Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Moterys būna neištikimos, nes...

Meilužiai automobilyje.
Meilužiai automobilyje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Priežasčių pasiaiškinti rastume ne mažiau nei vyrai. O gal ir daugiau. Ar jos rimtos – spręskite patys. Taigi, moterys būna neištikimos, nes...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

...tikisi pabėgti iš nenusisekusios santuokos.

Kartais, kai tampa aišku, kad santuoka, švelniai tariant, nevykusi, vis tik sunku sudėti paskutinius taškus. Moterys bijo vienatvės, nežinomybės, finansinio nestabilumo, todėl delsia, besitikėdamos, kad viskas „kaip nors“ išsispręs.

O tada į areną išeina meilužiai, kurie, dažnai patys apie tai net nenutuokdami, padeda nusivylusioms damoms nusimesti santuokos grandines ir patikėti aksioma: „Bus tų vyrų!”. Meilužis – tarsi tiltas tarp vieno ir kito gyvenimo etapo su optimistišku pažadu, kad viskas bus gerai. Dažniausiai meilužio misija baigiasi tada, kai pasibaigia ir skyrybų procesas.

...tikisi išgyventi nusibodusioje santuokoje.

Yra moterų, kurios jau seniai susitaikė, kad gyvena tik formaliai susituokusios. Kartais tokia situacija jas tenkina (dažniausiai – kai vyras itin pasiturintis, bet nemylimas, o ji yra jo išlaikoma). Tokiu atveju meilužis tampa dar ir dvasine atrama bei išpažinčių klausytoju. Keista ar ne, bet meilužiai dažniausiai ir gelbsti tokią santuoką nuo visiško iširimo. Žodžiu, jie pabūna geraisiais sanitarais.

...tikisi išvengti konfliktų.

Net aplinkinių požiūriu, idealiose santuokose pilna povandeninių srovių. Tarkime, vyrą laikote geriausiu savo draugu, bet jis nepatenkina jūsų seksualiai. Jaučiate nusivylimą, nes jūsų pastangos apie tai pasikalbėti dažniausiai būna bevaisės: partneris atsisako pripažinti, kad tokia problema egzistuoja. Na, o tuomet susidariusį vakuumą užpildo romanas pašonėje. Jei su savo vyru neįmanoma susitarti, tai gal pavyks su svetimu?

...realizuoja savo fantazijas.

Tas, kurioms sutuoktinis pasakė: „Tu ką?! Išprotėjai?“. Kai kurios moterys traukia į kairę tuomet, kai seksas tampa nuspėjamas ir prėskas.

...bando atkeršyti.

Taip sakant, „akis už akį“: vyrelis prisidirbo, tai neliksiu skolinga! Tegul ištvirkėlis sužino, kaip tai skaudu. Žinovės sako, kad tai veikia...

...stengiasi pabėgti nuo savų otelų.

Kartais tūžmingas pavydas be pagrindo, amžinos pretenzijos ir netgi sekimas taip išvargina, kad moteris nutaria padaryti tai, dėl ko ilgą laiką kentė nepelnytus priekaištus.

...stengiasi pakelti savivertę.

Jei moteris daugybę metų buvo nevertinama ir negerbiama – taip, kad pati įtikėjo, jog yra visiškas nulis, neištikimybė suteikia pagrindo labiau save gerbti: juk ją įvertino svetimas žmogus.

...įsivaizduoja esančios pasaulio bamba.

Dažnai moterys įsivelia į audringus romanus ir sukelia realią grėsmę savo santuokai tik todėl, kad mano, jog TOOOKIAI gražuolei ne nuodėmė susukti kokį romaną – juk esą visi vyrai dėl jos pameta galvas. Ir jų akyse ji sau atrodo Moteris – iš didžiosios raidės. O sutuoktinis joje esą mato tik puikią virėją ir auklę.

Fotolia nuotr./Fotolia_65215350_Subscription_L
Fotolia nuotr./Pora kelyje.

...trokšta pamiršti pilką kasdienybę.

Butis, namų reikalai, vaikų ligos kartais taip išvargina, kad santuokinis gyvenimas tampa panašus į nemielą tarnybą. Na, o pasimatymai su meilužiu – šventė, šampanas ir fejerverkai. Tai tarsi malonumų salelės niūriame vandenyne.

...nesusitaiko su vyro impotencija.

Na, jis dėl suprantamų priežasčių nevykdo sutuoktinio pareigų, tad surandamas, kaip sakant, atsarginis žaidėjas.

...išgyvena krizę.

Kartais, regis, gimstame antrą kartą – kad vėl gyventume. Pasveikusios po mirtinos ligos, palaidojusios artimą žmogų, netekusios darbo. Tad netikėtas romanas suteikia pojūtį, kad imame iš gyvenimo tai, ką jis mums siūlo, nes viskas gali labai staiga baigtis.

...tiesiog įsimyli.

Taip, taip – kartais galime įsimylėti ir mylėti ne vieną, o du vyrus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką