Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 24d. 21:00

Meilė per atstumą: jausmų puoselėjimo instruktažas

Žemė
123rf nuotr. / Žemė

Šiandieniniame pasaulyje sunku atrasti žmonių, kurių rate nebūtų per atstumą bendraujančių porų. O gal patys esate turėję ar turite tokių santykių? Ar įmanoma išsaugoti santykius, kai meilė yra kitame mieste ar netgi kitame pasaulio krašte?

Meilė per atstumą – visada sunku. Tačiau yra keletas būdų, kurie padės visa tai ištverti ir neišprotėti. 

• Rašykite laiškus

Tikrus, popierinius, rašalu kvepiančius laiškus. Tokius, kurie išsaugo rašančiojo rankų šilumą, virš kurių pasilenkęs rašantysis ranka išraito „ą“, „ę“, „į“ ir virš „ė“ uždeda tašką. Tokius, kurie ateina paštu, ant kurių voko užrašytas adresas, vardas bei pavardė ir kurių labai lauki.

Nepamirškite atvirlaiškių galios – atvirukas iš krašto, kuriame atostogaujate ar esate nugintas darbo komandiruotės, parodys mylimam žmogui, kad galvojate apie jį ir randate jam laiko, kad ir kur tuo metu bebūtumėte.

• Pinkite apyrankes iš virvelių

Pintos apyrankės iš virvelių – tai ne tik hipių puošmena ar „vaikų žaidimai“. Norėdami nupinti gražią apyrankę iš virvelių, turėsite tam skirti nemažai laiko, įdėti darbo bei rankų šilumos. Visą tą laiką, kol pinsite apyrankę, galite galvoti apie savo mylimąjį/mylimąją. O po to nusiųsti apyrankę paštu – tegul nešioja ir galvoja apie jus.

• Dirbkite

Nors tai  gali nuskambėti banaliai, bet darbas yra geriausias vaistas nuo dvasinių negalavimų. Susitelkdami į darbą, jūs bent jau kuriam laikui pamiršite apie tai, kaip jums blogai be savo mylimojo/mylimosios ir galbūt padarysite darbą kokybiškiau, pakilsite karjeros laiptais ar atrasite savyje naujų talentų.

Vida Press nuotr./Namų biuras
Vida Press nuotr./Namų biuras

• Planuokite ir svajokite

... apie tą laiką, kai jūs pagaliau pasimatysite. Svajoti gal netgi naudingiau, nes jeigu suplanuosite susitikimą, o jis neįvyks, patirsite nusivylimą, o svajonės... Jos ir yra svajonės, kurios užaugina sparnus, pakylėja, priverčia nusišypsoti.

Taip pat skaitykite: Ką daryti, kad norai pildytųsi: 7 žingsnių programa

• Skaitykite

Knygos – puiki draugija. Jos nukelia į kitą pasaulį, padeda užsimiršti, žadina vaizduotę, ugdo emocijas, praplečia supratimą ir lavina mąstymą. Be to, jeigu jums tektų nukeliauti į tą šali, kur dabar yra mylimasis/mylimoji, jos jums gali suteikti žinių apie kitas šalis ir kitą gyvenimo būdą. Knygos gali parodyti, kad egzistuoja nebūtinai vienintelis atsakymas į jums rūpimą klausimą – daugelis dalykų gali būti matomi iš skirtingų pusių. Jos gali parodyti, kaip išspręsti vieną ar kitą problemą.

• Rašykite dienoraštį

Dienoraštyje galite drąsiai užsirašyti savo atsminimus apie santykius, apie tai, kas buvo, kas yra dabar ir tai, kas dar jūsų laukia, ko norėtumėte, kai vėl susitiksite, ką norėtumėte pakeisti savo santykiuose. Kai rašysite denoraštį, galite netgi įsivaizduoti, kad rašote knygą. Kas žino, gal po daugelio metų išleisite savo memuarus?

• Išmokite ką nors naujo

Pavyzdžiui, kiekvieną dieną darykite atsispaudimus, kol per dieną padarysite jų 50. Arba išmokite užsienio kalbos. Arba pradėkite siuvinėti kryželiu. Visa tai padės užsimiršti ir, kas svarbiausia, išmoksite naujo įgūdžio, tobulėsite ir labiau pasitikėsite savimi. Galite siųsti fotografijas, užfiksuotus tos dienos momentus. Tai padės jums vienas kitą suprasti, pajausti.

Taip pat skaitykite: Kaip ištverti 7 išsiskyrimo etapus ir išmokti gyventi be mylimojo

• Užmikite su pliušiniu žaislu

Tai vis geriau negu miegoti vienam/vienai, tiesa?  O dar geriau, kad tas žaislas būtų dovanotas mylimojo/mylimosios. Net jeigu tai vaikiškai skamba, tegu kas nors jus sušildo, tarkim, mylimojo/mylimosios kvepalai ant jūsų pagalvės...

• Vaikščiokite po tuo pačiu dangumi

Tai gana keistas jausmas – žinoti, kad žmogus, kuris dabar yra toli toli, mato tą patį dangų, net pas jus dabar žvaigždės jame, o „jo“ danguje – saulė... Kurį vakarą savo mylimajam/mylimajai galite nusiųsti oro bučinį. Jis/ji tikrai jį gaus. Tikėkite tuo.

Taip pat skaitykite: Prancūziško bučinio instruktažas

• Bendraukite

Bendrauti, kai mylimasis/mylimoji yra kitame pasaulio krašte, šiais laikais yra daug paprasčiau: socialiniai tinklai, Skype, pokalbių svetainės, galų gale elektroniniai laiškai (bet nepamirškite apie tikrus, popierinius laiškus). 

• Nusiųskite savo balsą

Gal jums tai ir atrodys keistai – juk yra socialiniai tinklai, Skype, galima susirašinėti ir kalbėtis. Tačiau pamėginkite vieną vakarą įkalbėti kokį nors prisiminimą ar planuojamą drauge kelionę, ko iš jos tikitės ir pan. Tiesiog kalbėkite – kaip jaučiatės, kuo gyvenate. Galite nusiųsti net savo mėgiamiausią dainą. Net jei netobulai dainuojate, koks skirtumas – ar daug porų gali pasigirti, kad girdėjo savo mylimą žmogų dainuojant? Dainuokite, skaitykite eiles, pasakokite, lyg būtų mylimasis/mylimoji šalia. Kai nereikia žiūrėti į akis, kartais net slėpiningiausius dalykus taip paprasčiau ir drąsiau pasakyti... Pamėginkite!

Vida Press nuotr./Mergina
Vida Press nuotr./Mergina

Nesakome, kad santykiai per atstumą yra lengvi. Jie išsekina, gal net sukuria daugiau iliuzijų ir prideda romantikos, tačiau verta tai patirti ir išgyventi. Tol, kol kažką nuspręsite savo gyvenime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką