Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 29d. 14:00

Tikros istorijos: netekėjusi, vieniša, laiminga?

Ruduo
Fotolia nuotr. / Ruduo

Garbės žodis, jau nusibodo tas užuojautos kupinas klausimas: „Gal jau ką nors susiradai?“ Nesusiradau. O ką? Blogai?..

Niekas man negadina nuotaikos, niekas nereikalauja jokių ataskaitų. Niekas neprašo vakarienės, nepriekaištauja, kodėl vėl grįžau taip vėlai, su kuo buvau ir kur, neklausinėja, kiek kainavo mano suknelė, ir nesibaisi kaina. Niekas neburba dėl dulkių ant komodos ar persūdytos sriubos. Niekas negrįžta girtas ir nesiskundžia, koks jis neįvertintas talentas. Aš irgi niekam nervų netapau, nes nėra kam tampyti. Man nereikia sukandus dantis bendrauti su vyro giminėmis ir pataikauti anytai. Man smagu vėlų vakarą atsirakinti tuščią savo butą, nes niekas jame nesugadins mano nuotaikos. Esu praktiška – labai branginu tokią savo laisvę. Elgiuosi taip, kaip man patinka, darau tai, ką noriu, ir tai, kas naudinga sveikatai, nervams, profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui.

Manau, kad negalima dėti lygybės ženklo tarp dviejų nesuderinamų sąvokų: „netekėjusi“ ir „niekam nereikalinga“. Na štai, netekėjusi – tai, ištekėjusiųjų nuomone, tikra kalė: iš parduotuvių nešulių netempia, kotletų nekepa, vaikams sauskelnių nekeičia. Aukštakulniai, manikiūras, mažytis rankinukas. Tik savimi rūpinasi. Teisingai. O kuo gi dar? Kartais tos, „šeimyninės“, klausia: „ Na, o kaip asmeninis gyvenimas?“ Mano visas gyvenimas – asmeninis. Tik mano asmenybės. Nuraminu jas, kad nieko naujo. Ir leidžiu joms manęs tyliai pagailėti. Esą niekam jos nereikia, tos princesės su aukštakulniais.

Esu praktiška – labai branginu tokią savo laisvę. Elgiuosi taip, kaip man patinka, darau tai, ką noriu, ir tai, kas naudinga sveikatai, nervams, profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui.

Savaitgaliais voliuojuosi su pižama ir skaitau knygą, geriu karštą šokoladą ir garsiai klausausi muzikos. Paskui einu pasivaikščioti arba į pasimatymą, arba su draugėmis į kavinę. Viena jų neseniai ištekėjo. Kad galėtų su manimi susitikti, iš vakaro prigamino vyrui valgyti, iškuopė namus ir įtikino mieliausiąjį, kad ilgai neužtruks. Tik atsisėdome, užsisakėme vyno ir jis jau skambina. Draugė kantriai klauso ir rodo man visokias grimasas. Kitą paliko turtingas vyras, ir dabar ji su dviem vaikais ant rankų skaičiuoja pinigus, svarsto, kur pigiau kavos išgerti. Trečia atbėgo apsiašarojusi, nes, jos manymu, vyras susirado kitą. Ketvirta mato tik sutuoktinio nugarą prie kompiuterio ir jau pamiršo žodį „seksas“. Sėdžiu ranka parėmusi smakrą ir stengiuosi jų klausytis... Ne, nesu aš nusiteikusi prieš šeimyninį gyvenimą, bet kur jis, tas laimingas šeimyninis gyvenimas? Aūūūūūū!

Gal matėte kokį serialą, kur visi vedusieji ir ištekėjusios beprotiškai laimingi? O knygose? Jei laimingi arba prieš vestuves, arba jau išsiskyrę. Tad negailėkite manęs, gerbiamieji, kaip nevisavertės. Sakykite, ar visaverčiai tie, kurie veda, prisigimdo vaikų, paskui kelerius metus riejasi, kol ima nekęsti vienas kito, vėliau skiriasi ir apsižliumbę klausia: „Nejaugi tai tas gyvenimas, kurio norėjau?!!!“ Arba neišsiskiria, o susiranda meilužių, kuriuos kankina nesibaigiančiais pasakojimais apie sumautą savo šeimyninį gyvenimą, arba neišsiskiria ir prasigeria, talžo kumščiais žmoną, kuri esą dėl visko kalta.

Niekas sąmoningai nepasirenka vienatvės, tačiau jei jau taip atsitiko, leiskite man gyventi savo gyvenimą. Neverkiant dėl praeities ir neplanuojant ateities. Gyventi harmonijoje su savimi, gyventi savo pasaulyje, į kurį atėjęs kitas žmogus galėtų laisvai išeiti. Jei panorės...

Nepriklausoma moteris


Dėkojame istorijos autorei už atvertą širdį ir dovanojame UAB „KRINONA“ įsteigtą prizą – MACADAMIA NATURAL OIL kelioninį rinkinį, kurį sudaro 6 priemonės: purškiamasis gydomasis makadamijų plaukų aliejukas, plaukus gaivinantis šampūnas, kasdienis maitinamasis plaukų kondicionierius, stiprinamoji plaukų kaukė, maitinamasis plaukų kremas, plaukus stiprinančios makadamijų aliejumi prisotintos šukos.

Natūralūs makadamijų aliejai (Macadamia Natural Oil™) yra profesionalių plaukų priežiūros produktų linija, kurių sudėtyje yra du pasaulyje naudingiausi ir labiausiai vertinami makadamijų ir arganų aliejai, stipriai maitinantys ir atkuriantys pažeistas plaukų ląsteles.

Dėmesio! Kaip atsiimti prizą, rašykite el. paštu ji24.lt@zlg.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką