Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Skaitome“ vyrų mintis...

Pokalbis
Fotolia nuotr. / Pokalbis
Šaltinis: 15min
0
A A

Vyrai ne visada ims ir tiesiai šviesiai pasakys, kas jiems nepatinka ar ko trūksta. Stipriosios lyties atstovai dažnai mesteli miglotas užuominas. Kaip iššifruoti mylimojo užkoduotus pranešimus?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kviečia pasivaikščioti po parką suokdamas, kaip sveika pabūti gryname ore. Kartais tai nereiškia, kad jis beprotiškai romantiškas, – tiesiog neturi pinigų. Kai tik užsimenate, kad praalkote ir būtų smagu kur nors užkąsti, antroji pusė greitai išdrožia, jog nemėgsta valdiško maisto ir tvankių kavinių. Tačiau tai ne katastrofa! Gal tiesiog šiuo momentu mylimasis neturi pinigų? Taigi jam reikėtų švelniai leisti suprasti, kad pinigai – ne svarbiausias dalykas gyvenime.

Kai vakare tingiai pasirąžote ir atsidūstate, kad būtų gerai pavalgyti kur nors mieste, jis ima pasakoti, kaip jo draugo draugas neseniai apsinuodijo restorane ir kad maistas viešose vietose ruošiamas antisanitarinėmis sąlygomis. Taip jis bando (ypač tuomet, kai jau esate susituokę ir neva jau nebereikia dėl jūsų stengtis, vedžioti jus po mielas vieteles) užvesti jus ant kelio, kad geriausia valgyti namie ruoštą maistą. Mat nėra ko mėtyti pinigų! Geriausia rasti aukso vidurį, t. y. susitarti, kad kartą per savaitę ar per mėnesį būtinai vakarieniausite restorane. Juk mažos šventės būtinos šeimai!

Tarsi netyčia palieka atverstą žurnalą su įmantriais receptais, o kartais įsijungia ir garsiai komentuoja kulinarines laidas. Taip jis bando jums pasakyti, kad nesate tobula virėja. Tik nereikia scenų su riksmais: „Nepatinka – pats gamink!“ Gal jis iš dalies teisus, jei šeimą maitinate nusibodusiomis dešrelėmis ir sriuba, kuri šaldytuve rūgsta jau savaitę? Galite pažiūrėti nors vieną kulinarinę laidą ir tiesiog pabandyti pagaminti ką nors paprasto, bet neįprasto. Tokiu elgesiu maloniai nustebinsite ne tik jį, bet ir save pačią.

Su didžiausiu įkarščiu žiūri erotinius filmus, jo nebenervina net „Seksas ir miestas“. Gal į jūsų intymų gyvenimą derėtų įpūsti naujų vėjų? Tik nepradėkite dejuoti, kad jam „vien bobos“ galvoj. Kol kas jis tikriausiai galvoja apie jus. Retas vyras jums tiesiai šviesiai išdroš, kas jam nepatinka ar ko norėtų. Taip jis elgiasi tik todėl, kad nenori jūsų įskaudinti. Pasitelkus moterišką gudrumą ir kantrybę, tai galima išsiaiškinti švelniai.

Užsimena, kad kartais žmonės važiuoja atostogauti atskirai – ir tai netgi išeina į gera jų santykiams. Nereikia iškart pulti į ašaras, o paskui ieškoti kočėlo, kad vyras neva jau susiruošė sukti į kairę. Patikėkite, jei jis regztų neištikimybės planą, tokių atvirų užuominų tikrai nesakytų! Jo užkoduota žinutė labai aiški: „Būtų gerai šiek tiek vienam nuo kito pailsėti.“ Vyro žodžiuose yra tiesos. Kartais tai naudinga, nebūtina nuolat jaustis kaip dviem ant kotelio sulipusioms vyšnioms. Aišku, neverta vienai išsiruošusiai į kelionę pasijusti it nutrūkusiai nuo grandinės ir, užuot lengvai paflirtavus paplūdimio kavinėje, leistis į kvailoką atostogų romaną su į sūnus tinkančiu nupiepusiu padavėju. Galima ieškoti kompromisų: kartais savaitgalius su vyru praleiskite atskirai, savų bičiulių rate, o atostogaukite tik kartu, arba retkarčiais pas savo tėvus važiuokite ne drauge.

Papasakoja, kad kai jo pažįstami susilaukė kūdikio, jie ėmė rietis, pašlijo jų santykiai, nebeliko romantikos. Kol kas jis tikrai nenori vaikų. Bet juk galima jį suprasti – tai labai atsakingas žingsnis, kuriam būtina pasiruošti. Tačiau derėtų pabandyti išsiaiškinti, ar jis apskritai norės vaikų? Jeigu patvirtins, kad būtinai, bet ne artimiausiu metu, nėra ko jaudintis. Aišku, jei mylimasis buvo nuoširdus...

Dažnai garsiai prisimena mokyklos, universiteto laikus, tėvų namus. Turbūt antrajai pusei trūksta šilumos ir jaukumo. Su jumis vyras jaučiasi ne taip gerai, kaip kadaise. Taip, tai – nostalgija. Tačiau bet kokia nostalgija turi savas priežastis ir dažniausiai ji užplūsta tuomet, kai žmogus jaučiasi šiek tiek nelaimingas. Kalbėkitės su vyru apie praėjusius laikus, tegul papasakoja, kas jam įstrigę labiausiai. Iš jo pasakojimų suprasite, ko jam trūksta dabartyje. Tik nereikia tardyti labai tiesmukai.

► Tikina, kad labai sveika rytais bėgioti, o vakarais nueiti į sporto klubą. Aiški užuomina apie jūsų prastą fizinę formą, suglebusį kūną. Tik nereikia jam draskyti akių: „Pats į save pažiūrėk! Per pilvą tuoj batų nebeužsiriši!“ Gerai pagalvojus, kodėl gi savo kūnui, o ne namų šveitimui ir puodams neskirti daugiau dėmesio? Taptumėte patrauklesnė ir dar daugiau vyrų atsigręžtų į jus gatvėje. Taigi vyrui galite mesti iššūkį – pasportuokime kartu! Praleisite laisvalaikį naudingai, o kitą sykį jau nebegalėsite jo apkaltinti tuo alaus pilvuku...

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką