Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 7d. 15:00

Situacija: ką daryti, kai viršininkas rodo dėmesį?

Darbdavys su darbuotoja.
Shutterstock nuotr. / Darbdavys su darbuotoja.

Pastebėjote daug ką sakančius jo žvilgsnius? Jis vis mesteli kokį rieboką juokelį? O gal tik džentelmeniškai asistuoja, svaidydamas užuominas apie bendrą vakarienę? Bet kuriuo atveju jūsų situacija – sudėtinga.

Tai ne šiaip sau koks mielas vyrukas iš gretimo kabineto, tai jūsų darbdavys, vadovas. Taigi, nevertėtų to pamiršti.

Pirma situacija. Pati nemaloniausia. Gašlūs žvilgsniai, šlykštoki juokeliai ir bandymai tarpduryje sučiupti jus už alkūnės savo riebiais pirštukais. Kaip išgąsdintas kiškis vengiate pasilikti su juo vienumoje, bet jis vien jums vaidenasi už kiekvieno biuro kampo. Kodėl jis taip elgiasi? Ogi nori kilstelti savo vyrišką savivertę.

O kaip elgtis jums? Ramiai ir ryžtingai tarti „ne“ nepadoriems jo pasiūlymams ir užuominoms, tačiau pridėti, kad vertinate jį kaip viršininką. Pabrėžkite, kad jums daro įspūdį jo profesinės savybės. Pamąstykite: galbūt pati to nenorėdama išprovokavote šitą nevykusį žaidimą?

Moterys dažnai bando švelniai pakoketuoti su bendradarbiais ar šefu – tiesiog be jokių kėslų, iš sportinio azarto, o vyrai viską supranta tiesmukai ir pradeda svajoti apie seksą ant darbo stalo...

Taip pat skaitykite: Kokius ženklus siunčia moterys, kad vyrai jas laiko lengvu grobiu?

Na, o jei jūsų manierų darbe pavydėtų net vienuolės, irgi netylėkite: ramiai pasikalbėkite, kad tiesiog netoleruosite jokio priekabiavimo, žeminimo ar psichologinio spaudimo. Kuo baigsis toks pokalbis, sunku nuspėti – gali būti, kad pati panorėsite pakeisti darbą, o galbūt šefas visiškai pakeis savo elgesį ir ims jus labiau gerbti.

Antra situacija. Visai maloni. Jūs laisva, o jūsų bosas – vienišas žavus vyriškis, kurį pusė kontoros gražuolių norėtų prisijaukinti. Vis dažniau pastebite, kad būtent jums tenka daugiausia jo dėmesio, ir nejučia į nelabai mėgstamą darbą imate bėgti kaip į ilgai lauktą vakarėlį... Kurgi ne – jaučiatės kaip princesė ir net nematote žudančių kolegių žvilgsnių. Bet – stop. Nedarykite tos klaidos ir neskubėkite su savo šefu iškart suartėti – šypsokitės, bendraukite, žavėkite, bet tik tiek. Kodėl?

Taip išvengsite dalykėlių, kurie gali iškart sugadinti jums gyvenimą. Pirmiausia – apkalbų griūtis. Paskui – abejonė jūsų profesinėmis savybėmis. Patikėkite, ne tik moterys, bet ir vyrai darbe nėra suinteresuoti, kad „kažkokia“ mergelė gali turėti didelės įtakos viršininkui. Būkite pasiruošusi, kad jus apkalbinės ir jau dabar apkalbinėja, bet jei į darbą atvyktumėte vienu automobiliu, būtų kur kas blogiau – pavyduoliai tikrai nepaliktų jūsų ramybėje, o susipynę asmeniniai ir darbo interesai – tai trukdytų tiek jums, tiek aplinkiniams. Taigi, būkite atsargi ir labai gerai viską apsvarstykite.

Scenarijus toks: arba jūs liekate tokioje situacijoje, kokioje buvote, tampate pora arba išeinate iš darbo. Rinktis jums.

Taip pat skaitykite: Santykių ekspertai pataria: kaip kurti santykius moteriai, kuriai per 40?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

10:09
09:00

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką