Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 15d. 15:00

Koks jis? Spręskite pagal dovanas!

Koks jis? Spręskite pagal dovanas!
Fotolia nuotr. / Koks jis? Spręskite pagal dovanas!

Jos kaip niekas kitas ne tik suteikia džiaugsmo, bet ir atskleidžia vyriškio būdą, o kartais net pasufleruoja, kaip pagerinti jūsų santykius.

► Paprastas kaip dukart du

 

Na, kartais gavus tokią dovaną, būna visai smagu, bet kartais – gana liūdna. Taip liūdna, kad atsiminsite iki sidabrinių vestuvių – pavyzdžiui, rožiniu kaspinu perrištą konservų atidarytuvą... Retai daug džiaugsmo suteikia tokios dovanos kaip keptuvė, puodas, mikrobangų krosnelė, lygintuvas... Nors praktiški vyrai mąsto visai kitaip...

 

Koks jis? Paprastas vyrukas, turintis visą gerųjų savybių rinkinį tapti patikimu gyvenimo palydovu. Viskas būtų puiku, bet švenčių išvakarėse įsitempiate. Ne be reikalo – juk tokiam vyriškiui dovanos – kažkas visai svetimo ir nesuprantamo. Nes:

a) reikia atsiminti datą;

b) reikia bandyti iš jūsų mimikos, užuominų ir atodūsių suprasti, ko norėtumėte;

c) surasti TAI parduotuvėje tarp šimtų panašių ir jam visiškai neaiškių daiktų;

d) įteikiant pasakyti ką nors šmaikštaus apie dovaną.

Tai jam tiesiog nepakeliama: nei jis moka iš jūsų veido skaityti (kad, tarkime, svajojate apie šitą dizainerio rankinę), nei jam įprasta parduotuvėse stumdytis.

 

Ką daryti? Tik nereikia šveisti dovanos per balkoną su ašarotais priekaištais, kad esą jam į jus nusispjauti. Jis net nesupras tokios audringos reakcijos. Veikiau nusimins, juk iš tikrųjų stengėsi, ieškojo. Tik kitą kartą būtų gerai jam aiškiau pasakyti, ko iš tikrųjų norite (patartina tai per kokias tris dienas pakartoti keliasdešimt kartų).

 

► Žvaigždžių raškytojas

 

Tokios dovanos jaudina iki ašarų – kaip jis sužinojo? Iš kur gavo? Ir pataikė į dešimtuką! Stebuklas! Jūsų partneris labai jautrus ir įžvalgus:  kažkada galbūt pati papasakojote apie savo svajonę, o paskui pamiršote. O jis štai prisiminė! Jūsų džiaugsmas gavus dovaną jam suteikia tiek laimės, kad jis gali kelerius metus tam taupyti pinigus ir iš visų jėgų stengtis jus pradžiuginti. Tai gali būti nepaprasta kelionė, bilietas į jūsų dievaičio koncertą ar papuošalas, apie kurį net nedrįsote užsiminti.

 

Koks jis? Širdies gilumoje jis... liūdnas. Žmonės, kurie pildo svetimas svajones, neretai jaučiasi ne itin laimingi. Jie nepatiria tokio pat džiaugsmo ir tokios meilės, kurią dovanoja kitiems. Jūs dėl to nekalta, tai galbūt senos jo vaikystės traumos. Iš jūsų jis tikrai tikisi tik begalinės šilumos ir supratimo. Bet ar jį gauna? Įvertinkite tai pati. Jis juk toks geras – jūs tai priimate kaip savaime suprantamą dalyką. Negana to, kartais tokius vyrus moterys, įtikėjusios savo begaliniu žavesiu, netgi palieka, manydamos, kad yra vertos dar geresnio ir paskui skaudžiai nusivilia.

 

Ką daryti? Neslėpkite savo emocijų, įvertinkite jo pastangas. Ir jį patį! Pasakykite, kad jį mylite. Ir ne už dovanas. Jam, kaip niekad kitam, reikia nuolatinio artimo žmogaus palaikymo. Ir neįsijauskite į dievinamos princesės role. Palepinkite kaip galėdama savo partnerį ir jūs.

 

► Auksarankis

Jums dedikuotas haiku poezijos rinkinys, pavyzdžiui. Ar jūsų portretas, sudėliotas iš ryžių kruopų. Niekas tokių dovanų neturi! Bet ilgainiui jums tai nusibosta ir vis labiau primena pradinukų rankdarbius mamoms... Norisi kažko kito – na, nors gyvų gėlių ar kokio buteliuko kvepalų. Tegu ir banalaus dovanų kupono į SPA.

 

Koks jis? Kūrybiškas. Nepanašus į kitus vyrus. Tai valandomis tyli, žvelgdamas pro langą, tai dirba naktimis kaip pašėlęs, tai staiga metą darbą ir ieško savęs... Dažniausiai tokie vyrai būna visiški introvertai. Tokie patinka moterims – įdomūs, paslaptingi, jausmingi. Tik štai kartais pasigendate šilumos, bendrumo ir saugumo jausmo. Net kyla klausimas: ar jam su jumis gera, ar jam, kaip kai kuriems introvertams, geriau vienam?

 

Ką daryti? Jūsų pretenzijų jis gali nesuprasti. Jei tikrai norite su juo gyventi ir auginti vaikus, bet tie haiku ir portretai jau įgriso, pasitelkite pagalbon jam priimtiną ir patikimą asmenį (jo seserį ar draugą) ir švelniai veikite per jį.

 

► Šmaikštuolis

 

Jis tiesiog negali būti toks, kaip visi. Jam juk reikia visus prajuokinti! Net nupirkęs brangų žiedą jis suvynios jį kartu su dėžute į taukuotą silkėmis trenkiantį popierių, paskui įpakuos į celofaninį maišelį ir stebės jūsų reakciją. Vyrams būdingas toks ironiškas požiūris į dovanas, bet jei tai kaskart skaudina, verta susimąstyti.

 

Koks jis? Tokie žmonės būna dviejų tipų. Pirmieji jautrūs, pažeidžiami ir labai savimi nepasitikintys, jiems tokie pokštai tarsi priedanga. Geriau tegul juokiasi iš jo juokelių, bet nesigilina į trūkumus. Kitokio tipo vyrai – itin geros nuomonės apie save, linkę niekinti kitus ir tiesiog leidžiantys sau elgtis įžūliai.

 

Ką daryti? Su antruoju tipu šnekėkitės jo kalba, taigi ir jam dovanokite tai, kas visuose žurnaluose išvardijama kaip pačios netinkamiausios dovanos vyrams. Pavyzdžiui, dezodorantą nuo padidėjusio kojų prakaitavimo ar vaistą, padedantį išlaikyti erekciją. Negražus patarimas, bet ką daryti?.. Juk tokie vyriškiai to išties nusipelno. O pirmajam tipui reikia padėti: įkvėpti daugiau pasitikėjimo savimi.

 

► Pinigų maišas

 

Jis nesivargina: įteikia pinigų, sakydamas, kad neturi laiko jums ieškoti dovanos ir pasiūlo pačiai išsirinkti ką nors gražaus. Moteriai toks elgesys patinka tik tuomet, jei ji, tekėjo ne iš meilės, o dėl jo piniginės. Normaliomis aplinkybėmis, tokia dovana gali būti kaip įžeidimas. Juk iš tiesų dovanojimo procese visų svarbiausia ne dovana, o per ją parodomas dėmesys ir meilė.

 

Koks jis? Tarpusavio santykiai jo gyvenime užima tiek mažai vietos, kad jis net nesupranta, ką daro ne taip. Galbūt jau jo šeimoje tėvai nemėgo švenčių, dovanų ir siurprizų. Išsiaiškinkite, ar jis bent gaudavo Kalėdų Senelio dovanų?.. Tada bus aiškiau suprasti, pykti ar gailėti jo.

 

Ką daryti? Įdiegti naujas tradicijas, kurios jums ir jūsų vaikams patiks labiau. Audringi sveikinimai su bučiniais, dovanomis ir galybę gražiausių žodžių papuoš šeimyninę kasdienybę.

 

Temos: 1 Dovana

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

05:03
01:30
02:50

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką