Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Situacija: vyresnė moteris ir jaunesnis meilužis

Gundymas.
Fotolia nuotr. / Gundymas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Holivudo divos jau seniai nebestebina į sūnus tinkančiais meilužiais, neseniai nuvilnijo ir pirmosios Estijos ponios sekso skandaliukas, į jaunesnius slapčia pasidairo ir tautietės, kurioms plius minus 40. Na, ir ką jos randa tuose berniukuose?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Berniukas-žaisliukas

Taip jau dažniausiai susiklosto, kad savarankiškumo, pasitikėjimo savimi įgauna ir profesinių aukštumų moterys pasiekia brandesniame amžiuje. Tuomet jos jau, regis, turi viską – gerą darbą, šeimą, yra gerbiamos, finansiškai apsirūpinusios, su jų nuomone skaitomasi, vaikai ūgtelėję. Be to, tokia moteris vis dar žavi, seksuali ir patyrusi, geba suvilioti kone kiekvieną į akį kritusi vyrą. Tad kodėl gi neleidus sau mažyčio malonumo sugundyti jaunutį seksiuką? Turime ir Madonnos atvejį, ir Heidi Klum ar Jennifer Lopez meilės nuotykius...

Aistringas meilužis – kaip intymių problemų sprendimo būdas

Seksologų nuomone, vyrų seksualumas savo viršūnę pasiekia, kai jiems sukanka 25–30 metų, o moterų – kai joms stukteli 35–40. Taigi, jei moteris gyvena su bendraamžiu vyru, kartais kyla intymių problemų. Tokio amžiaus ponios tikrai nesidairo į vyresnius vyrus, nes žino, kad bus dar blogiau nei su sutuoktiniu, o štai jaunesni dar turi potencialo! Pačios dailiosios lyties atstovės geriausiais meilužiais laiko tuos, kuriems dar nesukako 30: jie energingi, stiprūs, atsipalaidavę, nesiskundžia jokiais negalavimais, dar neįgavę daug blogų įpročių ir nepatyrę gyvenimo smūgių – todėl beveik visada geros nuotaikos, nerūpestingi bei pasiruošę nuotykiams.

Žavus vaikinas – kaip būdas atjaunėti

Santykiai su jaunesniu vyru teigiamai veikia moters išvaizdą, kartais taip, kad pavydžios pažįstamos ima spėlioti, ar tik ji nepasidarė plastinės operacijos (prisiminkime ir atvirkštinį efektą – jaunos merginos, susidėjusios su į tėvus tinkančiais vyrais, gana greitai ima senti, bobėti ir rimtėti). Na, o prancūzų kosmetologai netgi teigia, kad tokia „hormonų terapija“, kai dama gyvena su daug jaunesniu vyru, ją pajaunina mažiausiai dešimčia metų. Be to, tokie santykiai įpareigoja labiau rūpintis savimi, sportuoti, stilingai rengtis, viskuo domėtis ir tiesiog daugiau džiaugtis gyvenimu.

Tačiau be pliusų, egzistuoja ir minusai...

Visuomenė pasmerkimas

Kažkodėl toleruojami pagyvenusio dėdulės santykiai su jauna mergina, esą, jam, vargšeliui, vidurio amžiaus krizė, be to, jo žmona sena, pikta ir negraži. Tačiau jei brandi dama viešai pasirodo su gerokai jaunesniu palydovu, iškart pragystama apie amoralius santykius. Iškart puolama piktintis: ką ji sau leidžia? Jai anūkus prižiūrėti, o ne su motoroleriu duotis! Senutė ir alfonsas... Be to, nuožmiausiai būna nusiteikusios jos atžvilgiu kitos damos – turbūt iš pavydo. Nors... Jei moteris turtinga ir savimi pasitikinti, dažniausiai jos visai nejaudina tūžmingų kūmučių kiauksėjimas.

Toks ryšys – neilgaamžis

Laikui bėgant, moters seksualumas ima silpnėti, ir vieną gražią dieną jis supranta: kurių velnių man tas nupiepęs jaunuolis? Ji prieina prie teisingos išvados, jog tokie santykiai – neilgaamžiai. Bet, kita vertus, niekas negarantuoja, kad santykiai su vyresniu vyru tęsis iki grabo lentos. Svarbu nepuoselėti iliuzijų, kad jauniklis jus mylės visą gyvenimą – būkite rami: tik tol, kol jo horizonte pasirodys įdomi jauna gazelė. Na, o dėl to daryti tragedijos tikrai neverta: jei morališkai pasiruošite iš anksto, vėliau buvusius santykius prisiminsite su švelnia šypsena... Ir judėsite toliau.

Beje, toks vyresnės moters ir jaunesnio vyruko ryšys dažniausiai būna paremtas seksualinėmis intencijomis. Tačiau yra ir pavyzdžių, kai santykiai perauga į meilę, darniai gyvenama ir auginama vaikus. Juk gyvenimas – toks nenuspėjamas!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką