TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lūpdažio forma sufleruoja moters temperamentą

lūpdažio forma išduoda temperamentą_115001848
Shutterstock nuotr. / lūpdažio forma išduoda temperamentą_115001848
Šaltinis: ŽLG
0
A A

Apie moters charakterį kalba jos dėvimi drabužiai ir aksesuarai, kuriais puošiasi. Netgi lūpų dažai, kuriais ji paryškina lūpas. Kiekviena moteris lūpų dažams suteikia vis kitokią formą. Keista? Bet taip yra...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pagal lūpų dažų „naudojimą“ skiriami aštuoni pagrindiniai moterų charakterio tipai. Kuriam priklausote jūs? Žvilgterkite į savo lūpdažio formą.

1. Lūpdažis ilgai išlieka šiek tiek smailėjančios formos

Jo šeimininkė – praktiška, pasitikinti savimi, truputį konservatyvi. Ji visada žino, ko nori ir ko jai trūksta. Ji nemėgsta išlaidauti ir visada skaičiuoja pinigus. Jai labai svarbu išlaikyti poreikių ir galimybių harmoniją.

2. Lūpdažio viršus tolygiai suapvalintas

Tokių lūpų dažų savininkė – užsispyrusi, valinga, ryžtinga, moka už save pakovoti. Ji žino, ko nori, ir drąsiai siekia savo tikslų. Nemėgsta atsitiktinumų, todėl viską iš anksto tvarkingai planuoja. Šio tipo moteris neretai pasitaiko esanti tikra darbomanė. Mėgsta punktualumą ir visada laikosi duoto žodžio, todėl gyvenime gali daug pasiekti. Jai stinga tik vieno – gebėjimo visiškai atsipalaiduoti ir tiesiog pasidžiaugti gyvenimu.

3. Lūpdažio viršus neaiškios, nesimetriškos formos

Nedažnai pasitaikanti forma. Manoma, jog moteris, kuriai priklauso toks lūpdažis, yra nepastovaus būdo, menkiausia smulkmena jai kelia nerimą. Tačiau aplinkiniams nori atrodyti stipri ir nepalaužiama, energinga ir savimi pasitikinti, todėl nuolat dangstosi po kokia nors kauke. Ji nepasitiki žmonėmis, todėl iš šalies gali atrodyti gana šalta. Bet... sieloje ji - nepataisoma romantikė, mėgsta gražius daiktus, stilingą aplinką, jausmingus pokalbius ir pan.

4. Lūpdažio viršūnė primena pieštuko smaigalį

Šio tipo moteris labai myli save. Yra tvirto, veržlaus būdo, bet neretai pritrūksta tolerancijos ir pakantumo. Kritiškai vertina kitus, tačiau savikritiškumu pasigirti negalėtų. Dažnai mano, kad jos nuomonė yra vienintelė ir neginčytina. Jei sukuria šeimą, tai paprastai ir čia stengiasi bet kokia kaina užimti vienvaldės lyderės pozicijas.

5. Lūpdažio viršus plokščias

Nepataisoma optimistė. Šio tipo moterį labai retai apninka liūdesys ar gyvenimo beprasmybės pojūtis. Užuot nuleidusi rankas ir nukabinusi nosį, ji imasi veiklos ir pozityviai žvelgia į ateitį. Tokios moters niekada nepavadinsi vidutinybe ar nuoboda. Ji puikiai jaučia žmones, greitai ir lengvai randa kalbą su nepažįstamais žmonėmis. Nesmulkmeniška ir nekaprizinga. Vienintelis trūkumas – tiesmukumas ir kandumas, kartais galintis skaudžiai įžeisti.

6. Lūpdažio viršus – tarsi kruopščiai nudrožtas pieštukas be grafito viršūnės

Tokia lūpų dažų forma – labai reta ir unikali. Tą patį galima pasakyti ir apie tokio lūpdažio savininkę – itin keisto ir originalaus charakterio. Tai labai prieštaringa asmenybė -  permaininga ir nepastovi. Kad ir kaip būtų, tokios moters neįmanoma nepastebėti - ji iš tiesų  išsiskiria iš kitų. Kartais netgi negalėtum pasakyti kuo, bet išsiskiria. Aplinkiniams ji paprastai kelia vieną iš dviejų reakcijų. Vieni ja žavisi, kiti negali pakęsti, bet abejingų jai nelieka...

7. Lūpdažis nudažytas vienu šonu

Tai lakios fantazijos moteris. Veikli, atsakinga, geba aiškiai ir tiksliai dėstyti mintis. Tolerantiška ir pakanti, tik ne visada praktiška. Neaikštinga ir nekaprizinga. Tokiu žmogumi visada galima pasikliauti ir pasitikėti.

8. Lūpdažio forma primena šiek tiek smailėjančią koloną

Tokio lūpdažio savininkė – ramaus ir linksmo būdo. Jaučiasi patenkinta tuo, ką turi, džiaugiasi žmonėmis, su kuriais gyvena, ir niekada nekeiksnoja likimo. Gerai pažįsta kitus, yra apdovanota puikia nuojauta bei įžvalga, todėl į draugus renkasi tik patikimus ir išmintingus. Vienintelis minusas – jai nelengva džiaugtis kitų laime, nes koją kartais pakiša... pavydas.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką