Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 20d. 18:39

Sekso eksperimentas užrištomis akimis

Moteris su raiščiu ant akių.
Shutterstock nuotr. / Moteris su raiščiu ant akių.

Knygų apie seksą ir vyrų bei moterų santykius autorė, laikraščio „The Times“ skiltininkė Suzi Godson pataria, ką reikia žinoti, norint paįvairinti savo seksualinį gyvenimą.

Knyga „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ įnešė naują madą į porų miegamuosius: vis daugiau partnerių bando mylėtis vienam iš partnerių užsirišus akis. Taigi, ko galima tikėtis iš tokio eksperimento? Kodėl vertėtų bent jau pabandyti, o ne manyti, kad čia yra lygiai tas pats, kas mylėtis tamsoje...

  • Kai „dingsta“ vienas iš pojūčių, kiti tik sustiprėja. Negalėdami matyti, daugiau pasikliaujame klausa, lytėjimu, tampame jautresni kvapams ir skoniui. Nematydami jūs net neįsivaizduojate, ko tikėtis, taigi tai padidina erotinį susijaudinimą.
  • Patartina akis užsirišti moteriai – vyrai daug jautresni vizualiniams pojūčiams, ne veltui teigiama, kad jie „myli akimis“, todėl kaukė ar raištis gali gerokai susilpninti jų aistrą.
  • O štai moteris akių raištis veikia priešingai – jos jaučiasi labiau atsipalaidavusios, lengvai atsiduoda fantazijoms ir tai jas itin seksualiai jaudina.
  • Žmonėms, kurie kenčia dėl klaustrofobijos, užrištos akys gali sukelti baimės priepuolį, taigi būkite atidus savo partneriui.
  • Raištis ar kaukė turi būti patogūs, nespausti, o mazgą riškite ne ant pakaušio, o galvos šone, kad būtų patogiau.
  • Sekso reikmenų parduotuvėse galite rasti itin žavių kaukių ir raiščių, bet, jei ką – galite išbandyti ir šilkines skareles ar šalius.
  • Jei pabandysite būti ne tik veiksmo dalyviu, bet ir režisieriumi, bus dar įdomiau: sukurkite intymią ir paslaptingą aplinką su kailiu ar kilimu ant grindų, padėklu su gardumynais, kuriais galėsite maitinti savo mylimąjį, prislopinta šviesa ir atitinkama muzika.


Dar keli privalumai...

Kuo patogu moteriai? Kai jau vyras jus myli, jums nebus kompleksų dėl kūno formų. Jam svarbu – aistringa ir atsiduodanti moteris lovoje, o ne jos centimetrai ir kilogramai. Beje, moteris irgi nematys vyro alaus pilvo, taip kad žaidimas užrištomis akimis gali tikti ir patikti abiem partneriams.

Vyrą jaudina jėga, valdingumas, noras užkariauti moterį. Užrištos akys jam asocijuojasi su bejėgiškumu, silpnumu. Jis yra padėties viršininkas ir gali daryti su savo „auka“, ką panorėjęs. Žinoma, svarbi žaidimo sąlyga – kad būtų malonu ir patiktų abiem žaidimo dalyviams.

Akių raištis ypač geras pagalbininkas preliudijos metu. Tada sustiprėja pojūčiai, nežinai, partneris liečia ranka, o gal perbėgs jūsų kūnu plunksna, perlų karoliais ar dailininko teptuku. Nežinomybė ir spėlionės įaudrina, pats malonumo laukimas suvirpina kūną ir paruošia jį audringam orgazmui... Et, mieleji, nenuobodaus jums vakaro. O jei dar liūtis už lango... Tobulas laikas skaityti knygas. Arba mylimojo (-osios) kūną, kai oda pašiurpsta nuo intymaus jaudulio.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką