Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pakerėkite ją per 10 minučių: efektyvūs patarimai

Pažintis bare
„Fotolia“ nuotr. / Pažintis bare
Šaltinis: 15min
0
A A

Jei esate vienas tų, kurie pamatę žavią damą bare vis svarstote, kaip prie jos prieiti ir pristatyti save, pataikėte kaip tik ten, kur reikia.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Portalas menshealth.com pateikia efektyvius patarimus, kurie padės suvilioti merginą vos per 10 minučių.

Pirmasis žingsnis

Kiekviena moteris visų pirma pastebi vyro išvaizdą, tad jeigu jai patiks jūsų ūgis, drabužių stilius ar tiesiog jūsų šypsena, tuomet beliks tik sužavėti ją savo charakteriu. Tiesa, tam prie merginos derėtų prieiti itin savimi pasitikinčiu žingsniu, o ne vaidinti, kad į ją netyčia atsitrenkėte.

„Moterims patinka savimi pasitikintys vyrai. Tad tam, kad ji jumis susižavėtų, nebijokite akių kontakto ir šypsokitės“, – pataria antropologė Helen Fisher.

Susipažinimas

Tyrimo metu pastebėta, kad stipriai ir tvirtai ranką spaudžiančios moterys yra kur kas labiau linkusios į nuotykius.

Tinkamas rankos paspaudimas jums 10 balų gal ir nepelnys, tačiau blogas pažintį tikrai pasmerks. Remiantis Alabamos universiteto tyrimu, vyrai, nemokantys tvirtai paspausti rankos, buvo laikomi droviais ir kiek neurotiškais. Tad spausdami ranką patinkančiai merginai, laikykite ją tvirtai ir su pasitikėjimu.

Žinoma, atkreipkite dėmesį ir į tai, kaip ji ranką spaudžia jums. To paties tyrimo metu pastebėta, kad stipriai ir tvirtai ranką spaudžiančios moterys yra kur kas labiau linkusios į nuotykius.

Paruoškite balsą

Škotų mokslininkai pastebėjo, kad moterims patraukliausias yra gilus ir kiek žemesnis vyriškas balsas. Anot mokslininkų, moterų pasąmonėje toks balsas kelia asociacijų su vyriška stiprybe, aukštu testosterono lygiu ir puikiais reprodukciniais gebėjimais.

Pirmieji žodžiai

Psichologas Alexas Pentlandas pataria užmezgant pažintį merginą sudominti klausimu, kuris leistų daugiau sužinoti apie ją pačią bei kartu būtų ir komplimentas.

Tarkime, jei esate bare ir prieinate prie merginos, sakykite: „Tu ir tavo draugės atrodo išties žavios ir malonios, iš kur jas pažįsti?“. Tokiu atveju, anot psichologo, atversite sau langą į merginos praeitį.

Pokalbis

Užmezgant bet kokią pažintį, svarbu neužkrauti nepažįstamosios klausimų lavina, mat ji, anot A. Pentlando, gali išgąsdinti ir priversti pašnekovę pasijusti lyg sėdint pokalbyje dėl darbo.

Antropologė Helen Fisher pataria valdyti ir savo kalbos tempą – geriausia jį išlaikyti tokį patį, kaip ir patinkančios merginos. Tokiu atveju ji laikys jus protingu, maloniu, pasitikinčiu savimi ir ambicingu.

Kūno kalba

Pažinčių kompanijos įkūrėja Lisa Clampett tikina, kad bendraujant itin svarbi ir kūno kalba. Ji pataria nesėdėti sukryžiavus rankų ar kojų ir visu kūnu būti atsisukus į patinkančią merginą. Taip ji žinos, kad ji jums patinka. L. Clampett pataria nebijoti ir nekaltų prisilietimų, ypač jei mergina imasi iniciatyvos pirma.

Metas pasimatymui

Jei merginai palikote gerą pirmąjį įspūdį, ji neabejotinai norės pažinti jus kiek artimiau. Tad galbūt laikas ją pakviesti į pasimatymą?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Santykiai Meilė
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką