Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Svingas. Normalu ar amoralu?...

Svingas. Normalu ar amoralu?...
Fotolia nuotr. / Svingas. Normalu ar amoralu?...
Šaltinis: 15min
0
A A

Kodėl kai kuriems žmonėms kyla noras keistis sekso partneriais? Tik nereikia suversti kaltės sugedusiems dabartiniams hedonistų ir narcizų laikams... Orgijomis mėgavosi jau senovės graikai, romėnai ir kt.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tačiau savo renesansą svingas išgyveno jau XX amžiuje: masiškai kūrėsi svingerių klubai, dažniausiai – itin slapti. Toks laisvalaikio leidimo būdas tapo madingas tiek Europoje, tiek už Atlanto. Ypač pasižymėjo čekai: teigiama, kad 8 iš dešimties dabartinių čekų porų yra bent kartą išmėginusios svingą. Amerikoje apie tai prisipažino 70 procentų apklaustųjų.

 

Dažniausiai viskas prasideda taip: „O gal pabandom trise?“ Turbūt daugelis apie tai yra bent kartą slapčia pafantazavę. Tiesa, daugumai fantazijos ir lieka fantazijomis, bet kai kurie pasiryžę jas ir įgyvendinti. Pasitaiko koks vienišas trečias, ir... pirmyn. Pasitaiko netgi skelbimų, kad tvarkinga trisdešimtmečių pora ieško poros intymiems pasimatymams. Tačiau dauguma visgi traukia į svingerių klubus.

 

Madingiausia svingavimo atmaina – vadinamasis cucold‘as: kai vienas iš partnerių (dažniausiai moteris) mylisi su trečiu asmeniu savo partnerio akyse. O kartais ir ne su vienu (tai vadinama gangbang‘u).

 

Kyla natūralus klausimas: ir kam normaliam vyrui stebėti, kaip kažkokie mulkiai dulkina (atsiprašome už žodį) jo žmoną?.. Svingeriai ir jiems prijaučiantys aiškina, kad tai vyksta abipusiu susitarimu ir taip patenkinami abiejų partnerių seksualiniai poreikiai. Jų įsitikinimu, visi mes iš prigimties poligamiški, tad kam sau ir kitiems meluoti, kad labai jau smagu visą gyvenimą mylėtis su vienu ir tuo pačiu partneriu. Kam meluoti, slėpti santykius su meilužiais ar meilužėmis, jei viską galima daryti atvirai ir tarpusavyje susitarus? Tada iš vedybinio gyvenimo išnyksta tokie dalykai kaip neištikimybė, ir skiriamasi, esą rečiau.

 

Jų oponentai atremia, kad nieko natūralaus tokiuose žaidimuose nėra, nes gyvojoje gamtoje patinas visuomet saugo patelę nuo konkurentų. Voljere – vienas liūtas, vištidėje – vienas gaidys ir pan.

 

O kaipgi moralė? Toks klausimas svingeriams atrodo morališkai pasenęs. Apklausos rodo, kad daugiau kaip 80 procentų vokiečių porų svingą laiko normaliu reiškiniu. Jų nuomone, tai šeimyninių santykių evoliucijos rezultatas: iš pradžių su partneriu įdomu visaip ir visur, paskui ieškoma įdomesnių pojūčių keičiant pozas ir mylėjimosi vietas, vėliau pasitelkiami žaisliukai iš sekso reikmenų parduotuvėlių, o dar vėliau... tiesiog išsikvepiama. Ir štai pažįstami pakviečia apsilankyti svingerių klube... Dažniausiai ten užsukti žmonas įkalba vyrai.

 

O kaip jie jaučiasi matydami žmonas pikantiškose pozose su nepažįstamais vyrais? Dabartiniai vyrai yra kiek kitokie, nei senovėje. Jiems nebereikia kovoti dėl moterų: jos pačios ateina, sugundo ir nusitempia į lovą. Kur jau ten Viduramžiai, kai tekdavo kautis dėl galimybės pabučiuoti moteriai ranką. Viduramžių vyrai fantazuodavo apie kiekvieną moters kūno lopinėlį. O kam fantazuoti dabartiniam vyrui, jei nuogas arba beveik nuogas moters kūnas nuolat šmėžuoja televizorių ekranuose, internete, o ir gyvenime nereikia labai jau stengtis, norint paganyti akis į moteriškas grožybes.

 

Todėl šiuolaikiniam vyrui reikia vis daugiau ir vis stipresnių dirgiklių. Seksas tampa tarsi narkotiku, ir išbandoma tai, kas senoliams sukeltų begalinį siaubą...

 

Šiuolaikinė moteris, pavargusi nuo atsakomybės naštos, taip pat neretai noriai leidžiasi į tokius eksperimentus. Neatsitiktinai pačios aršiausios darbomanės ir įmonių vadovės svajoja apie šiurkščią jėgą sekso metu...

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Svingas (seksas)
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką