Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 11, 21:02

Psichologė-seksologė L.Butvilaitė: kas slypi po prašymu vilkėti seksualius apatinius

Kai neturime normalaus lytinio švietimo, tai mūsų žinios apie seksualumą sukrenta iš velniai žino kur, ir viena, ko gero, labiausiai žinoma ir aiški „taisyklė“ moterims yra, kad jų apatiniai būtų seksualūs. Vyrų apatiniai turi būti švarūs, o moterų – seksualūs. Kas gi slepiasi po tais apatiniais?
Kas (ne)slypi po seksualiais apatiniais? Tik prenumeratoriams
Kas (ne)slypi po seksualiais apatiniais? / Igno Krakio / 15min iliustracija

Geri seksualūs apatiniai taip stipriai patraukia akį, kad net ne visada aišku, kur jų efektas... O pagrindinis efektas tikrai ne nėriniuose, ne formose ir ne gėlyčių dydžiuose, bet tai, ką jie dažniausiai simbolizuoja – geismą ir tam tikrą rolę.

Kai žmonės prašo apsivilkti seksualius apatinius, dažnai po tuo slepiasi ne apatinių klausimas, bet geismo prašymas. Vienas iš didžiausių sekso malonumų yra jaustis geidžiamiems, priimtiems, jausti, kad kitas žmogus nori dėl mūsų stengtis, nori mus vilioti ir gundyti.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Laura Butvilaitė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Laura Butvilaitė

Sutikite, be galo malonu būti suviliotiems, kad ir kaip tai atrodytų, – ar kokia staigi netikėta frazė, ar lėtas gurmaniškas gundymas auginant seksualinę įtampą per ilgą laiko tarpą. Ypač, kai visa tai atliekama mums patinkančiais būdais ir kai pamažu apima jausmas, kad labai gera tiesiog įkristi į šitą vilionių verpetą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką