Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Santykių klaidos, kurias dažniausiai daro moterys

Kiekvienuose santykiuose nebūna namų be dūmų. Nesame tobulos partnerės, tačiau suvokiame, kad bet koks ryšys, kurį puoselėjame, yra unikalus ir nepakartojamas. Kaip išlaikyti pozityvumą santykiuose ir nepersistengti?
Pora
Pora / Fotolia nuotr.

Nenuvertinkite savęs

Šiuolaikiniame pasaulyje labai paprasta pasijausti pažeidžiama ir nesaugia. Moteris kasdien turi iš naujo įrodinėti, kad jos gali pasiekti ne ką mažiau nei vyrai. Todėl niekada neleiskite sau netikėti ir nepasitikėti savimi. Santykiuose mes dažnai virstame viskam pritariančiomis pelytėmis, kartais prarandame savastį, pradedame kalbėti ne savo žodžiais ir mintimis. Žinokite viena – jūsų savivertė priklauso tik nuo jūsų pačių.

Nepasikliaukite tik savo partneriu

Pasitikėti kažkuo, sulaukti palaikymo nėra blogai, tačiau jeigu jūs visa jėga „užkrentate“ ant savo partnerio ir tikitės, kad jis visada jus ištrauks iš bet kokios situacijos, nusivilsite. Tai nėra sveikas santykių pagrindas, kadangi savivertę, emocinį stabilumą ir laimę jus patikite tam, ko kontroliuoti iš esmės negalite.

Kreipkite dėmesį į komunikaciją

Kartais yra sunku suprasti vienas kitą, ypač, kai esate nusiminę, pikti ar nelaimingi. Tada tik ir norisi susisukti į savo kiautą ir su niekuo nesikalbėti. Tiesa, pokalbis, kad ir koks sunkus bebūtų, – tai puikus būdas suprasti savo partnerį. Net jeigu turite peržengti per save ir nenorite kalbėtis, tada atraskite laiko, kuris būtų jums priimtinas aptarti svarbius dalykus.

Liaukitės bandyti jį pakeisti

Bandymas kažką pakeisti – tai tikras terorizmas. Moterys taip dažnai bando keisti vyrus, tačiau niekada nepripažins, kad ir joms pačioms verta žvilgtelėti į save. Greičiausiai į bandymą jus pakeisti sureaguotumėte lygiai taip pat aršiai kaip ir vyrai, ar ne? Tad ir pabandykite įsivaizduoti, kaip jie jaučiasi, kai norite iš jų, lyg iš molio, nulipdyti sau tinkamą aksesuarą.

Taip pat skaitykite: 20 dalykų, kurie gali išgelbėti jūsų santuoką

Liaukitės galvoti, ką jis turi padaryti dėl jūsų

Vyrai neskaito minčių, tad jeigu jam tiesiai šviesiai nepasakysite, ko norite, nesitikėkite, kad jis kasdien jums nuo dangaus skins žvaigždes. Tai, kad jis nežino, kokie jūsų troškimai, nereiškia, kad jumis nesirūpina.

Liaukitės būti pernelyg išranki dėl to, ko negalite pakeisti

Jeigu jam tiesiai šviesiai nepasakysite, ko norite, nesitikėkite, kad jis kasdien jums nuo dangaus skins žvaigždes.

Retai gyvenime viskas vyksta pagal planą. Kartais santykiuose reikalai pakrypsta netikėta linkme, tad jūsų pačių reikalas, kaip į tai reaguosite. Persistengsite? O gal priimsite tai kaip neišvengiamą patirtį? 

Stenkitės džiaugtis situacija, mažomis detalėmis ir pamatysite, kiek paprastuose dalykuose gali būti džiaugsmo.

Nesistenkite jo supančioti

Noras kuo greičiau ištekėti, apsigyventi kartu nėra blogas, kadangi taip jaučiamės kur kas saugesnės, tačiau jeigu viskas vyksta pagreitintu būdu, vėliau gali kilti problemų. Mes visi keičiamės ir evoliucionuojame, tad meilė šiandien, po penkerių metų, gali būti dar stipresnė, arba atvirkščiai – išnykti. Duokite laiko ir jam, ir sau, kad sustiprintumėte santykius ir pasikalbėtumėte apie tai, kokios ateities tikitės.

Liaukitės apgaudinėti

Santykiuose nebūna tik rožinių spalvų – mes pereiname įvairias fazes: liūdesį, nusivylimą, skausmą, džiaugsmą... Natūralu, kad kyla įvairių minčių, todėl jeigu abejojate, tuomet kalbėkitės. Jeigu niekas nesikeičia, turėkite drąsos užbaigti santykius, kurie jūsų netenkina, tačiau silpnumo akimirką nesielkite impulsyviai ir neapgalvotai. Elkitės taip, kaip norite, kad būtų elgiamasi su jumis.

Liaukitės daryti sprendimus už jį

Kai mes susitapatiname su savo partneriu ir vykdome visus jo nurodymus, yra taip pat blogai, kai norime, kad jis vykdytų mūsų. Kiekvienas turi prigimtinę teisę rinktis ir nuspręsti, ką daryti, todėl palikite savo vyriškiui galimybę apsvarstyti visus variantus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais