Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kokias moteris įsimyli vyrai?

Moteris
„Shuterstock“ nuotr. / Moteris
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tas, kurias akimis sekioja beveik visi vyrai, kitos moterys plaka liežuviais už lengvabūdiškumą, bet tyliai pavydi ir svarsto: kodėl ji? Nei labai graži, nei itin charizmatiška, nei superprotinga. Tad kodėl dėl tam tikrų moterų vyrai pameta galvas?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Taigi, paanalizuokime. Ką jos turi tokio, ko galbūt trūksta mums?

Jas galima apibūdinti vienu žodžiu: „Įsimintina“

Tai tokia moteris, kurią pastebėsite ir vėliau prisiminsite. Galbūt atkreipsite dėmesį tik į vieną mozaikos detalę – nepriekaištingai padažytas raudonas lūpas, užkrečiamą juoką ar šmaikščią frazę. Ne veltui juk sakoma, kad pagal rūbą sutinka.

Taip pat skaitykite: Darniam gyvenimui: vyrai, jei sutikote tokią moterį, nepaleiskite jos

Visas moteris galima suskirstyti į tris kategorijas: pirmosios pakeri originaliu savo grožiu, antrosios – išmintimi ir turtingui vidiniu pasauliu, trečios – tiesiog puikios namų fėjos.

Kokybiškas makiažas, išpuoselėti nagučiai ir plaukai, figūrą pabrėžiantys drabužiai. Sena pasaka, ar ne? Pažiūrėkite į veidrodį? Taip ir atrodote? Tada – gerai. Tiesa, dar būtinas komponentas – kibirkštėlė akyse. Jei jos nėra – velniop nueina visas „įpakavimas“.

Visas moteris galima suskirstyti į tris kategorijas: pirmosios pakeri originaliu savo grožiu, antrosios – išmintimi ir turtingui vidiniu pasauliu, trečios – tiesiog puikios namų fėjos. Bet, deja, sunku viename asmenyje suderinti tris tokias būtybes. Tai ir nereikia. Iš širdies puoselėkite tai, kuo esate apdovanota, skirdama bent minimalų dėmesį ir kitoms sritims.

Ryškus grožis

Kiekviena turi, ką pabrėžti – ar dideles mąslias akis, ar jausmingas lūpas, liekną taliją, iškilią krūtinę, gundančius klubus... Svarbu gerbti savo kūną ir pačiai juo grožėtis – vyrų dievinamos damos VISADA savimi patenkintos ir tikrai nesikrausto iš proto dėl vienos plonytės riebalų rinkelės ant klubų. Jei ji labai kliudo, nebūtina kasdien, kolegoms girdint, dejuoti, kad tikrai nebevalgysite to nago dydžio kažkieno pasiūlyto saldainio – verčiau kokį mėnesį palankyti sporto klubą.

Taip pat skaitykite: Kodėl vyrai slepia jausmus?

Sugebėjimas pabrėžti savo privalumus būdingas įžymybėms – geriau įsižiūrėjus, jos tikrai nėra tobulos, bet taip sugeba užmaskuoti trūkumus, kad apie juos kiti net nenutuokia. Pasimokykim. Kartais būna gaila, kad gamtos apdovanotos moterys nemoka atskleisti savo grožio ir užleidžia pozicijas gana vidutiniškoms personoms. Juk tarp patrauklumo ir tobulo grožio tikrai nėra lygybės ženklo.

Išmintis

Niekas netikrins jūsų IQ, aišku. Visko žinoti neįmanoma, bet stengtis – būtina. Jei puikiausiai pasipuošusi mergina tik klapsi akimis ir neaiškiai mykia, nesugebėdama palaikyti pokalbio, ilgesnių nei vienos nakties santykių protingas vyras su ja nė neketins užmegzti. Jau nekalbame apie sugebėjimą laiku ir vietoje pašmaikštauti, originaliai pakomentuoti karštas naujienas ir išsakyti savo požiūrį visiems rūpima tema.

Vyras visada įvertins tai, kad moteris domisi ne tik kosmetika ir drabužiais. Tik nereikėtų persistengti – ko gero, esate vakarėlyje pastebėjusios damų, kurios nusižiūrėtą vyriškį atkakliai remia prie sienos nuobodžiais išvedžiojimais apie euro naudą krašto ekonomikai. Be intelekto, bendraujant su rūpimu žmogumi, svarbios ir kitos asmeninės savybės: komunikabilumas, sąžiningumas, gailestingumas, taktiškumas.

Taip pat skaitykite: Kokius ženklus siunčia moterys, kad vyrai jas laiko lengvu grobiu?

Gebėjimas tvarkyti namų ūkį

Nesiūlome jums tapti tetule su riebaluotu skuduru rankose, besišvaistančia virtuvėje, iš kurios sklinda kepamų kotletų kvapas. Ne. Tačiau vienu kitu nesunkiai sukuriamu paprastu patiekalu tikrai sužavėsite alkaną vyrą.

Jauki namų aplinka kaip magnetas traukia juos namo. Ir sutvarkytas butukas jiems kažkodėl mielesnis už chaotišką menininkės palėpę su neklotomis lovomis ir neplautais indais. Vyrai kaip katinai – jie įpranta, kad tam tikru metu ir tam tikroje vietoje bus pamaitinti ir pamigdyti. Be to, puikia savo drauge jie galės pasigirti prieš draugus („Vakar maniškė paruošė fantastišką plovą...“).

Taigi, kurias iš čia išvardintų, vyrai pamilsta? Ogi visas. Neįmanoma nuspėti, koks jūsų bruožas užkabins būsimąjį gyvenimo draugą. Tačiau vyrai tyrai ir šventai myli tik tas, kurios ir pačios sugeba atsidavusios mylėti...

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką