Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 18, 19:00

Pažinčių programėlės: kokios dabar populiariausios ir kaip neužkibti ant sukčių

Jau ilgą laiką šiuolaikiniame pasaulyje yra tapę norma su žmonėmis bendrauti tiek gyvai, tiek virtualiai. Interneto platybėse galima ne tik susisiekti su artimaisiais, bet ir ieškoti potencialios antros pusės. Anksčiau, paminėjus pažinčių programėles, į galvą šaudavo tik daugeliui žinomas „Tinder“, dabar jų yra kur kas daugiau. Tad lieka tik išsirinkti, kur megzti būsimus santykius, ir žinoti, kaip neužkibti ant sukčių kabliuko.
Pažinčių programėlė Tik prenumeratoriams
Pažinčių programėlė / 123RF.com nuotr.

Pažintis megzti galima ne tik „Tinder“

„Bitė Lietuva“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Jaunius Špakauskas pastebi, kad šiuo metu pažinčių programėlių pasirinkimas yra itin platus, o pasirinkimas priklauso nuo paties žmogaus ir jo interesų.

„Jei dažnai prasilenkiate su žmogumi, kurį jau seniai norite užkalbinti, jums patiks programėlė „Happn“, kuri suveda keliaujančius tomis pačiomis gatvėmis ar besilankančius vienodose vietose.

„Facebook Dating“ padeda panašių pomėgių turintiems žmonėms surasti vienas kitą. „OkCupid“ skirta tiems, kurie ieško rimtesnių santykių. „NUiT“ siūlo pagal horoskopą suderinamus žmones. O esminis „Bumble“ išskirtinumas – pokalbį inicijuoti pirmos gali tik moterys“, – vardija J.Špakauskas.

Asmeninio albumo nuotr./Jaunius Špakauskas
Asmeninio albumo nuotr./Jaunius Špakauskas

Anot specialisto, žmonės dažniausiai pažinčių programėlėmis naudojasi tam, kad užmegztų rimtus santykius, tačiau nemaža dalis jose taip pat ieško pramogų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką