Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Situacija: virtuali neištikimybė

Internetas – dar vienas būdas žmonėms susipažinti ir atrasti meilę...
123rf.com / Internetas – dar vienas būdas žmonėms susipažinti ir atrasti meilę...
Šaltinis: 15min
0
A A

Įpratome, kad socialiniai tinklai tapo mūsų gyvenimo dalimi: bet kuriuo paros metu, bet kurioje šalyje vienišas ar nevienišas žmogus gali rasti su kuo pasikalbėti ar paflirtuoti. Tai atveria galimybes lengvai susipažinti ir... lengvai pasiduoti pagundoms.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Na, taip, anksčiau norint užkariauti patikusią moterį reikėdavo gerokai pavargti ir pademonstruoti visą savo romantinį įkarštį, dabar gi bereikia parašyti: „Labas, tu graži, man patinki, ką veiki?“. O ji atsako: „Tu irgi nieko...“ Paprasta. Užsukai į feisbuką ar pažinčių portalą ir ganykis! Dešimtys žinučių, apie tai, kokia esi nuostabi ir kaip kažkas trokšta tave pamatyti gyvai, kvietimai kavos, gyvas susirašinėjimas su paatviravimais...

Kai jau nori žmogus išgyvenimais, svajonėmis, mintimis dalytis su kitu žmogumi, nebe su artimu savo, vadinasi, kažkur santykiuose atsirado skersvėjų.

Kai sutuoktinio vaizdelis nebesukelia drugelių plevenimo pilve, galima paganyti akis į virtualių draugų nuotraukas, numesti vieną kitą žodelį, laiką ar šypsenėlę, ir rezultato ilgai laukti nereikia... Kai iki šiol menkai besidomėjęs interneto galimybėmis sutuoktinis staiga ima po pusę nakties, neskubėdamas į vedybinį guolį, smaksoti prie išmaniųjų prietaisų, vargu bau ar jis tikrina orų prognozę ir skaito politikos naujienas.

Taip pat skaitykite: Profesionalios meilužės patarimai – jam ir jai

Kai kurioms moterims irgi labai jau knieti sužinoti, ką veikia jų pirma, antra ar trečia meilė, kaip atrodo klasės ar kurso draugai – taigi, pasileidus į paieškas netrunkama išsiaiškinti, kad X tapo kerinčiai seksualus, o Y toks, kuriam tiesiog neįmanoma atsispirti. Žinutė po žinutės, komplimentas po komplimento, o toliau – labai jau atviri pokalbiai, nevengiant pačių intymiausių temų.

Jei tokį susirašinėjimą parodytume dešimčiai vyrų, aštuoni jų tai įvertintų kaip sulaužytą vedybinę ištikimybę, nors mums, moterims, viskas, kas nėra glaudus kūnų kontaktas, atrodo tyra ir nekalta. O apie jokią neištikimybę čia ir kalbos negali būti!

Beje, gali būti ir atvirkščiai: jei sau leidi daug, laisvę susirašinėti net ir intymiausiomis temomis nelaikai santuokinio guolio išdavyste, tai ir į partnerio virtualinius jausmingus pasiganymus žiūrėsi pro pirštus.

Jei tokį susirašinėjimą parodytume dešimčiai vyrų, aštuoni jų tai įvertintų kaip sulaužytą vedybinę ištikimybę, nors mums, moterims, viskas, kas nėra glaudus kūnų kontaktas, atrodo tyra ir nekalta.

Tačiau kaip būna gyvenime? Vienaip manome, kol to nėra, o kai nutinka, reaguojame visai ne taip, kaip tikėjomės. Ir jei iš pradžių tvirtinome, kad susirašinėjime nematome nieko bloga, sužinojusios, kad partneris įnirtingai barškina klaviatūrą, bendraudamas su kitomis moterimis, nejučia pasijuntame išduotos.

Apie ką jie kalba? Apie žvejybą? Orą? Keliones? O gal jo netenkina lovos reikalai? Gal skundžiasi, kokia esu ragana? Ką jis gali aptarinėti su svetimomis moterimis, kai esu aš? O jeigu jie ne tik susirašinėja, bet jau ir susiskambina, gal net ketina susitikti?! Kodėl? 

Taip pat skaitykite: 8 sekso pozos, kurios garantuos moteriai orgazmą

Nerimastingų klausimų lavina gali dusinte dusinti ir įnešti šaltuko į santykius. Imsite partnerio kiekvieną veiksmą sekti, net jeigu dirbs prie kompiuterio, įtarsite, kad neršia pažinčių ar kitose svetainėse.

Shutterstock nuotr./Besibučiuojantys puodeliai
Shutterstock nuotr./Besibučiuojantys puodeliai

Žinoma, galima save guosti: nuo tokio virtualaus bendravimo nei vaikai gims, nei lytiškai plinčios ligos persiduos (blogiausias galimas variantas – kompiuterinis virusiukas). Tačiau vis tiek ramybės neduoda vidinis žinojimas – kai jau nori žmogus išgyvenimais, svajonėmis, mintimis dalytis su kitu žmogumi, nebe su artimu savo, vadinasi, kažkur santykiuose atsirado skersvėjų.

Ar būtina tas skyles kamšyti? Tai priklauso ir nuo poros santykių – vieniems atrodo nieko blogo, jei jų mylimasis internete žaismingai flirtuoja su kitomis, tačiau kitiems tai prilygsta išdavystei.

O kokia jūsų nuomonė? Ar yra saugi riba, kiek ir apie ką galime bendrauti? Ar aistringai feisbuke komentuodamos kito vyro six pack'ą neįžeidžiame savo vyro? O jis, girdamas jūsų draugės figūrą, neleidžia sau per daug? O jei dar privatūs pokalbiai pažinčių svetainėse ar socialiniuose tinkluose? Ką manote apie virtualų bendravimą jūs? 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką