Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prancūziško sekso ypatumai

Seksuali mergina
„Shuterstock“ nuotr. / Seksuali mergina
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kuo jis, tiesą sakant, skiriasi? Ir ar tai nėra mitas? Apie tai pasakoja populiari prancūzų žurnalistė, rašytoja ir tinklaraštininkė Maia Mazaurette.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Prancūzų seksualinius įpročius galėčiau palyginti tik su vokiečių, danų ir amerikiečių – nes tose šalyse esu gyvenusi. Žinote, pagrindinis skirtumas tas, kad mes, prancūzai, visiškai atviri ir betarpiški. Ir nesame įpratę vaikščioti į pasimatymus – mes tiesiog pradedame nuo sekso. O jei seksas puikus, jei jaučiame trauką, tuomet galime galvoti ir apie rimtesnius santykius.

Mums nebūna pirmojo pasimatymo, tik pirmas seksas... Nes TAI nutinka tik susitikus. Manau, tai geriau nei kažin kelintą kartą eiti į pasimatymą ir svarstyti: „Su tuo vyru susitinku jau ketvirtą kartą. Jau būtų laikas seksui. O jei dabar nusivilsiu?“ Kai pasimylite jau per pirmąjį pasimatymą ir tai abiem patinka, toliau lauks tik malonūs siurprizai.

Su vokiečiais ir danais vaikščiodavau į daugybę pasimatymų, sugaišdavau begalę laiko, o galvoje vis sukdavosi mintys: „Na, užsičiaupk, pagaliau, pabučiuok mane. Važiuojam pas tave ar pas mane? Daryk ką nors!“ Jaučiau, kad eikvoju laiką be reikalo.

Taip, mes esame katalikiška tauta, bet nesiejame sekso su etika, morale ir bendražmogiškomis vertybėmis. Ir mums visai nerūpi seksualinis mūsų prezidento gyvenimas ir tai, kad jis kažkam neištikimas. Daugybė tų, kuriems jau stuktelėjo 40, jaučiasi visai gerai būdami neištikimi savo partneriams, jei jiems niekas dėl to nepriekaištauja ir nepamokslauja.

Mes, prancūzai, visiškai atviri ir betarpiški. Ir nesame įpratę vaikščioti į pasimatymus – mes tiesiog pradedame nuo sekso.

Man keista, kad kitataučiai stebisi tuo, kas mums, prancūzams atrodo savaime suprantama. Pavyzdžiui, intymumu. Kai su kažkuo pirmą kartą myliuosi, tai nereiškia, kad su tuo žmogumi dalinuosi intymiomis paslaptimis. Man intymu  tai, kai pasakoju, pavyzdžiui, apie savo vaikystę. Arba kai kas nors manimi rūpinasi, kai sergu. O jei tas kažkas mane bučiuoja, visai nereiškia, kad aš turėčiau labai emocionaliai reaguoti.

Tikriausi ir įdomiausi dalykai sekse prasideda po to pirmojo karto, kai jau žinai, kad tas vyras sugeba suteikti tau malonumą. Tada galima eksperimentuoti, tada galima kalbėtis apie savo fantazijas ir intymias paslaptis – štai tada jau ir prasideda intymumas: kai pradedi tyrinėti kitą.

Beje, intymiajame gyvenime ir mes turime tabu. Apie seksą galime diskutuoti be galo, bet niekada nekalbame apie masturbaciją. Mat manome, kad masturbacija ir pornografija yra tai, kas gelbsti, kai žmogus neturi kitokio pasirinkimo. O jei neturi kitokio pasirinkimo, tai reiškia, kad tau nesiseka asmeninis gyvenimas – o to aptarinėti mes nepasiruošę.

Na, o į lovą mes tikrai nuskubame greitai. Jei susipažįstame klube, kartu išeiname po pusvalandžio, valandos, o jei per vakarienę pas draugus – laukiame kavos ir deserto. Per tą pusvalandį užtenka suvokti, kad prieš tave – ne psichopatas ir kad tu jo geidi...

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką