Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kuo dažniausiai didžiuojasi vyrai?

Vyras automobilyje
„Shuterstock“ nuotr. / Vyras automobilyje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vyrų kraujyje tiesiog putoja konkurencija – dažnai ambicijos taip išauga, kad jiems reikia gerokai suimti save į rankas, norint susivaldyti, nepasakius ko nors bjauraus ar nepaleidus į darbą rankelių... Todėl vyrai ir sugalvojo įvairiausias varžybas: kas čia kiečiausias ir kas daugiausia ko turi.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Be to, dauguma stipriosios lyties atstovų įsitikinę, kad be tam tikrų fetišų ir simbolių vyras – ne vyras. Štai kokiais objektais jie ypač didžiuojasi.

1. Automobilis. Kas jau kas, o jis – svarbiausias pasididžiavimo objektas. Daugeliui galinga ir didelė mašina asocijuojasi su sėkmingu bei laimingu gyvenimu. Ir nesvarbu, ar automobilis pirktas kreditan ir už jį dar penkerius metus reikės mokėti įnašus. O tuos vyriškius, kurie perka automobilius pagal savo finansines galimybes, šie, kietieji, bando visaip išjuokti.

2. Šaltųjų ginklų rinkinys. Tradiciška ir banalu, bet tarp tam tikrų sluoksnių vyrų – veikia. Nesvarbu, kad štai anas peilis pirktas provincijos turgelyje iš močiutės.

Taip pat skaitykite: N40 klubas: apie vidurio amžiaus vyrus, kuriuos gyvenimas veža

3. Elitinio alkoholio kolekcija. Ar tikrai elitinio, kartais sunku spręsti, na, bet jie taip sako. Kai kurie turi vyno spintas ar vyno rūselius ir grūda ten viską, ko neišgeria. O konjako kolekciją laiko, pavyzdžiui, dukros (kuriai dabar dveji) vestuvėms. Dažniausiai būna, kad tos dukros, tėvų nevilčiai, vis neteka, nors tu ką.

4. Žvejybos įrankiai. Jei moterys žinotų, kiek TAI kainuoja, tikrai nesuktų sau galvos dėl eilinės naujų batelių poros ir nesigraužtų, kad yra pernelyg išlaidžios. Vyrui net nebūtina žvejoti (na, gerai – kartą ar du per metus), svarbiau turėti tuos brangius įnagius. Ir kad jie dar būtų brangesni nei kaimyno žvejo Jono.

Reikia pasakyti, kad tokie pasididžiavimo objektai kartais apkartina mums, moterims, gyvenimą. Nes paaiškėja, kad automobilį ar motorinę valtį vyras myli labiau už žmoną, na, gerai – lygiai. Realybė tokia, kad dauguma suaugusių vyrų nebekolekcionuoja pašto ženklų ar degtukų dėžučių – nors gaila: sėdėtų namie ir dėliotų susikaupę.

Taip pat skaitykite: Psichologas Tomas Lagūnavičius: „Šeima – brangus malonumas. Savikaina siekia pusę milijono“

5. Moterų pulkas. Na, gal tai ir nebūna tiesa, tačiau pagyrūnai labai mėgsta sureikšminti savo pergales lovoje. Tokiems vyrams svarbu paminėti, kiek moterų suviliojo, kiek dar aplinkui rodo dėmesio, neva, koks jis geidžiamas, tikras sekso galiūnas ir širdžių ėdikas.

Tačiau tikrai verti „grieko“ ir moters jausmų (ne tik kūno) vyrai tuo paprastai nesigiria. Jie žino savo vertę, kaip ir tai, kad didžiuotis moterų skaičiumi nėra „lygis“.

6. Erudicija. Visažinystė kartais turi tokių apraiškų, kaip išpuikimą, aroganciją, o ji išvirsta į norą visus pataisyti, jei neteisingai sakoma, pakritikuoti, pacituoti retą leidinį, paklausti kito žmogaus taip, kad jis atsidurtų keblioje padėtyje. Didžiuotis savo erudicija – asmenybės kultūros stokos išraiška. Išminties ir apsiskaitymo lobynus savyje slepiantys vyrai žino, kada reikia atverti burną, o kada – geriau patylėti.

7. Įtaka. Turėti daug draugų, naudingų pažinčių ir žinoti, kad gali kažkam, pasinaudojęs tais ryšiais pagelbėti, padėti (gal irgi ne uždyką), verčia vyrą jaustis ypatingu ir tuo didžiuotis. Vyro veiksmai: „Reikia sutvarkyti vieną reikalą? Gerai, paskambinsiu.“ Arba: „Įkliuvai į bėdą? Tuoj jos nebus, viską sureguliuosiu.“ Tačiau, kad moteris jaustųsi rami ir saugi, už vyro – kaip už mūro, vyrui nebūtina bičiuliautis su visu pasauliu.

8. Uždarbis. Ne paslaptis, kad vyras save vertina dažniausiai pagal tai, kiek jis uždirba. Gerai (pagal savo poreikius ir supratimą) uždirbantis vyras jaučia savo vertę, galią, įtaką, valdžią. Jo kitos finansinės galimybės, elgesys, kalba. Gebėjimas parnešti pinigų, sėkmingai investuoti, rizikuoti ar pataupyti yra asmenybės bruožas.

Sąžiningai uždirbtais pinigas paprastai žmogus nesididžiuoja – pinigai jam yra būdas gyventi patogiau, laisviau. O štai nešvarūs pinigai bus dažna „bachūriukų“ pokalbio tema: kiek prastūmė, kiek gavo, ką dar reikėtų paimti ir pan. Tai toks mąstymas skaitina didžiuotis savo „verslumu“ bei gebėjimu apgaudinėti valdžią, nusukti mokesčius, lupikauti ar kyšininkauti. Kalbos apie pinigus – dažna tokių vyrų pokalbio tema.

Taip pat skaitykite: Kokius ženklus siunčia moterys, kad vyrai jas laiko lengvu grobiu?

Tačiau normalioms moterims tai nedaro jokio įspūdžio. Apskritai – kuo didžiuojasi vyrai, dažnai moterų nepavergia. Dauguma jų trokšta jausmų, nuoširdumo, pažinti žmogų, jo mastymą, psichologiją, o ne vyro piniginės storį ar geležinę dėžutę su ratais. Tačiau yra šiuolaikinių merginų, kurias traukia visai kitokios vertybės. Ir jas tikrai gali pavergti tai, kuo tuščiai didžiuojasi vyrai: savo figūra, daiktais, drabužiais, namais, automobiliais...

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką