Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Sutuoktiniai iš Ekvadoro tapo seniausiai susituokusia pora pasaulyje

Julio Mora (110 m.) ir Waldramina Quinteros (104 m.) – yra seniausiai susituokusi pora pasaulyje. Rugpjūčio viduryje jie gavo tai patvirtinantį Guinnesso sertifikatą, rašo „The Guardian“.
Julio Mora ir Waldramina Quinteros
Julio Mora ir Waldramina Quinteros / Kadras iš vaizdo įrašo

Julio Mora pabėgo nuo savo tėvų, kad vieną vasario dieną paslapčia vestų mylimąją Waldraminą Quinteros. Abiejų jaunavedžių šeimos santuokai griežtai prieštaravo.

Ir štai nuo santuokos pradžios praėjus jau 70-iai metų – jie vis dar drauge. Jam – 110 metų, jai – 104. Abiu jie mąsto dar labai aiškiai ir yra puikios sveikatos, nors artimieji sako, kad dabar jie yra ir šiek tiek prislėgti, kadangi jiems trūksta didelių šeimos susitikimų, kurių nuspręsta nerengti dėl pandemijos.

Julio Mora gimė 1910 kovo 10 dieną, o Waldramina Quinteros – 1915 spalio 16 dieną. Susituokė jie 1941 vasario 7 dieną pirmojoje ispanų pastatytoje bažnyčioje Kito mieste: „La Iglesia de El Belén“.

Šiuo metu į pensiją išėję abu buvę pedagogai gyvena Ekvadoro mieste Kite, kur rugpjūčio viduryje jie ir gavo ilgiausios santuokos pasaulyje sertifikatą.

Jų dukra Cecilia tikina, kad jos abu tėvai yra aštraus proto ir dar labai aktyvūs. Nors, pasak dukros, jie jau nebe tokie nenuoramos, kokie buvo anksčiau.

„Tik pastaruoju metu jie kiek nusiminę, nes jau smarkiai pasiilgo didesnių šeimos susitikimų“, – pasakojo dukra.

O jų šeima išties nemaža. Sutuoktiniai gali pasigirti keturiais vaikais, 11 anūkų, 21-u proanūkiu ir vienu proproanūkiu.

„Jau nuo kovo mėnesio mes kaip šeima nebuvome visi susirinkę. Mano tėvams juk reikalingas kontaktas su savo šeima“, – pasakojo Cecilia.

Moteris pasakojo, kad jos tėvas mėgsta žiūrėti televizorių, taip pat gerti pieną, o jos mama negali atsispirti desertams, o kiekvieną rytą ji sutinka skaitydama laikraštį.

Daugiau tokių pozityvių istorijų rasite naujoje 15min rubrikoje amžėjantiems žmonėms TU ESI AŠ.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais