Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 11d. 18:30

Už miegamojo durų: svarbu ne dydis?..

Už miegamojo durų: svarbu ne dydis?..
Fotolia nuotr. / Už miegamojo durų: svarbu ne dydis?..
Moterys sako TAIP! Joms esą kur kas svarbiau pojūčiai, jausmai…

Vis dėlto vyrai nelabai paiso šio fakto ir yra pamišę dėl savo daikčiuko. Tik pastaraisiais metais jų dėmesys, regis, pakrypo kiek kita linkme. Kai teigia seksologai, iš tiesų kur kas svarbiau ne dydis, o apimtis. Būtent pastarasis parametras suteikia moterims malonumą. Tad nauja tendencija dabar – ne ilgis: itin savo „draugužiu“ besirūpinantiems vyrams svarbesnis yra diametras. Idealių matmenų siekiama pačiais įvairiausiais, kartais ir gana skausmingais būdais. Bet, kaip sakoma, vyriškumas reikalauja aukų...

 

Lipoliftingas. Jis populiarus Vakaruose: į varpos paodį įšvirkščiami paties vyro riebalai. Procedūra gana paprasta, ne chirurginė. Trūkumas – pašaliniai reiškiniai ir trumpalaikis efektas. Be to, gyvenant aktyvų lytinį gyvenimą, maždaug po pusmečio procedūrą reikia kartoti.

 

Papildomas raumuo. Varpa storinama įsiuvant raumens fragmentą (dažniausiai jis paimamas iš pilvo). Operacija nėra paprasta, trunka net apie 3–4 valandas, po jos stacionare pacientui reikia praleisti apie dešimt dienų.

 

Matrica. Korėjos gydytojai pasiūlė varpos storinimo būdą, pavadinę ją „matrica“. Tai sudėtinga konstrukcija iš kolageno, į kurį įterpiami fibroblastai (odos ląstelės). Po 2–3 mėnesių tokios implantacijos matricos pagrindas ištirpsta, palikdamas po varpos oda fibroblastus. Tačiau vyriškas pasididžiavimas pastorėja palyginti nedaug, o operacijos kaina – įspūdinga.

 

Implantai. Na, jei moterys didinasi krūtinę, vyrai irgi gali kai ką pasididinti. Tam naudojami silikoniniai implantai, kurie įvedami po varpos oda per du pjūvius po galvute. Jie parenkami individualiai. Operacija trunka apie 20 minučių, kitą dieną pacientas gali keliauti namo, pažadėjęs, kad tris savaites vengs lytinių santykių.  

 

Kokios visų šių ir panašių medicinos triukų pasekmės sveikatai ir tolesniam lytiniam gyvenimui? Joms besiryžtantys seksualių galiūnų titulų ištroškę vyrai, kažin ar pasivargina pasidomėti...

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką