Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 24d. 18:24

Norite daugiau uždirbti? Daugiau mylėkitės

Glamonės paplūdimyje
„Fotolia“ nuotr. / Glamonės paplūdimyje

Ir tai darykite ne vien dėl malonumo, nors, žinoma, reikia ir jo.

Neseniai Graikijoje atlikto tyrimo metu paaiškėjo, kad darbuotojai, kurie su savo antrąja puse per savaitę mylisi 2–3 kartus, uždirba iki 4,5 proc. daugiau nei tie, kurie mylisi rečiau, rašo „The Dailymail“.

Tas pats galioja net ir tiems darbuotojams, kurie turi tam tikrų sveikatos problemų, tik jie uždirba iki 1,5 proc. daugiau.

Graikijoje atlikto tyrimo metu, aiškinantis iškeltą hipotezę, buvo apklausta 7,5 tūkst. žmonių.

Tyrimo autorius Nickas Drydakis tikina, kad darbuotojų uždarbis ir jų seksualinis aktyvumas yra neatsiejami dalykai. Anot jo, tai tarsi užburtas ratas – mažesnis uždarbis reiškia mažiau sekso, o mažiau sekso reiškia ir mažesnį uždarbį.

Taip pat skaitykite: Kaip dažnai turėtumėte mylėtis, kad jūsų gyvenimo trukmė pailgėtų 10-čia metų

„Labai svarbu žinoti visus faktorius, kurie gali teigiamai arba neigiamai veikti žmogaus seksualinį aktyvumą. Ir sveikata, žinoma, yra pats didžiausias to faktorius.

Abrahamo Maslow (vienas iš humanistinės psichologijos įkūrėjų – Red.) sukurta poreikių hierarchijos teorija teigia, kad kuo žmogus yra labiau patenkintas savo gyvenimu, tuo jam geriau seksis ir jis bus produktyvesnis savo darbe, taigi ir uždirbs daugiau. Ši teorija aiškina, kad žmonėms reikia mylėti ir būti mylimiems tiek seksualiai, tiek ir dvasiškai.

Jei šių elementų žmogaus gyvenime trūksta, jis gali pasiduoti vienatvei arba pasinerti į nerimą ar depresiją – visi šie faktoriai, be jokios abejonės, pakenks ir jo darbo našumui“, – tikina mokslininkas.

Tyrimas, kuris bus išpublikuotas žurnale „Manpower“, taip pat atskleidė, kad įvairių sveikatos problemų turintys žmonės taip pat mylisi rečiau.

Taip pat skaitykite: Per pasaulį: keisčiausios seksualinės tradicijos

Įvairius vaistus vartojantys darbuotojai iki 5,4 proc. buvo mažiau seksualiai aktyvūs. Sergančiųjų diabetu seksualinis aktyvumas buvo mažesnis 2,4 proc., sergančiųjų artritu ar reumatu – 3,9 proc., o neįgaliųjų aktyvumas buvo mažesnis net 13 proc.

Tyrimas parodė, kad neįgalūs žmonės ir uždirba mažiau – jų alga 18,4 proc. mažesnė nei tų, kurie jokios negalios neturi.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką