Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 21d. 21:44

„Myliu savo vyrą, bet mylėtis nenoriu“. Moterys atskleidžia priežastis

Pora
„Shuterstock“ nuotr. / Pora

Seksas – sudedamoji santykių dalis. Iš pradžių poros negali atsitraukti viena nuo kitos, o vėliau intymumas pradeda slopti dėl daugelio priežasčių.

Darbas, stresas, vaikai, nėštumas, gimdymas, ligos, vartojami vaistai – tai tik keli niuansai, galintys sutrikdyti seksualinį gyvenimą. Štai kokiomis patirtimis dalinasi moterys prevention.com.

„Aš turėjau įtikinti save mylėtis bent kartą per savaitę, kad vyras galvotų, jog viskas yra gerai“

„Iš pradžių aš maniau, kad kažkas negerai su mūsų santykiais. Anksčiau mylėjomės bent šešis kartus per savaitę. Buvome labai aistringi ir mėgavomės kiekviena sekunde.

Tačiau po pusantrų santuokos metų pajutau, kad niekada neturiu nuotaikos užsiimti seksu. Turėjau įtikinėti save tuo užsiimti bent kartą per savaitę, kad partneris manytų, jog viskas yra gerai. Bet viskas ir buvo gerai – aš jį labai mylėjau ir jis mane traukė. Viskas buvo susiję su nuotaika. Tačiau mano vyras mane labai palaikė, ir aš niekada nesijaučiau dėl to blogai.

Galiausiai suradau priežastį, dėl ko seksas man buvo neįdomus, – tai kontracepcija. Ir kai tik jos atsisakiau, pasijaučiau geriau, o seksas sugrįžo į mūsų gyvenimą 2–3 kartus per savaitę“, – Heather J., 30 m.

„Myliu savo vyrą, bet jaučiuosi blogai dėl savo kūno“

„Niekas jums nepasako, kad seksas po to, kai jūs turėsite vaikų, bus visiškai kitoks. Dažniausiai dėl to, kad aš nuolatos jaučiuosi pavargusi, ir paskutinis dalykas, kurį noriu daryti, – tai apsinuoginti ir parodyti savo vyrui figūrą po gimdymo bei užsiimti seksu. Nesupraskite manęs neteisingai – aš jį myliu, myliu mūsų buvimą kartu, mūsų gyvenimą.

Bet jaučiuosi blogai dėl savo kūno. Ir verčiau jau miegosiu, kai miega vaikai, nei kelsiuosi mylėtis. Turime du vaikus, kuriems mažiau nei ketveri. Įsivaizduokite tai! Mano vyras dėl to susierzinęs. Jo nėra namuose visą dieną, todėl jo nuovargis susijęs su darbu, o mano – su triukšmingais vaikais. Mes nuolat dėl to pykstamės namuose ir tai erzina“. – Juliet M., 29 m.

„Vyrai nesupranta moteriškų hormonų, o aš nesupratau, kodėl taip jaučiausi“

„Vieną rytą nubudau ir nusprendžiau, kad nebenoriu daugiau mylėtis su savo vaikinu. Tai skamba keistai, kadangi aš neatsibudau jo daugiau nemylėdama. Aš tiesiog praradau savo seksualinį apetitą. Man buvo beprotiškai sunku tai jam paaiškinti. Vaikinai nesupranta moteriškų hormonų, o aš nesupratau, kodėl taip jaučiausi. Mes vos neišsiskyrėme dėl sekso. Jis tai priėmė labai asmeniškai ir manė, kad viskas susiję su tuo, koks jis yra.

Tačiau tai nebuvo tiesa, be to, aš jį nusivedžiau kartu pas gydytoją, kuri paaiškino mano vaikinui, kad nenoras mylėtis gali būti susijęs su stresu, kurį patiriu darbe, ir mano šeima. Ji pasakė, kad nėra nieko blogo su manimi, tad pasijaučiau geriau, kaip, beje, ir mano vaikinas“. – Ruth L., 35 m.

TAIP PAT SKAITYKITE: Situacija: vyras jaunesnis už moterį poroje

„Jis man pasakė, kad užsisakys knygą apie seksą“

„Esu ištekėjusi daugiau kaip 23-ejus metus. Aš mylėjausi tiek, kiek man reikėjo ir, jeigu atvirai, man jau gana. Be to, man šiek tiek nuobodu. Tačiau vyras to nesupranta. Jis sako, kad nori išmėginti naujų dalykų.

Pastarąjį mėnesį jis nutarė, kad mes mokysimės sekso arba jis užsisakys knygą, kad mes galėtume ir toliau mylėtis. Tačiau aš jam pasakiau, kad man viskas gerai. Aš jį myliu. Aš noriu su juo praleisti likusį gyvenimą. Tačiau dabar aš nenoriu sekso su juo. Jis turėjo su tuo susitaikyti, kadangi kito pasirinkimo nėra“, – Linda B., 48 m.

„Anksčiau aš buvau su moterimis. Maniau, kad tai baigta, tačiau dabar spėju, jog klydau“

„Kai praradau susidomėjimą seksu su vaikinu, su kuriuo draugavome dvejus metus, aš pradėjau galvoti, kodėl. Supratau, kad keičiu savo seksualinius įpročius ir jaučiu potraukį moterims. Anksčiau aš kūriau santykius su moterimis, tačiau maniau, kad tai baigta. Greičiausiai, klydau. Aš vis dar myliu savo vaikiną, tačiau galbūt labiau kaip draugą? Jis buvo susirūpinęs ir sunerimęs, kai kartojau, kad nenoriu sekso kokius tris mėnesius iš eilės. Nusprendžiau pasakyti jam tiesą, kuri privertė jį atsitraukti ir šiek tiek įsižeisti. Tačiau vėliau mes susitikome, ir dabar kuriame atvirus santykius, kuriuos, manau, supranta daugelis žmonių“, – Sarah B.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką