Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Moterų savybės, kurioms neatsispiria vyrai

Vyras ir moteris
„Shuterstock“ nuotr. / Vyras ir moteris
Šaltinis: 15min
0
A A

Kalbant apie santykius, tiek moterų, tiek vyrų poreikiai ganėtinai paprasti. Vyriai dairosi tokių moterų savybių, kurias daugelis jų ir taip jau turi natūraliai arba aktyviai jas ugdosi.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Taigi, kokios šios moterų savybės, kurioms negali atsispirti joks jau kiek „susitupėjęs“ ir rimtiems santykiams pasiruošęs vyras?

Begalinis rūpestis

Nesvarbu, ar esate visiška feministė, ar nepaprastai savarankiška moteris, vyras nori žinoti, kad esate rūpestinga. Rūpintis kuo nors dar tikrai nereiškia, kad turėtumėte visiškai pamiršti apie savo poreikius. Savo išrinktąjį išties mylinti moteris turi ne tik mokėti rūpintis, bet ir tą rūpestį parodyti. Mylinti ir rūpestinga moteris džiaugiasi kiekvienu savo vyro pasiekimu, užjaučia ir palaiko jį ištikus negandoms ir pataria jam atsidūrus gyvenimo kryžkelėje.

Supratingumas

Daugelis vyrų nemoka kalbėti ar rodyti savo tikrųjų jausmų, juk jau nuo pat mažumės tėvai jiems įkalė į galvą, kad vyrai neverkia. Netiesa, verkia ir jie. Jausmai juk žmogiškas dalykas, ir kiekvienam vyrui yra be galo svarbu žinoti, kad iš moters jis sulauks palaikymo. Supratinga ir per daug reikalavimų nekelianti moteris yra kiekvieno vyro svajonė.

Moteriškas pažeidžiamumas

Vyrai juk yra stiprioji lytis ir daugelis jų retkarčiai mielai tai demonstruoja. Vyrams patinka kartais pabūti džentelmenais ir atidaryti duris ar panešti sunkius moters nešulius. Tai pakelia jų savivertę, todėl moterims nederėtų nuolat demonstruoti perdėto savarankiškumo ir atsisakyti tiesiamos pagalbos rankos.

Tvirta nuomonė

Vyrams nėra nieko patraukliau už moterį, kuri dėl kiekvieno dalyko turi tvirtą savo nuomonę ir gali ją pagrįsti svariais argumentais. Juk jei moteris gali išmokyti vyrą šį tą naujo, gyvenimas jam su ja bus gerokai įdomesnis. Tikras vyras visuomet vertins moterį, kuri tvirtai tiki savo žodžiais ir įsitikinimais.

Išradingumas

Moteris, kuri žino, kaip patenkinti savo vyrą, yra tiesiog tobula jo gyvenimo palydovė. Tai dar tikrai nereiškia, kad turėtumėte pamiršti apie savo pasitenkinimą, atvirkščiai – turėtumėte išmokti jį patirti abu, o tai tikrai padarysite, jei esate išradinga. Nebijokite eksperimentuoti miegamajame, juk nuolatinės šio to naujo paieškos jūsų seksualiniam gyvenimui tik suteiks naujų spalvų.

Žinojimas, kad jis yra vienintelis

Juk galiausiai kiekvienas žmogus nori žinoti, kad mylimajam jis yra vienintelis ir pats brangiausias. To nori ir vyrai, ir moterys – abipusė meilė kiekvieno mūsų siekamybė. Tikras vyras nepyksta, jei jo mylimoji bendrauja su kitais priešingos lyties atstovais, tačiau jam reikia žinoti, kad jai jis yra vienintelis ir pats brangiausias.

Grožis

Moterims patinka puoštis, o vyrams patinka į jas žiūrėti. Ir kiekvienas žmogus grožį suvokia skirtingai – vienam patrauklu yra, kai moteris apsitempia figūrą pabrėžiančią suknutę, kitam – nepaprastai žaviai atrodo sportiškai apsirengusi ir bėgioti susiruošusi mergina. Vyrai negali atsispirti savo stilių ir mados nuojautą turinčioms moterims.

Intriga

Vyrams patinka moterų paslaptingumas: juk tai reiškia, kad jie turės kiek pasistengti, kad pravertų visus jos slaptuosius klodus, žinoma, tik tuomet, jei tų klodų nėra visa begalybė. Paslaptis yra gerai, svarbu tik tai, kad tų paslapčių nebūtų per daug...

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką