Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 9d. 15:00

Moteris, amžinai įkalinta vaiko kūne

Mergaitė
Fotolia nuotr. / Mergaitė

Dėl reto hormonų sutrikimo Laxmi Yadav atrodo lyg šešiametė mergaitė, sverianti vos 19 kg, nors iš tiesų jai jau dvidešimt...

Nuo 5 metų beveik nepaaugusi Laxmi Yadav iš Naujojo Delio yra vos 98 cm ūgio, dėvi mažyliams skirtus drabužius ir tyliai stebi, kaip jos bendraamžės virsta moterimis bei kuria šeimyninį gyvenimą. Ji sako, jau beveik susitaikiusi su tuo, kad teks visą gyvenimą nugyventi įkalintai vaiko kūne, tačiau neretai pasiduoda ir liūdnoms mintims.

 

Laxmi ilgus metus išgyveno pašaipas ir aštrius žvilgsnius, tačiau sunkiausia buvo suvokti, kad ši liga atėmė iš jos galimybę ateityje būti mama, žmona, susirasti antrąją pusę. „Kartais mąstau apie normalų gyvenimą, kokį galbūt būčiau turėjusi, jei būčiau sveika. Tokios mintys man kaip reikiant kartina gyvenimą. Juk tada aš linksmai leisčiau laiką, būčiau nepriklausoma ir galėčiau pasiimti iš gyvenimo viską, kaip ir mano bendraamžiai“, - teigė Laxmi Yadav.

 

Mergina baiminasi dėl savo saugumo – ilgi metai patyčių ją privertė užsidaryti namuose, tačiau su šeimos pagalba mergina sakosi bandanti įveikti šią fobiją.

 

Laxmi mokyklą gerais pažymiais baigė šiais metais ir norėtų mokytis dirbti kompiuteriu koledže, tačiau fiziškai jos gyvenimas yra gana sudėtingas. Geriausi jos draugai – tai brolis ir sesuo, be kurių ji viena niekur neina. Laxmi sakosi nemėgstanti kino teatrų, kavinių ir mieliau laiką leidžia prie televizoriaus ekrano bei žaisdama kompiuterinius žaidimus.

 

52-metų Laxmi mama Parvati pati perka dukrai drabužius, kad šiai nereikėtų jaustis nejaukiai ir nepatogiai. O jos brolis, 22-ejų metų Azadas, taip pat kenčia nuo šio sutrikimo, tačiau nepasiduoda negatyvioms mintims ir siekia savo tikslų. Jaunesnė sesuo Suman, kuriai dabar 15, yra normalaus ūgio ir stengiasi visur lydėti savo seserį bei ją motyvuoti.

 

Vis dėlto, mergina pasiryžo bent kažkiek pakeisti savo gyvenimą ir skatinama savo artimųjų pradėjo dirbti parduotuvėje už 55 dolerius per mėnesį, kurie taps didele paspirtimi jos šeimai. Būtent dėl skurdo tėvai negalėjo sau leisti padėti abiems vaikams, kenčiantiems nuo šio reto hormonų sutrikimo. Augimo hormonai Azadui ir Laxmi būtų padėję pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

 

Kaip atrodo 19-metė Laxmi ir 22-ejeų metų jos brolis Azadas galite pažiūrėti štai čia.

Temos: 2 Hormonai Hormonas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką