15min be reklamos
2017 01 05, 21:05

Tyrimas: su kokio tipo vyrais moterys dažniau patiria orgazmą?

Ieškote vyro, kuris garantuotai suteiks jums orgazmą kiekvieną kartą mylintis? Na, turime jums gerų naujienų! Mokslininkų komanda padirbėjo ir mano, kad atrado tobulą miegamojo palaimos formulę, rašoma nypost.com.
Pora lovoje
Pora lovoje / Vida Press nuotr.

Albany universiteto mokslininkai klausinėjo heteroseksualius santykius kuriančių moterų apie jų seksualinį gyvenimą bei, svarbiausia, kaip dažnai ir intensyviai jos patiria didįjį O.

Tada mokslininkai ištyrė jų partnerių savybes, įskaitant pajamas, asmenybę, humoro jausmą, išvaizdą bei kūno parametrus. Jie taip pat paprašė moterų įvertinti savo partnerių išvaizdą.

Tyrimas atskleidė, kad moterys linkusios dažniau patirti orgazmą, kai jų partneris yra turtingas, pasitikintis savimi ir patrauklus, o orgazmo intensyvumas taip pat priklauso nuo vyro išvaizdos.

Moterys, kurios savo partnerius įvertino kaip patrauklius, patyrė intensyvesnius orgazmus; platūs vyro pečiai, kaip nustatė mokslininkai, taip pat susiję su seksualiniu moterų pasitenkinimu.

Mokslininkai taip pat išaiškino, kad tikrai įmanoma moterį nusitempti į lovą humoru, kadangi su humoro jausmą turinčiais vyrais moterys mylisi reguliariau ir dažniau patiria orgazmą.

Moterys, kurių draugės jų vyrus įvertino kaip labai patrauklius, patirdavo intensyvesnius orgazmus.

Mokslininkai rašė: „Orgazmo intensyvumas susijęs su tuo, kaip moteris traukė jų partneriai, kiek kartų per savaitę jie mylėjosi bei seksualinio pasitenkinimo vertinimu.

Moterys, kurių draugės jų vyrus įvertino kaip labai patrauklius, patirdavo intensyvesnius orgazmus. Seksualinis pasitenkinimas susijęs su tuo, kaip stipriai moteris fiziškai traukė jų partneris bei jo pečių plotis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Moteris atsisako mylėtis: kaip iš tiesų tai išgyvena vyras?

Partnerio humoro jausmas ne tik bylojo apie jo pasitikėjimą savimi ir šeimos pajamas, bet ir apie moters polinkį inicijuoti seksą, jo dažnį, taip pat padidino moterų patiriamų orgazmų dažnumą, palyginti su kitais jų partneriais.“

Pasirodo, yra evoliucinė priežastis, dėl kurios moterims patinka seksas su stipriais, pasportavusiais ir gebančiais juokauti vyrukais – tokie vyrai turi „sėkmingesnius“ palikuonis.

Tačiau, vyrai, nesijaudinkite, viskas priklauso nuo požiūrio ir to, kaip į savo partnerį žiūri kiekviena moteris, o ne nuo to, taps jis profesionaliu modeliu ar komiku.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką