Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 30d. 22:00

Laiko planavimo ekspertė: kodėl atostogauti reikia daugiau nei savaitę ir be vaikų?

Kruizas Graikijoje
123rf.com nuotr. / Atostogos

Kodėl atostogaudami septynias dienas liksite be atostogų? Kodėl reikėtų atostogauti be vaikų? Kas yra atostogos vyrams ir moterims? Apie tai konferencijoje „Išdrįsk pradėti“ kalbėjo laiko planavimo ekspertė Milda Sabienė.

Laiko planavimo ekspertė pirmiausiai prisiminė keletą savo atostogų, per kurias, deja, nepailsėjo.

„Išvažiavau iš namų, kad neatostogaučiau namuose. Kaip tik vyko Europos krepšinio čempionatas, leidausi į kelionę po Lietuvą su vyru. Maniau, žiūrėsiu rungtynes, miegosiu, kiek norėsiu... Atostogų leidomės be vaikų. Bet atsibudusi supratau, kad mano keistas vidinis vadybininkas pirmą atostogų dieną vis dar liko su manimi – jis atostogų neišėjo ir vis įsijungia primindamas, kad reikia kažkam paskambinti, kažką suorganizuoti“, – pasakojo M.Sabienė.

Antrą dieną šis vidinis vadybininkas taip pat nesitraukė. Tolesnė savaitė ėjo tariantis su juo. Antrąją atostogų savaitę susitarti su juo taip pat nesisekė. Tik trečiąją savaitę moteris pradėjo iš tiesų ilsėtis.

Vėliau sekė kitoks bandymas paatostogauti – tąkart ji vėl leidosi su vyru į kelionę dviračiais po Angliją. Galiausiai suprato, kad tai buvo atostogos vyrui, bet ne jai.

Trečią kartą ji nusprendė vykti atostogų su dukra ir mama, tačiau vėlgi suvokė, kad nesiilsėjo, o visą savaitę dirbo – vairuotoja, ekskursijų rengėja... Vidinis vadybininkas vėl jos neapleido.

„Galiausiai dukros paprašiau, kad pabūtų su močiute dviese, o aš porą dienų pailsėjau su knyga prie jūros, tai buvo mano rojus“, – pripažino ji.

Septynios dienos – ne atostogos

Supratusi, kas yra tikrosios atostogos, galiausiai šįmet ji nusipirko atostogas dviem savaitėms sau vienai.

Laiko planavimo ekspertė pažymėjo, kad žmonės ima iš tiesų ilsėtis tik dešimtąją atostogų dieną. Tad jeigu jūsų atostogos trunka savaitę, yra blogų naujienų – jūs likote be atostogų. „Jei jūsų atostogos dvi savaites, jūs ką tik pradėjote ilsėtis ir atostogos baigėsi“, – konstatavo ji.

Laiko planavimo ekspertė pastebėjo, kad atostogauti reikėtų be vaikų, kitu atveju tai nebus poilsis.

„Nuostabus laikas su vaikais, bet tai nėra atostogos nei mamai, nei tėčiui. Turiu pastebėti, kad atostogos su vyru yra atostogos moteriai, o ne vyrui. Nes kai šita išvažiuoja atostogauti, pasileidžia plaukus, aukštakulnius apsiauna, pamiršta pin kodus, pinigines, atspėkit kokiame režime jūsų vyras? Ji be vaikų atsipalaiduoja, bet vyras tokiu atveju neatsipalaiduoja“, – kalbėjo M.Sabienė.

Jos teigimu, moteris ilsisi tik išorėje, tai reiškia, pakeitusi savo įprastą aplinką. Tuo metu vyrams atostogos yra pažįstamoje aplinkoje.

„Tie mūsų skirtumai – mūsų žavesys. Nereikia nė vieno prievartauti, o pažįstant skirtumus galima tai suderinti“, – kalbėjo pranešėja.

Laiko planavimas, anot jos, visų pirma prasideda nuo atostogų.

„Linkiu šiais metais kiekvienai moteriai kokybiškai pailsėti daugiau nei dvi savaites, nes tik pailsėjusios išmokysite savo vaikus būti laimingus ir ilsėtis“, – apibendrino ji.

Temos: 2 Atostogos Laikas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką