Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Seksas su problemomis

Seksas automobilyje
Fotolia nuotr. / Seksas
Šaltinis: 15min
0
A A

Informacijos apie seksą tikrai netrūksta, ir atrodo, kad intymus porų gyvenimas (palyginti su ankstesnėmis kartomis) turėtų būti pasakiškas.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Bet taip nėra, nors seksualinės problemos kartais slepiamos net nuo savęs...

Kur ponas Orgazmas?

Turbūt tai globali moterų problema, kurią dažniausiai nulemia nesugebėjimas atsipalaiduoti – kur čia sugebėsi, jei iš pat ryto, kaip prisukamas zuikis, leidiesi bėgti darbų ir buities maratoną, pakeliui dar spręsdama tėvų, vaikų ir vienišų draugių problemas.

Pasak seksologų, šiuolaikinių verlso „ledžių“ net pataluose besivartant neapleidžia mintys apie nepadarytus darbus, o kai šiaip ne taip pabandoma atsipalaiduoti, imama svarstyti: „Tai kur čia tas orgazmas? Kur čia tas išgirtasis stebuklas? Kada jis ateis? Gal apsigalvojo?“.  Čia jau nepadės nei internetas, nei labiau patyrusių draugių patarimai – reikia mokytis pažinti savo kūną ir mažiau galvoti apie kitus, o daugiau apie save.

Taip pat skaitykite: Sekso ekspertai atvirai: dažniausiai pasitaikančios porų problemos lovoje

Nes mes, moterys, manome, kad tiesiog „negražu“ pirmiausia galvoti apie save, o ne apie vyrą, vaikus ir darbdavį. Nusiplūkusi darbuose moteris neturi daug šansų visa esybe atsiduoti lovos malonumams – geriausiu atveju ji leidžiasi pamyluojama, mintyse kartodama, kad „tai“ galėtų ir greičiau baigtis, o blogiausiu – „nulūžta“ dar vyrui net nespėjus jos apkabinti.

Taigi džiaugtis aistringu seksu lieka arba savaitgaliais arba per atostogas, jei, aišku, savaitgaliais nereikia dirbti... Dauguma tiesiog susitaiko su sekso pusgaminiais ir galvoja: „Gal geriau taip, nei nieko?“ ir „Jei pradėsiu kelti daug reikalavimų, jis išeis pas kitą – nuolankesnę“. Taigi dėl šventos ramybės orgazmas imituojamas – nė vienas seksologas to daryti nesiūlo, nes taip tikro orgazmo tikrai nebus.

Dydis, ilgis ir trukmė

Kaip moterys vyrus betikintų, kad „dydis – nesvarbu“, jie vis tiek nepatikės. Nes dydis jiems svarbu. Na, su didesniais jie jaučiasi „labiau“ vyrai... Tai kelia jų savivertę ir verčia išpūsti krūtinę, atsistoti daug visko mačiusio mačo poza ir kviečiančiu žvilgsniu nužvelginėti aplink besisukiojančias laibakojes katytes. Ir jie labai klysta – nes moterims svarbiau jų išrinktųjų sugebėjimas jas patenkinti.

Yra vyrų, kurie gerokai klysta, manydami, kad moteris gali patirti orgazmą jau jiems pasidarbavus kokį dešimt sekundžių. Jiems be galo kelia nuostabą faktas, kad reikia gerokai ilgiau ir stropiau paplušėti.

Beje, patyrę vyrai greitai perkanda orgazmą imituojančias ir išraiškingai šūkaujančias damas – taigi neverta jų nurašyti, kaip nieko apie moters organizmą ir psichologiją nenuotuokiančių stuobrių. Beje, apie „imitatores“ vyrai ima galvoti, kad jei ji nenuoširdi lovoje ir bando jį apgauti pigiais triukais, tai ir kitose gyvenimo srityse negalima ja visu šimtu procentų pasitikėti...

Tyla miegamajame – ne gera byla

Pasak seksologų, dauguma problemų taip ir lieka neišspręstos, nes poros apie jas vienas kitam tiesiog nepasako. Ji nesiryžta sakyti, kas jai kelia didžiausią aistrą, o jis, jei ir kada pabando išsakyti savo norus, kalba taip neaiškiai, kad ir pats susipainioja. Taigi – pradėkite nuo mažų žingsnelių, nuo smulkmenų, nes, deja, nededant pastangų, savaime niekas nesusitvarko, kad ir kaip to norėtume.

Komentarai
Temos Seksas, Orgazmas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką