Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tikros istorijos: mano draugas – monstras

Ji
Fotolia nuotr. / Mergina
Šaltinis: 15min
0
A A

Norėčiau papasakoti savo istoriją, kuri prasidėjo prieš daugiau nei metus..

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Dar besimokydama dvyliktoje klasėje, kūriau planus išvažiuoti į užsienį dirbti iškart po mokslų. Bet netikėtai sulaukiau skambučio iš kitos šalies - tai buvo Airija. Tai kaip tik buvo pasiūlymas užsidirbti. Sutikau. Po poros mėnesių išvykau. Nemokėjau kalbos ir nežinojau, kas manęs ten laukia. Visgi pasiryžau.

Nutiko taip, kad po savo sparneliu mane priglaudė vienas musulmonas. Tuo metu jis buvo mano didvyris. Deja, neilgai...

Maždaug po dviejų mėnesių pažinties su juo išvykau į jo gimtinę Pakistaną. Ir... buvau apgauta. Jis mane pardavė savo pusbroliui. Turėjau su juo susituokti - tokia buvo sąlyga, jei dar noriu kada iš ten grįžti namo... Tad pasirašiau viską, ką man liepė. Mintyse nekenčiau jo už tai, bet kažkodėl jis man patiko, tik nežinau kuo ir negalėjau to paaiškinti.

Vėl grįžau į Airiją. Niekada iš jo nieko nereikalavau, o kaip supratau vėliau - reikėjo. Gyvenome kartu. Jis buvo verslininkas, daug dirbo, kantriai laukdavau jo namuose, nemiegodavau iki 4 valandos ryto. Greitai emociškai labai pavargau. Net norėjau pasitraukti iš gyvenimo. Bet nepavyko - neišėjau iš šio pasaulio, kaip norėjau. Tik tris savaites praleidau ligoninėje. Grįžusi namo daug ko neprisiminiau, o jis tuo naudojosi. Kai antrą kartą buvau netoli savižudybės, jis mane sustabdė. Tą kartą jis pirmą kartą man trenkė - nepamiršiu šito niekada. Tiesa, jis atsiprašė, bet man nepalengvėjo.

Maždaug po dviejų mėnesių pažinties su juo išvykau į jo gimtinę Pakistaną. Ir... buvau apgauta. Jis mane pardavė savo pusbroliui.

Po kurio laiko nutariau grįžti namo į Lietuvą. Jaučiausi labai pavargusi ir vieniša. Visi aplinkiniai manęs nesuprato dėl santykių su šiuo vyru. Teko tikrai daug iškentėti.

Dabar su tuo vyru jau viskas baigta. Žinau, kad jam buvau reikalinga tik tol, kol iš manęs turėjo naudos. Neseniai galutinai nutraukėme mūsų santykius. Bet, kad ir kaip būtų neįtikėtina, žinau, niekada jo nepamiršiu, nes jis visgi buvo pirmas žmogus, kurį, nepaisant nieko, nuoširdžiai mylėjau.

Bet... dabar mano gyvenimo istorijoje atsirado dar vienas žmogus - tai vadinamas mano vyras, už kurio privalėjau ištekėti Pakistane. Jis atvyko į Airiją, bet manęs ten jau nebuvo. Bendraujame internetu. Istorija ir vėl kartojasi, siūlo man grįžti į Airiją, bet su sąlyga, kad surasiu jo broliui būsimą žmoną. Pavargau nuo visų šitų žaidimų, nors yra mergina, kuri sutiktų tekėti. Jis neklausia kaip aš, tik apie tą merginą, ar ji atvyks.

Pastaruoju metu mano galvoje sukasi tik trys mintys: pirmoji - žaisti jo žaidimą ir apsimesti, kad nieko nesuprantu, antroji - kad galbūt laikas ieškoti būdų, kaip su juo išsiskirti ir kurti gyveną, kuriame galėčiau sutikti meilę. O trečioji - savižudybė. Gaila, bet trečioji mane vilioja labiau nei pirmos dvi. Galbūt todėl, kad nebematau prasmės toliau gyventi, pavargau stengtis dėl kitų, kai dėl manęs negali pasistengti niekas. Dar niekada nebuvau tokia silpna ir pažeidžiama kaip dabar.

Sakoma, kad pirma meilė nerūdija. Iš mano pusės taip buvo, yra ir bus. Bet iš jo niekada. Vis dar viliuosi, kad jis man dar parašys. Galbūt tai kai kam skamba gana kvailai, bet dar turiu vilties, kad likimas mus suves. Tik tada norėčiau jam pažiūrėti į akis... Galbūt tada jau būsiu kažką pasiekusi daugiau nei dabar. O galbūt to niekada ir nebus... 


Dėkojame istorijos autorei už atvertą širdį ir dovanojame UAB „KRINONA“ įsteigtą prizą – MACADAMIA NATURAL OIL kelioninį rinkinį, kurį sudaro 6 priemonės: purškiamasis gydomasis makadamijų plaukų aliejukas, plaukus gaivinantis šampūnas, kasdienis maitinamasis plaukų kondicionierius, stiprinamoji plaukų kaukė, maitinamasis plaukų kremas, plaukus stiprinančios makadamijų aliejumi prisotintos šukos.

Natūralūs makadamijų aliejai (Macadamia Natural Oil™) yra profesionalių plaukų priežiūros produktų linija, kurių sudėtyje yra du pasaulyje naudingiausi ir labiausiai vertinami makadamijų ir arganų aliejai, stipriai maitinantys ir atkuriantys pažeistas plaukų ląsteles.

Dėmesio! Kaip atsiimti prizą, rašykite el. paštu ji24.lt@zlg.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Tikra istorija
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką