Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2020 liepos 30d. 21:05

Orgazmas vakarieniaujant restorane? Taip, užsisakau

Asociatyvi nuotrauka
Charles Deluvio nuotr./ Unsplash nuotr. / Asociatyvi nuotrauka

Įsivaizduokite, kad ateinate į prabangų restoraną pavakarieniauti, pasimėgauti puikiu maistu, o čia serviruoja ne ką kita, o... orgazmus. Tokiai fantazijai išties lemta išsipildyti. Tiksliau, jos jau pildosi, gal net prie gretimo staliuko.

Neįmanoma rasti bent jau paauglystės ribą peržengusio individo, kuris nebūtų girdėjęs žodžio „vibratorius“. Tikras faktas, kad būtent šie prietaisai yra geriausiai žinomos sekso prekės malonumui pasiekti.

Tiesa, nuo pirmojo modelio, pristatyto visuomenei maždaug 1743 metais, daug kas pasikeitė – jei tuomet dar tikrai rožinio triušiuko dizaino neįgavęs aparatas buvo naudojamas labiau medicininėms praktikoms, pavyzdžiui, gydyti isteriją, tai šiomis dienomis vibratorius jau nebe tik „draugas“, saugiai padėtas į stalčių prie lovos, arba išsigelbėjimas vienišoms moterims. Šis mitas dingo kartu su bet kokiais tabu.

Taigi, kam prie vakarienės orgazmo?

Klasika nemiršta

Tarsi meniu atsivertus sekso prekių sąrašą galima lengvai išalkti. Arba suprasti, kad gyvenai urve be mobiliojo telefono. Beje, būtent šis iš rankų nepaleidžiamas prietaisas šiuo metu yra itin artimas vibratoriaus draugas, bet apie tai šiek tiek vėliau. Taigi, klasika nemiršta.

Klasikiniai vibratoriai jau ne vieną dešimtmetį neiškrenta iš populiariausių sekso žaisliukų kategorijos. Laimėti jiems paprasta, nes daugelis prie vaizdelio jau yra įpratęs, žavi ir gamybai panaudotos medžiagos, akcentuojama, kad ji primena tarsi tikrą odą. Tiksliau – ką čia slėpti, jis tikrai toks švelnus, kad gali ir susimaišyti.

Aišku, sekso prekių ekspertai sako, kad klasika nemiršta, mat vienas pats jis gali suteikti tiek vaginalinį, tiek analinį orgazmą. Taigi, du nušauti zuikiai vieno zuikio pagalba.

123RF.com nuotr./Klasikinis vibratorius
123RF.com nuotr./Klasikinis vibratorius

O kalbant apie jį – tai, ko gero, sidabrą sekso rinkoje laimėsiantis draugas. Zuikį, triušį, kiškį – pavadink, kaip nori, geriausiai pažįsta „Sekso ir miesto“ gerbėjai, nes būtent Samanta išpopuliarino šį žavų aparačiuką, kuris, tenka pripažinti, iš pirmo žvilgsnio neatrodo toks švelnus ir pūkuotas.

Taip yra todėl, kad ponas triušis aplenkė klasikinį vibratorių savo specialiu antgaliu. Vyrai ir moterys jau išmoko, kad klitorinis orgazmas yra visų orgazmų karalius, tačiau jį pasiekti nėra jau taip paprasta. Niekas čia nekaltas, taip jau kartais nutinka, todėl ir triušis gali ateiti į pagalbą, nes būtent klitoriui stimuliuoti jis ir skirtas. Dvigubas malonumas vienu metu? Taip, prašom.

Tačiau jeigu galvojate, kad čia viskas, prasideda tikrieji smagumai. Jeigu įsijungę fantaziją bandytume įsivaizduoti, kaip turėjo atrodyti pats pirmasis vibratorius, šiandieninė rinka yra tiek prisitaikiusi prie šiuolaikinių žmonių poreikių, kad vibratoriai greitu metu galės kalbėti.

Apie tai – vėlgi šiek tiek vėliau. Vis dėlto „triušis“ išskirtinis tuo, kad turi galimybę nustatyti vibracijų tempą ir greitį – gali judėti itin greitai ir prisitaikyti prie bet kokio įnorio. Kalbant apie tendencijas, triušių yra net tokių, kurie turi šratinukus, kurie suteikia papildomą stimuliaciją vaginos sienelėms.

123RF.com nuotr./Vibratorius „triušis“
123RF.com nuotr./Vibratorius „triušis“

Kuo tolyn, tuo vibratoriai išmanyn ir gražyn

Tai, kad rinka smarkiai keičiasi ir net sunku suspėti kartais reaguoti į aktualijas, pripažįsta ir sekso prekių parduotuvės „Fantazijos.lt“ atstovė, kuri ir sutiko pagelbėti šiame sudėtingame pramogų lauke.

Naujovių vis daugėja, žaisliukai tampa vis išmanesni, erotiniai žaislai keliauja koja kojon su naujovėmis. O ir laikui bėgant naujų nugalėtojų atsiranda vis kitokių.

Pasirodo, šiuo metu orgazmą gaudyti geriausiai padeda ir daugiausia žmonių simpatijų sulaukia tikra naujiena – klitorio stimuliatoriai. Naudodamas suspausto oro technologiją, mažas prietaisiukas ne vibracija, o būtent oru išjudina pačias jautriausias nervų galūnėles. Jų klitoryje yra apie 8 tūkstančius, o būtent oro srovės ir sudaryto vakuumo pagalba jos yra išjudinamos itin jautriai.

Vis dėlto čia metas skirti odę grožiui ir pabrėžti, kad mažieji sekso draugai jau svarbūs ne tik savo funkcionalumu. Nors gal ir ne grožis išgelbės pasaulį, bet jis erotinių žaislų rinkoje yra labai svarbus.

Nelabai šiame sekso pasaulyje besiorientuojančiam žmogui galėtų pasirodyti, kad tai tėra interjero detalė, masažuoklis ar namų valymo prietaisas.

Taip, čia taip pat egzistuoja mados ir tendencijos, tad net ir klitorio stimuliatorių pasaulyje „juoda niekad nemiršta“. Pasirodo, kurdami erotinius žaislus kūrėjai labai daug dėmesio skiria dizainui, jie kuriami itin estetiški, ne vulgarūs.

Kalbant ypač apie moteris, joms svarbu, kad vibratorius būtų ne tik funkcionalus, bet ir gražus, elegantiškas, dailiai atrodytų. Kai kurie yra pagaminti taip, kad nelabai šiame sekso pasaulyje besiorientuojančiam žmogui galėtų pasirodyti, kad tai tėra interjero detalė, masažuoklis ar namų valymo prietaisas. Na, ir negali sakyti, kad tokia tendencija nėra patraukli, nes tokiu būdu su savo žaisliuku gali drąsiai niekada neišsiskirti. Taip gali sau oriai su juo keliauti į darbą, o jeigu koks smalsus kolega netyčia užmestų akį į rankinės turinį, raudonuoti niekam nereiktų. Na, nebent jau visi būtų perskaitę šį straipsnį arba kolegos rankinėje rastume tokį patį draugelį.

„Gražu akiai pasižiūrėti“. Toks naujasis yra žaisliukų moto, nuginklavęs realistišką penį primenančius prietaisus. Jų, žinoma, prekyboje dar esti, tačiau pabrėžiama, kad juos dažniau renkasi jau daugiau nei 50 atspalvių mėgstančios klientės. Natūralios penio formos sekso žaislai pasižymi tuo, kad turi pakankamai tiksliai atkartotą penio galvutę ir sėklides, gali būti įvairių dydžių, tad šiuo atveju, jeigu tik svajojote apie vyrišką pasididžiavimą tarsi kardą, irgi galite leisti savo svajonei išsipildyti. Beje, rinkoje išties egzistuoja penio formos žaislų su kardą primenančiu antgaliu. Tiesa, tai nėra jokia naujovė, bet nuotykių ištroškusi princesė tikrai galėtų būti rami.

123RF.com nuotr./Vibratoriai
123RF.com nuotr./Vibratoriai

Taigi – orgazmas restorane

Vartant toliau vibratorių meniu išties seilės kaupiasi. Neužtektų net kelių straipsnių aprašyti, kokių gi naujovių esama. Masažuokliai, kulkos, mini, dvigubi, antpirščiai, analiniai, pulsatoriai. Vis dėlto atskiros odės verti tikri XXI a. nugalėtojai – išmanieji vibratoriai.

Kai pasaulis iki koronaviruso pandemijos buvo toks atviras, kad savo orgazmą galėjai gaudyti bet kurioje šalyje, baisios nelaimės metu nutiko tai, su kuo anksčiau daugelis nebuvo susidūręs. Ką daryti, kai tavo orgazmas lieka užstrigęs arba saviizoliavęsis kitame mieste, šalyje ar net žemyne? Šiam retoriniam klausimui sekso industrija irgi rado atsakymą.

Kaune esantis mylimasis pasijungia telefoną, kol pasiruošusi draugė gali laukti taip lauktos pabaigos.

Situacija paprasta – pasijungia, pavyzdžiui, Kaune esantis mylimasis telefoną, kol pasiruošusi draugė gali laukti taip lauktos pabaigos. Tokie išmanieji vibratoriai, valdomi telefonais, vibruoja pagal balsą, pagal muziką. Funkcijų daug, staigmenų – dar daugiau.

O orgazmas restorane? Tikras faktas, kad naujų pojūčių ištroškusios poros džiaugiasi atradusios būtent tokias išmanias galimybes, kuriomis gali džiaugtis bet kur ir bet kada. Pasirodo, ne viena pora pripažįsta atradusi vibruojančius kiaušinėlius.

Tai yra aptakios formos vibratoriai, tinkantys G-taško, klitorio ir kitų erogeninių zonų stimuliacijai. Šios naujovės esmė ta, kad jie yra valdomi nuotolinio valdymo pulteliu, tad vibruojančiais kiaušinėliais galima mėgautis be rankų arba kontrolę atiduoti partneriui. Taip, apsilankius kartu su mylimuoju restorane, jūs galite savo išrinktajam leisti jūs netikėtai nustebinti orgazmu.

Tikėtina, kad toks mažylis puikiai tiktų ir pokštus krėsti mėgstančioms poroms, nes kaip būtų smagu iššauti vieną orgazmą oficialiame vadovų susirinkime, o galbūt net giminės baliuje.

Ir nors dabartinė sekso žaislų rinka jau žymiai pasikeitusi nuo galbūt jau net primityviu tapusio klasikinio vibratoriaus, tikėtina, kad tendencijos šį pasaulį dar smarkiai pakoreguos. Vibratorių tendencijos juda ne tik link estetikos, bet ir išmanumo.

Vis dėlto verta pasveikinti vien už tai, kad sparčiai griūna mitas, jog vibratorius gali padėti tik vienišėms, o jo naudojimas tolygu vyro negebėjimui atlikti savo pareigų.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:15
00:57
15:37

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką