Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimingos poros: 13 tobulos santuokos receptų

Santuoka
„Shutterstock“ nuotr. / Santuoka
Šaltinis: 15min
0
A A

Dažnai sakoma, kad siekiant laimingos ir tobulos santuokos, reikia įdėti nemažai pastangų. Ir nors šis darbas ne visuomet gali atrodyti labai lengvas, jo rezultatai atperka visus rūpesčius ir kilusius nesklandumus.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tas rezultatas paprastas – tai meilė, tai galimybė gyvenimo keliu žengti įsikibus į mylimo, palaikančio ir suprantančio žmogaus ranką. Argi ne visi žmonės to siekia?

Apačioje pateikiame jums tinklalapio reddit.com skaitytojų atsakymus ir pamokymus, ką daryti ir kiek pastangų vertėtų įdėti, kad poros santuoka džiugintų ir praturtintų abu partnerius. Pasiskaitykite ir galbūt pasimokysite iš realių žmonių tobulos santuokos paslapčių.

Jie pasitiki vienas kitu

„Mes neteisiame vienas kito. Mes pasitikime vienas kitu. Mūsų santuoka nėra labai pašėlusi, apie ją tikrai niekas neparašys įdomios knygos ir nepastatys romantinio filmo, tačiau mums tai nesvarbu. Mūsų santuoka yra tokia, apie kokią aš visuomet ir svajojau“.

Nesėkmės ir nesklandumai tik sustiprina juos

„Jau greitai švęsime 19-uosius savo santuokos metus. Aš visiškai gerbiu ir myliu savo vyrą už tai, kad net ir blogiausiomis gyvenimo akimirkomis jis visuomet mane palaikė. Daug buvo gerų dienų ir akimirkų, bet jei ne tie mūsų gyvenime pasitaikę nesklandumai, galbūt nebūtumėme tokie, kokie esame dabar. Esu laiminga, kad vyro draugiškumas ir atsidavimas man nesusvyravo net ir pačiomis blogiausiomis dienomis“.

Jie gerbia vienas kitą

„Su vyru esame susituokę jau 39-erius metus ir per visą tą laiką jis su manimi itin pagarbiai elgėsi. Kodėl mes vis dar susituokę? Dėl to, kad aš iki šiol pajuntu drugelius skrandyje, kai vakarais išgirstu jį po darbų grįžus namo“.

„Shutterstock“ nuotr./Santuoka
„Shutterstock“ nuotr./Santuoka

Jie atviri vienas kitam

„11 metų esame drauge, dvejus iš jų susituokę. Savo vyrą myliu dėl to, kad jis visuomet mane palaiko ir nebijo pasakyti, kai mano veiksmai jo netenkina. Jis puikiai susitvarko su mano šeimos narių nesąmonėmis, o kad aš nesinervinčiau, visuomet mane pradžiugina porcija ledų“.

Vienas kitam jie yra geriausia kompanija

„Jis žmogus, su kuriuo visuomet labiausiai noriu leisti laiką, ir nesvarbu, ar mes kartu einame į restoraną, ar važiuojame kur pakeliauti, ar tiesiog sėdime namuose ir žiūrime televizorių. Žinau, kad ir vyras taip jaučiasi. Esu įsitikinusi, kad nepaisant visų mums paruoštų likimo staigmenų, mes visuomet išliksime drauge“.

„Shutterstock“ nuotr./Santuoka
„Shutterstock“ nuotr./Santuoka

Jie vertina vienas kito skirtumus

„Džiaugiuosi savo santuoka. Mes su žmona esame visiškos priešingybės. Aš esu impulsyvus, o ji nuolat viską apgalvojanti moteris. Mes papildome vienas kitą ir drauge esame pajėgūs įveikti bet ką!“

Jie ginčijasi, bet neperžengia ribų

„Mano vyras niekuomet manęs neįžeidinėja, net ir tada, kai būna išties labai supykęs ar nelaimingas. Man labai daug reiškia tai, kad net ir po didžiausių ginčų mes vis tiek pasakome, kad mylime vienas kitą“.

Jiems smagu net ir nieko neveikiant

„Mūsų laimingos santuokos paslaptis yra ta, kad jau nuo pat pradžių mes drauge nuostabiai leisdavome laiką. Mes visuomet prajuokiname vienas kitą. Net ir nieko ypatingo neveikdami, mes puikiai leidžiame laiką, nes mes tiesiog tinkame vienas kitam“.

„Shutterstock“ nuotr./Santuoka
„Shutterstock“ nuotr./Santuoka

Jie džiaugiasi vienas kitu

„Esame susituokę jau 25-erius metus. Aš žaviuosi savo žmona, ši moteris sugeba viską: ji dainuoja tarytum angelas, šoka tarsi gulbė, ji skaniai gamina, moka sumaišyti cementą, apsitvarkyti namuose (ir aš kalbu ne tik apie namų ruošos darbus), negana to, ji turi dar ir savo restoraną. Ji tokia energinga ir visuomet laiminga, savo džiaugsmu ji moka užkrėsti visus aplinkinius“.

Jie myli net ir vienas kito trūkumus

„Žmona mane iš nieko pavertė tikru žmogumi. Ji leido man daryti klaidų, ji leido man iš jų pasimokyti ir niekuomet manęs už jas neteisė. Ji mylėjo mane net ir tuomet, kai visi buvo nusisukę. Tik dėl jos tapau visaverčiu žmogumi“.

Jie džiaugiasi radę vienas kitą

„Drauge esame jau 10 metų, trejus iš jų gyvename santuokoje. Mano vyras, tiesiogine prasme, yra pats geriausias žmogus, kokį man tik teko pažinti. Dėl jo padaryčiau absoliučiai viską. Kartais net negaliu patikėti, kokia esu laiminga jį suradusi, nes mūsų santykiai klostosi tiesiog nuostabiai“.

Jie palaiko vienas kitą

„Mano vyras visuomet mane palaiko – jis pakelia man nuotaiką, kai būnu liūdna, padrąsina mane, kai pradedu dvejoti, o kai aš noriu pasikalbėti, jis visuomet būna šalia, kad mane išklausytų. Aš ištekėjau už paties geriausio savo draugo“.

Jie supranta, kad žodžiai „ir džiaugsme, ir varge“ nėra tik frazė, tai – pažadas

„Esame susituokę jau 9-erius metus, kartu praleidome jau 13 metų. Prieš aštuonerius metus aš tapau neįgali. Negalėjau tinkamai rūpintis ne tik namais, bet ir savimi. Žinau, kad mano vyrui iš pradžių buvo nepaprastai sunku, bet jis sugebėjo tai ištverti ir viską perėmė į savo rankas. Šiuo metu jis dirba ir rūpinasi ne tik mūsų namais, bet ir manimi. Jis tikrai nuostabus žmogus ir aš jį tiesiog dievinu“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką