Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 12 02, 19:00

Tantrinis seksas: kas tai yra?

Daugybė porų susiduria su ta pačia problema: laikui bėgant, pojūčiai sekso metu nublanksta, nebelieka buvusios euforijos. Kas, kad išbandyta daugybė pozų, paeksperimentuota, bet... Taigi, metas pereiti į kitą santykių lygį – tantrinį seksą.
Nusegama moters liemenėlė...
Nusegama moters liemenėlė... / Shutterstock nuotr.

Tantrą sunku apibūdinti žodžiais, tai – senovės Indijos filosofinė sistema ir vienintelė dvasinė praktika, kuri laiko seksą šventu ir neįžiūri jame nieko nuodėmingo, net jei tai ne vedybiniai santykiai. Tantra žmogaus kūną vertina kaip šventą, o seksą laiko vienu iš būdų pažinti save ir pasaulį. Tantra moko, kad per vyro ir moters intymų ryšį galima prisiliesti prie dieviškumo.

Taip pat skaitykite: Seksas per amžius. Kaip jis keitėsi?

Tantrinio sekso esmė yra partnerių susiliejimas – ne tik fizinis, bet ir dvasinis. Sekso metu mylimieji tampa vieniu – taigi, jų energija padvigubėja, o ne išsenka – kaip po įprastos sueities.

Svarbūs momentai:

  1. Susiliejimas su partneriu. Praktikuojantys tantrą išmoksta jausti partnerio energiją ir tarsi ištirpti joje. Tantra laiko seksą kosminiu priešybių In ir Jan, iš kurių energijos gimsta visa, kas gyva, jungtimi.
  2. Kvėpavimas. Norint subtiliau jausti savo partnerį, rekomenduojama kvėpuoti su juo unisonu: lengviausia tai padaryti atsigulus priešais jį ir įsivaizduoti, kad per abiejų kūnus pereina ryškiai oranžinis energijos srautas. Kvėpavimas turėtų būti ramus ir lygus, abiejų vienodas – toks pratimas padeda pasiruošti maksimaliam susiliejimui.
  3. Dėmesys. Partneriai turi įdėmiai sekti vienas kito judesius ir pojūčius. Tantra rekomenduoja visą laiką žvelgti vienas kitam į akis ir stebėti visus mylimojo elgesio niuansus. Būkite susikaupę ir dėmesingi.
  4. Trukmė. Paprastas seksas – tai tarsi bėgimas orgazmo link, o tantra siūlo viską daryti atvirkščiai: jūsų tikslas ne greitas alkio numalšinimas, o lėtas skanavimas. Patyrusių tantros meistrų lytinis aktas trunka nuo dviejų iki dešimties valandų – to įmanoma pasiekti kontroliuojant ir dėmesingai stebint savo kūno pojūčius.
  5. Išankstinis pasiruošimas ir susilaikymas. Tantros guru rekomenduoja iki numatomo lytinio akto susilaikyti mažiausiai dvi paras. Taip pat pageidautina vengti sunkaus maisto, į racioną įtraukti vaisių, riešutų, medaus. Per sueitį patartina skirti dėmesio aplinkai – uždegti žvakių, pasmilkyti smilkalų ar ladano (aromatinių dervų). Senovėje tantriniu seksu poros mėgaudavosi tik specialiose šventose vietose, nes seksas – šventas ritualas.

Taip pat skaitykite: Daugiau pozų – didesnis malonumas?

Tantrinis seksas tampa mada

Nemažai Holivudo žvaigždžių neslepia savo prielankumo tantriniam seksui – jį patyrę tikina, kad toks seksas stiprina santykius, praplečia sąmonės ribas, leidžia geriau suprasti savo partnerį, o su juo susiliejus – net pažinti Visatos harmoniją. Ėmus praktikuoti tantrinį seksą, į artimą dviejų žmonių ryšį imama žvelgti kitaip – pirmiausia stengiamasi galvoti apie kitą, teikti malonumą jam, o tik paskui rūpintis savimi.  

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką