Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kokių moterų vyrai nepalieka

Pora
Fotolia nuotr. / Pora
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vyrai ir moterys skiriasi ne tik fiziologiškai. Sutikite, kad mūsų požiūris į pasaulį ir charakterio ypatumai yra nutolę vienas nuo kito šviesmečiais. Tiksliau tariant, žiūrėdami į tuos pačius dalykus, galime matyti visiškai skirtingą rezultatą.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tačiau užtai mes ir kuriame santykius, kad mokytumėmės vienas iš kito. O šioje vietoje tikrai yra ko išmokti tiek mums, moterims, tiek jiems, vyrams.

Taip pat skaitykite: Sužadinta aistra: 10 sekso triukų

Klaidinga galvoti, kad vyrai gerų moterų nepalieka. Negi tos, kurios liko vienos, yra blogos? Išsiskyrimo priežasčių gali būti gausybė, ir kaltinti tik vieno žmogaus tikrai negalime. Tačiau tam tikros būdo savybės gali daryti įtaką jūsų santykiams ir net labai didelę. Pavyzdžiui, esate perfekcionistė iki kaulų smegenų ir keliate skandalą, jeigu raudonas puodelis atsidūrė tarp žalių indų...

Taigi, smalsaujame, kas moteryse žavi vyrus?

Jos turi savo gyvenimą ir užsiėmimų

Sutikite, liūdna, kai dailiosios lyties atstovės save iki pat paskutinės ląstelės atiduoda vyrui. Eina paskui jį, nepalieka ramybėje, priekaištauja, nes nori visuomet būti šalia, dalyvauti jo gyvenime kiekvieną akimirką ir sekundę.

Argi galima tikėtis produktyvių santykių, kai neleidžiate antrajai pusei net įkvėpti oro be jūsų stebinčio žvilgsnio? Visuomet pravartu turėti savo užsiėmimą, veiklą, gyvenimą, kad netaptumėte visiška nuobodyla. Ir kalbame ne tik apie moterį, bet ir apie jos palydovą. Tobulėti, pažinti, jausti, atrasti galite kartu, tačiau sveikas atotrūkis gali tapti dar geresnių santykių varikliuku.

Tobulėkite atskirai, turtinkite vienas kitą, papildykite. Nebūtina sulipti, kad  būtumėte vadinami pora. Tikra pora yra ta, kurioje kiekvienas auga ir leidžia augti kitam, jį skatina būti geresniu ir įvairiapusiškesniu.

Jos moka dalytis, moka duoti, o ne tik imti

Žmogus, kad ir kaip bebūtų – egoistiška būtybė. Dažniausiai mes darome kažką tuomet, kai tikimės atpildo, įvertinimo, komplimento. Tai visiškai normalu, tačiau juk valgyti saldumynus kiekvieną dieną labai greitai atsibostų.

Viena, kai mus įvertina sąžiningai, ir visai kas kita, nuolatos reikalauti atsakomosios reakcijos ir dar būtinai teigiamos. Neleiskite jūsų gyvenimo užvaldyti neigiamoms emocijoms, prisikurti kažin kokių klastingų planų ar matyti tai, ko iš tikrųjų nėra. Atsipalaidavusios moterys, tikinčios savimi ir savo partneriu, dažniausiai kuria sėkmingus ir tvirtus santykius.

Taip pat skaitykite: Vyrų ir moterų jausmingumas pagal gimimo dieną

Jos aktyviai dalyvauja intymiame gyvenime

Net jeigu manote, kad vyro kelias į širdį grįstas gardžiausiais patiekalais, to vis tiek negana. Intymūs santykiai būtini kiekvienai porai, tačiau kaip atrasti sekso teikiamą džiaugsmą? Dažnai išsiskiria partnerių seksualiniai temperamentai ir požiūris į patį meilės aktą, todėl ilgainiui tai išsilieja įvairiausiais konfliktais. Ir jeigu žvilgtelėtume į vyrų fiziologiją, tai seksas jiems netgi kur kas svarbesnis nei dailiosios lyties atstovėms.

Taigi, visuomet verta ieškoti kompromisų, kad poroje patenkinti būtų abudu partneriai, o intymus gyvenimas neprimintų rutinos, kai sekso metu skaičiuojamos avys ar galvojama apie tai, kad metas atnaujinti nuplėšytus tapetus... Aistringumas ir jausmingumas vyrus uždega labiau nei brangiausi šilkiniai apatiniai drabužėliai ant jūsų kūno. Tiesa, jų atsisakyti tikrai nebūtina! O naujausi moksliniai tyrimai sako, kad patraukliausia savybė, suteikianti moteriai žavesio, yra... gerumas. Mielaširdinga ir dosni moteris yra lobis vyrui (būtų gerai, kad ir partneris toks būtų moteriai).

Taip pat skaitykite: Tikra istorija. „Aistra, kuri degina mane iki šiol...“

Jos pasitiki savimi

„Shuterstock“ nuotr./Pora
„Shuterstock“ nuotr./Pora

Kam reikalingos dramos karalienės? Tiktai nesibaigiančioms muilo operoms, bet ne realiam gyvenimui, realiai santuokai ir rimtiems, harmoningiems santykiams. Isterijos, indų daužymai, plaukų rovimasis nuo galvos ar grasinimai išeiti ir niekada nebegrįžti skamba vaikiškai ir naiviai.

Vyras, išgirdęs tokį pasiūlymą, mielai atidarys jums duris ir padės susikrauti lagaminą. Suprask, mieloji, ir keliauk su vėjeliu! Taip pat neverta ir dirbtinai kurstyti pavydo, kadangi tai labai greitai atsibosta, kaip ir keliamos scenos, o jeigu dar viešumoje… Turėti savo nuomonę ir stuburą yra privalu, tačiau nereikia nukrypti į kraštutinumus.

Jos puoselėja savo asmenybę ir moteriškumą

Vyrą žavi tokia moteris, kuri įdomi, smalsi, savita, turinti savo gyvenimo viziją, o ne vien kartojanti „esu laiminga, nes turiu vyrą ir vaikų, man tai svarbiausia“. Ji puoselėja moteriškumą, savo prigimtį, nepamiršta, kad švelnumas, išmintis ir meilė gali viską. Tačiau drauge moka parodyti charakterį, valią, užsispyrimą bei laikosi duotų pažadų.

Ji sugebės atleisti, įkvėpti, bet drauge ir nebus skudurėliu bei tarnaite. Išdidumas, savigarba ir savivertė bei meilė sau yra tai, kas ją veda į priekį. Vyras nori sekti paskui tokią moterį...

Taip pat skaitykite: Vyras manęs nebenori. Ką daryti?

Išvada viena: nuosaikumas visose santykių kertelėse – labai geras pasirinkimas. Tačiau dar geriau susitelkti į santykių kūrimą, o ne į „ką daryti, kad tik jis manęs nepaliktų“. Nepataikaukite nei sau, nei savo partneriui – ko verta sąjunga, kai tupite lyg pelė po šluota ir neleidžiate sau kvėpuoti pilna krūtine? 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką