Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 12d. 11:00

Trejų metų krizė: neskubėkite skirtis!

Jis ir Ji
Fotolia nuotr. / Jis ir Ji

Ar tikrai meilė trunka trejus metus? Pagal statistiką, 70 proc. porų išsiskiria būtent per pirmuosius 3 santuokos metus. Kaip įveikti tą krizę?

Standartinė sutuoktinių pora: abu jauni, nepatyrę ir mažumėlę sutrikę. Nes juk mokykloje niekas mūsų nemokė šeimyninio gyvenimo paslapčių, o kompromisų meno ir diplomatijos paprastai išmokstame tik iš savo klaidų, kurios, deja, kartais labai brangiai kainuoja.

Mūsų niekas nemokė ne tik klausytis kito, bet ir jį tinkamai išgirsti. Viskas puiku, kol esame ką tik įsimylėję, kol tęsiasi rožinis gėlių ir šampano etapas. Bet pasaka galų gale juk baigiasi ir atsėlina realybė, prie kurios reikia prisitaikyti. Ne pro šalį ir pasimokyti iš tų moterų, kurios jau seniai gyvena ilgai ir laimingai.

  • Mokėkite išklausyti savo vyrą. Nesvarbu, ar jis kalba apie žvejybą, krepšinį, kompiuterį, bjaurų šefą ar kolegos gimtadienį. Klausytis vertėtų susidomėjus. Kartais aktyvioms klausytojoms net nutinka stebuklas: jos, pavyzdžiui, susižavi žvejyba arba savo, regis, įgrisusį vyrą, pamato kiek kitu kampu ir įsimyli jį iš naujo.
  • Neburbėkite. Na taip, jūs ištekėjusi, tas vyras jau jūsų, bet tai nereiškia, kad iš žavios damos reikėtų virsti nuobodžia, pretenzinga ir amžinai nepatenkinta bobele, su savo antrąja puse bendraujančia vien liepiamąja nuosaka.
  • Kalbėkitės su vyru visomis jums rūpimomis gyvenimiškomis temomis. Labai svarbu daug kalbėtis nuoširdžiai. Ne viena mokslinė studija atskleidė, kad geriausiai sutaria ir sėkmingiausiai drauge gyvena tos poros, kurios niekada nenustoja nuoširdžiai ir atvirai tarpusavyje bendravusios. Ne tik apie malonius dalykus, bet ir apie tai, kas slegia, nepatinka, neduoda ramybės. Sutikite, juk vyras ne aiškiaregis ir būtų galima išvengti daugybės barnių, kaltinimų be visokiausių tarpusavio nesusipratimų, jei tiesiai ir aiškiai išsakytumėte savo poreikius mylimajam. Žinoma, gražiai ir draugiškai – ne isterijos priepuolio pagauta.

Pats veiksmingiausias patarimas vyrams

Niekada, jokiomis aplinkybėmis, nenustokite žavėtis savo žmona. Ir žavėkitės nuoširdžiai! Nesvarbu, kaip išreikšite savo jausmus: žodžiais, gestais, žvilgsniais, poelgiais. Mums, moterims, to trūksta kaip oro. VISADA.

Temos: 1 Santykiai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką