Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 11d. 20:58

Seksologo įžvalgos: vyrą prie moters „pririša“ trys pagrindiniai dalykai

Pora. Ypatingos
Fotolia nuotr. / Pora.

„Kiek čia tų vyrų beliko“, „Saugok, ką turi, nes geresnio nerasi“, „Pasiblaškė ir grįžo – džiaukis“, „Kaip išsaugoti vyrą?“ Girdėtos frazės? Garsus seksologas Viktoras Šapurovas tikina, kad vyras amžinai jus mylės, jei užtikrinsite tris svarbius dalykus.

Beje, jas girdime ne tik iš močiučių, bet ir skaitydamos įvairius straipsnius, knygas, kvietimus į seminarus – kaip tapti moterimi, kurios vyras nepaliks? O kodėl (ar) išvis reikia bandyti sulaikyti tą, kuris nori bėgti?

Gal toks vyras ir nereikalingas, jei dėl jo moteris turi verstis per galvą, mąstydama, kaip jį nuolat stebinti, maloninti, įtikti, kad tik jis nepabėgtų? Įprastai tokiam vyrui ir nepavyksta įtikti, nes jis tiesiog pradeda kasdien norėti vis daugiau ir daugiau.

„Vertinant biologines vyrų savybes, jie labiau linkę į neištikimybę nei moterys. Jos neištikimos būna dėl kitų priežasčių. Tad šiek tiek pasaugoti vyrą reikėtų“, – sako seksologas, gydytojas psichiatras Viktoras Šapurovas.

Specialisto teigimu, nuo senų laikų susiformavusi nuomonė, kad moteris – antros rūšies žmogus, negali be vyro išgyventi. Laikas tai pamiršti, nes dabar moterys ne tik dažnai uždirba daugiau nei vyrai, bet ir yra savarankiškos.

Žmonės, kurie jaučiasi priklausomi nuo sutuoktinio finansiškai ar dėl kitų priežasčių, labiau nori išsaugoti šeimą.

Deja, yra vyrų, kurie iki šiol „gyvena akmens amžiuje“ - jų mąstymą pakeisti sudėtinga.

„Pagrindinė šeimos saugotoja visuomet buvo moteris, bet per pastaruosius penkerius metus vis dažniau susiduriu su poromis, kur šeimą nori išsaugoti vyras. Tie žmonės, kurie jaučiasi priklausomi nuo sutuoktinio finansiškai ar dėl kitų priežasčių, labiau nori išsaugoti šeimą“, – komentavo V.Šapurovas.

Stebuklingoji Kamasutros trijulė, kuria turėtų vadovautis visos moterys

Pašnekovas pabrėžia, kad vyrą prie moters „pririša“ trys pagrindiniai dalykai. Juos V.Šapurovas vadina „Kamasutros trijule“.

Tai emocinis ryšys (jausmai), dvasinis ryšys (panašios vertybės) ir fizinis ryšys (seksualinis gyvenimas). Reikia atkreipti dėmesį, kad visos trys dalys yra vienodai svarbios, ir jei bent vienai iš jų skiriama per mažai dėmesio, pradeda griūti poros santykiai.

„Moterys dažnai galvoja, kad vyrams svarbiausia yra seksas. Bet jiems ne mažiau svarbūs ir emociniai dalykai. Štai viena klientė labai stengėsi suteikti vyrui malonumą, rūpinosi sekso įvairove, bet tai neišgelbėjo nuo jo neištikimybės. Ji tiesiog jam tarnavo savo kūnu, o jai pačiai to nereikėjo. Jei vyrui gera mylėtis ir yra dvasinis ryšys su moterimi – jis tikrai kitos neieškos“, – pabrėžė V.Šapurovas.

Pataikavimas – didžiausia klaida, kurią galite padaryti

Kai kurios moterys, norėdamos įtikti vyrams, pataikauja. Tačiau, seksologo nuomone, tai nėra sprendimas. Nors atrodo, kad vyrui tai patinka, iš tiesų jį tai atstumia, tuomet norisi moterį žeminti, trypti, skatina ieškoti kitos – ne tokios nuolankios ir nuspėjamos. Nes pataikaujanti moteris nėra vertinga.

Geriausi santykiai yra lygiaverčiai, kai abu partneriai turi ir gali išsakyti savo nuomonę bei tai, kaip jaučiasi. Reikia girdėti vienam kitą ir atkreipti dėmesį į pastabas tiek moteriai, tiek vyrui.

Prieš kuriant rimtus santykius, susituokiant, V.Šapurovas pataria geriau pažinti savo partnerį ir pagyventi kartu dvejus metus – ne trumpiau ir ne ilgiau. Tuomet pamatysite, ar turite bendrų tikslų, kas jus skiria, o kas jungia. Svarbiausia yra įsiklausyti, stengtis išgirsti vienam kitą.

Jei žmogus abejoja, ar jam verta kurti šeimą ir turėti vaikų, geriau visai nebandyti, nes ne visi žmonės yra pasiruošę šeimai. „O šiaip visus gerus dalykus reikia saugoti – pasidžiaugti darbo rezultatais su partneriu, džiaugsmingai pasimylėti, rūpintis šeima ir vaikais. Žmones jungia džiaugsmai ir vaikai“, – patarė V.Šapurovas.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką