkodėl įsitikinusios, kad vyrai pametę galvas dėl visai jaunų, išsiblukinusių plaukus pupyčių. Tačiau vyriškų žurnalų apklausos byloja ką kita: pačios patraukliausios jiems – 30-metės ir keleriais metais jaunesnės moterys.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Aišku, popkultūra mūsų sąmonėje suformavo žalios jaunystės ir grožio kultą, todėl įpratome manyti, kad vyrų aistros objektas – tai nimfetė blondinė, naiviai pravertomis lūpomis, D dydžio silikonine krūtine ir kojomis „iki ausų“. Tiesa ta, kad akis į akį sutikę tokius egzempliorius, vyrai sutrinka ir suakmenėja it druskos stulpai. Jiems jaukiau subrendusių moterų draugijoje – jos jau susiformavo kaip asmenybės ir gali suprasti vyrus. O vyrai jas dievina dar ir dėl to, kad:

... jos nepriklausomos

Tokios moterys pačios gyvena įdomiai ir nelaukia, kol kažkas nuspalvins jų pasaulį savo buvimu. Jos nesipučia, jei vyras nepaskambina ar nenusiveda jos į susitikimą su draugais. Jų nereikia nuolat linksminti ir šokinėti aplink kaip auklei apie kūdikį. Jos dažniausiai jau yra turėjusios rimtų santykių, tad žino, kad vyrui būtina asmeninė erdvė ir jam visai nesinori bendrauti su patologiška pavyduole, kuri kelia isteriją dėl kiekvienos neatsakytos žinutės. Jos jau nebetiki pasakomis apie princą ant balto žirgo ir ieško ne idealo, o vyro, kuris turi teisę į trūkumus.

... jos pasitiki savimi

Ir žino, ko nori, todėl nevargina vyriškio vaikiškais žaidimais, tai viliodamos jį, tai vėl atstumdamos. Dvidešimtmetė gali vyrą išvaryti iš proto savo negrabiu koketavimu, o štai trisdešimtmetė vargu ar švaistys savo ir jo laiką, užuot tiesiai pasakiusi apie savo jausmus ar jų nebuvimą. Vyrai tai vertina.

... su jomis yra apie ką pakalbėti

Nes normaliam vyrui nieko nėra baisiau, kaip visą vakarą klausytis -niolikmetės svaičiojimų apie naujus batelius, rankines ir jo nekenčiamas bukas televizijos laidas. Visais laikais buvo vertinamos moterys, mokančios palaikyti pokalbį ir pasukti jį įdomia pašnekovui tema. Jaunos merginos retai tai sugeba: ne todėl, kad jos kvailos, o todėl, kad joms stinga žinių bei gyvenimiškos patirties, tad dažniausiai jos plepa tik apie save ir visiškai nemoka klausytis.

... jos pačios užsidirba pragyvenimui

Vyrai – pragmatiški. Todėl juos tai džiugina. Normalu, kad vyresnės moterys jau įsitvirtinusios darbe ir turi stabilų lėšų šaltinį. Šalia sėkmingos moters vyras jaučiasi labiau atsipalaidavęs – jį nekankina mintys, kad IR VĖL jam reikės apmokėti visas jos užgaidas. Nes tikrai ne visi džiaugsmingai išlaiko „būsimas manekenes“, kurios dažniausiai dar apskritai neturi žalio supratimo, ką veiks gyvenime.

... jos moka draugauti

Jaunos merginos dažniausiai yra priklausomos nuo savo draugių nuomonės: su jomis dalijamasi visomis asmeninio gyvenimo smulkmenomis, tad vyriškiui sudėtinga prasibrauti pro tokį kleketuojančių jauniklių būrelį. Brandžioms moterims dažnai būna visiškai nusispjaut, ką apie jas mano mokyklos laikų draugė ar senmergė bendradarbė. Tokia moteris tikrai neskambins draugėms, klausdama, kokią suknelę vilktis, einant į pasimatymą ar ką paruošti vakarienei. Jos supranta, kad draugystė – tai ne tuščias plepėjimas, jos jau patyrė ir nusivylimą kai kuriomis draugėmis, ir išdavystę, tad turi ne būrį jų, o tik keletą – patikrintų.

... jos sugeba gerai leisti laiką

Nes jau turi išlavintą skonį ir krūvą interesų. Linksmai praleistas savaitgalis joms – ne strapaliojimas klube iki ryto pagal kurtinančią muziką ir nusigėrimas iki baltų arklių. Tai jau buvo ir praėjo. Joms dabar rūpi džiazas, teatras, slidinėjimas, parasparniai ir jėgos aitvarai.

... jos labiau patyrusios lovoje

Ir joms patinka seksas. Brandžios moterys – puikios meilužės, nes pasitiki savimi, nesigėdija savo kūno ir savo troškimų, yra pasiruošusios eksperimentams. Su jomis nenuobodu.

... jos vertina su vyru praleistą laiką

Jos moka parodyti dėkingumą tuomet, kai jauniklėms viskas atrodo savaime suprantama (nes juk pasaulis sukasi apie jas). Be to, jos nežais vyro jausmais, kad patenkintų savo tuštybę („Nukabinau tooookį berną!”).

Tad kad ir kur kartais kryptų vyrų akys, rimtiems santykiams jie retai renkasi ką tik iš mokyklos suolo išlindusią lėlytę, naiviai klapsinčią ilgomis blakstienomis ir ilgai mąstančią, ką čia protingo pasakius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vyras
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką